PKD

Po 90tkovém Spidermanovi TASce s přehledem nejlepší kresleňák s Hulkem. A příjde i sestřenice.:) Která tu zde má sice jiný origin (dle mého, mnohem zajímavější) než v comicsu, ale není o nic horší, než její předloha od Byrnea. Věčná škoda, že tomuto seriálu, nebylo dopřáno více sérií.:( Hamill jako Gargoyle...geniální (hl. jeho nadbíhání She-Hulk je prostě na uchechtání se k smrti) a jeho pán, úchvatně teatrální...Leader, který to rád několikráte za díl, oznamuje. Orig. hlasy jsou zde na výbornou. Gen.Ross je zde opravdu neúnavný a jde po Bruceovi jako slepice po flusu (stejně jako ve stejnojmenném super filmu se superhudbou, ať si místní škarohlédi prndají co chtějí) a Bannerovi opravdu věříte tu naprostou vyčerpanost apod. Jennifer zdrhá s Brucem v autě před drony dr.Dooma (nebo tak) a on v tom vypětí se pochopitelně začne měniti. Jennifer se ovšem zeptá...,,Prosím, řekni, že je ti jen špatně z jízdy autem´´. Tohle je asi nej vrchol celého tv s. :))) P.s. ale hostovačky tu přesto jsou. Máme zde snad po1. anim. Ghostridera, díl s Thingem (FF na zač. hostují) je super, S.H.I.E.L.D., záblesk Spidermana a bohužel, toho namyšleného Ironmana (byť dlužno podotknouti, že kreslené verze mi nevadí toliko, jako ta hraná) i s kámošem. Ještě že mu Hulk naštěstí, trochu pocuchá plech. ()