Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiálny text distribútora)

seth82

Totálna blbosť, ktorá si z prvého filmu požičala akurát tak názov (skvelý na reklamu) a pritom s ním nemá absolútne nič spoločné...Strata času. ()

ondrula

Jednička se mi líbila hodně, ale dvojka je asi dost špatná. Asi proto, že ani po shlédnutí screenů si nedokážu z celého filmu vybavit ani jedinou scénu, jen takové střípky... Je to jako zlý sen. ()

Luukec

Více méně kopie jedničky, až na to že to vypadá jako by se o tvorbu této kopie pokoušel uwe boll, nebo někdo kdo prostě filmy točit neumí. Celý film je natočený vyloženě trapně a cokoliv skopírovali z jedničky, udělali minimálně o polovinu hůř.. A ještě k efektům. chápu že je to vidoe film, ale ty sou na tuto dobu taky strašný.. Takže když to schrnu, v jedničce i ve dvojce bylo plno akce a plno ujetých zabijáků. Ale tak jak to v jedničce jakž takž fungovalo, ve dvojce se to prostě nepovedlo a vznikla slátanina na kterou už se podruhé asi nepodívám. ()

(Z)denny

V první minutě jsem si říkal, že to přece nemůže být taková sra.ka, jak všichni tvrdí. Ale bohužel je.. Přirovnal bych to jako byste si koupili originální Rols Royce (zkoukli snímek z dílny Guye Ritchieho) a nebo pseudo Rols Royce vyrobené někde v zatuchlé garáži na předměstí z dřívek od nanuků (Sejmi eso 2). Tvarová podoba stejná, ale ve výsledku.. Kdo nechce nudou a znechucením vyzvracet večeři, ať prostě tento snímek vynechá.. ()

RomeroIsGod

Jednoduchá vykrádáčka vcelku povedený jedničky, ale taky zábavný béčko se seschlým Berengerem a mazáckým Vinniem. Škoda slabšího rozpočtu, ale s brkem v puse je to za 60% ()

mala_kea

Doufám, že se mi zdál jen ošklivý sen, protože pokud ne, budu pěkně dlouho smrdět hovna, do kterého jsem šlápnul. Pravda je, že jsem se mu umyslně nevyhnul, protože když je viděl, že mohu spatřit Toma Berengera a Vinnieho Jonese před jednou kamerou, tak jsem se těšil že to kluci pořádně rozpálí a i přes otřesnný scénář zachrání, co se dá. Bohužel, i ten stupidní scénář je lapil pod svojí moc a oni se jen marně snaží vyhrabat alespon někam k 50%. Nelze prostě hodnotit "předělanou" jedničku, která mi lehce dlouhé sobotní odpoledne zkrátila. Zatímco 2, ta mi 88 minut života ubrala. V kategorii odpadových sraček, je tento blivajz na hranici koukatelnosti, takže nebudu bestie jako byl Pesce a alespon tu 1 tam hodím. ()

Hapretor

O hodně horší, průhlednější a méně promyšlenější než film první. Akce - ve filmu snad nejdůležitější - tupá a trapná. Tam, kde se film snaží být vtipný, je trapný. Tam, kde se film snaží být překvapující, je předvídatelný. Tam, kde se film snaží být akčně nabitý, je jen nudný. Tam, kde se film snaží být inteligentní, je tupý, okoukaný. Tento film mi doslova vzal čas. Těží jen z mé zvědavosti a unáhlenosti, způsobené díky povedenému staršímu bráškovi. Lituji, že jsem nalít. ()

MickeyStuma

Prequel předchozího snímku ve své podstatě opět intenzivní, s patřičným množstvím akčních scén a s dějstvím jak na kolotoči. Videoklipové obrazové rozhraní a střih dává všemu patřičnou energii a švih, ve své jednoduchosti ve snaze žánrově pobavit a nic víc. Spousta postav, nelogičností, brilantních zvratů a nesourodých setkání vedoucí až do grandiózního finále. Jen ten začátek nemusel být tak natažený. Ano, film plný nerealistických sekvencí, ale s hloubkou podstaty věci přinášející jen a pouze akční filmovou zábavu. Rozhodně to není nic pro diváky se na film dívající jen z nudy a bez sebemenšího zájmu. Je to film, který se musí pojat s nadhledem a fantazií. Jinak, bohužel. Kdyby se toho chopili hongkongští tvůrci mající s tím daleko větší zkušenosti, mohl by snímek dopadnout přeci jen o něco lépe. Ale snaha se cení. ()

Johny M.

jednička byla skvělá, zábávná akce a dvojka, na 'dtv' film, na tom neni zas tak o moc hůř. Krátká, vtipná akční podívaná na víkendový odpoledne, která docela mile překvapila. Hlavně vzhledem ke zdejšímu hodnocení a jménu režiséra. 3,5* ()

DAPDO odpad!

Nebýt Vinnieho Jonese, ani jsem nedokoukal. Po jedničce jsem byl zvědavý, co se z toho vyklube, bohužel to dopadlo tím nejhorším možným způsobem - odpad ! Snesu hodně, ale tohle bylo i na mě silný kafe. ()

cerbygerby

K tomuto pokračování je těžké se vyjadřovat.. protože první díl byl bezkonkurenční, jak co se týče děje tak hereckého obsazení, dvojce chybělo obojí...ale jako samotný film to nebylo úplně nejhorší, ale tento film sráží to srovnání s jedničkou... každopádně určitě je málo lidí kdo by to nechtěl vidět, a rozhodně zas na odpad to není, takže za mě slabší 3* a 45% ()

aR3Zz

Nudný úvod, nezajímavá střední část a výborné finále. Na kladné hodnocení však posledních 20minut nestačí. Zápletku jsem osobně vyluštil už tak v půlce, na druhou stranu jsem přesně věděl, co nevyhnutelně přijde a tak jsem si mohl tu nekonečnou přestřelku aspoň pořádně užít. A za ten absolutní konec přidávám ještě 5% navrch! I tak to ale bude stačit sotva pro průměr. 50% ()

Kingjiri

Slabá kopie prvního dílu, která už nemá dobrej vizuál (exploze se fakt nedařily) nebo herecký obsazení a její příběh je ještě slabší. V rámci video filmů docela slušný, obecně ale nic moc a vzhledem k původnímu snímku celkem zbytečnej film. ()

mudvayner

Tak nějak jsem čekal, do čeho jdu. První díl byla akční hyperpseudocool klipovka, ale člověk se v ní ztrácel. Dvojka je díky nižšímu rozpočtu ještě pitomější, nepřehlednější, ultrahypermegapseudocoolovější a nudnější snímek. Často jsem nevěděl kdo je kdo, komu fandit, co se děje... takový filmy nemám rád. Nevim no, připadá mi to, že dnes stačí natočit dva klipy pro MTV niggaz a hned se můžu vrhnout na celovečerák. A v jedný akční scéně tam hraje Evanescence, no paráda :D Zahozenej čas tohle. I když se závěrečný twist nakonec uskuteční, stojí za hovno, tisíckrát viděno... a zmlsán twisty z "24" ohromen opravdu nejsem. ()