Kotel

(relácia)
všetky plagáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

buchannon

Michaela Jílková, jejíž kotel by TEHDY stál za hřích. Tenkrát bych se asi ani moc nezdráhal a zřejmě bych provedl jeho revizi. Dnes už bych na tuto "špinavou práci" určitě poslal dědka těsně před důchodem, kterému by se přitom okamžitě spustil Pavlovův reflex. No nic, nechme kotel kotlem a přejděme ke Kotli. Že to byla neskutečná prdel, o tom žádná, ale přitom mě vlastně hloupost tohoto pořadu, který byl stvořen pro široké intelektuální vrstvy, i urážela. Neustále se opakující schéma: 1. Míšánek nahodil téma. 2. Politik se chytil a začal mlít píčoviny... 3. A teď dostal slovo nějaký důchodce, který položil otázku s naivní vírou jejího smysluplného zodpovězení. 4. Nakonec politik zase začal mlít pantem a slíbil tazateli okamžité vyřešení jeho problému s tím, že se mu bude věnovat ihned po návratu do úřadu a pak spolu můžou zajít na jedno nebo za kurvama, čerta kam vlastně ti politici chodí. A pak že se lidi nedomluví... P.S.: A ani jsem nevěděl, že Mirda Sládek je PhDr.. Zajímavý komentář: heyda ()

Gimli

Sledovat naivní hloupé spoluobčany, kterak se snaží rétoricky převýšit dobře trénované korytolizce, bylo velmi zábavné. A kolem pobíhající a vřískající Jílková v krásných šatech. Aspoň tam bylo, na co koukat. ()

Karlos80

Kolikrát opravdu hodně pokleslý pořad, který až rituálním způsobem ovládala paní Jílková, která tu byla jak v aréně a kolem ní samí rozvášnění a pekelně nabroušení lidé ze všech sociálních vrstev. Kolikrát rozvášněné, pískající, navzájem se překřikujíc publikum nezkrotila ani ona, kolikrát došlo skoro na rvačku, kolikrát dala někoho ostrahou vyvést ap... Cokoliv však kotelnice řekla, to bylo svaté a plebejské publikum to vždy řádně ocenilo frenetickým potleskem...Když už zábava tak asi nějak takhle: http://cz.youtube.com/watch?v=DW5I34n6_N4 ()

Chupacabre

Kotel ... BYL - JE - A BUDE ... vždy Suprový. Nejdokonalejší však bylo, když zde byl jeden velice známý pán, který dostal k občerstvení Pitíčko v krabičce s Brčkem ... a určitě to byl i jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších dílů. ()

CheGuevara odpad!

Drahá paní Michaelo, díky csfd jsem si konečně mohu s vámi sjednat účty. Váš pořad neměl s novinářskou prací nic společného. Takto se nedá vést jakkákoliv smysluplná debata, natož aby se dalo dobrat nějakého výsledku potažmo nových informací. Veřejné lynčování byť jen slovního charakteru do vyspělé demokracie a ani do jakékoliv novinařiny nepatří. Žumpa, hnis, dekadence a hnus televizní tvorby, tedy ze stáje TV Novy nic nového. ()

igi B. odpad!

Vyvařené sračky (z) lidu i pí Jílkové v bublající žumpě coby malý český me(r)diální ajntopfff... Větry vanou, M.J. je rozevlátá, dav se vlní na tribunách a křičí, spodina má pré... A ta mrcha ty nešťastné (a někdy i zjevně retardované) lidičky ovládá a zneužívá jejich bídu a frustrace k obrazu svému a televizní sledovanosti. Manipulace, pokrytectví, hnus! Asi bosse Železného vkus... 8-[ . . . Nejvíc mě kdysi potěšil Jan Saudek, který to té naší televizácké >revolucionářce< s exhibicionizmem sobě vlastním aspoň pro jednou zcela rozvrátil. Chudera >holčička< jedna se tenkrát málem podělala... :,--{ . . . Škoda jen, že se nenašlo více takových >statečných< , d.m.s.n. se tam naopak někteří TI nestoudní a napříč politicko-společenským spektrem profilovaní debilové chodili dokonce i rádi zviditelnit... Zkrátka - svůj k svému, že... . . . Pseudopublicist(i)ka a >tak-s-hov-no< k zblití... :-o.. - - - - - (Vídáno občas nahodile a v útržcích na novoidním (k)anále, komentář zde jako bezvýznamný mnohý - 22.2.2009) ()

gudaulin

S publicistikou v pravém smyslu slova to má jen velmi málo společného. Manipulativní populistický pořad, který setkání s veřejně známou osobou bere jako zábavnou šou. Celkový dojem: 20 %. ()

Gilmour93

Před volbami vstřícný, po volbách systémem jedním uchem tam, druhým ven naslouchající politik uprostřed kotle brunátných křiklounů na pokraji infarktu, co nedají dohromady souvislou větu a do toho mu strká hluboký výstřih pod nos rozvášněná kotelnice Jílková. Jeden z nejlepších zábavných pořadů, co znám.. „Pokud vás něco trápí a chcete příští týden položit otázku politikovi v Kotli osobně, neváhejte, autobusy odjíždí ve čtvrtek 15 hodin z Tábora a Klatov a defibrilátor je na palubě..“ ()

sud odpad!

Hnus, propagující v lidech negativní vlastnosti, sloužící pouze k tomu, aby si někdo mohl pořádně zařvat a zároveň být v televizi. ()

MM_Ramone

Túto večernú reláciu komerčnej televízie Nova si veru pamätám. Ostrá politická talk-show. Odvážny verejný činniteľ, ktorý prijal pozvanie, musel stanúť doprostred kotla prostých českých voličov a pokiaľ možno zodpoveď všetky ich, často krát zaslepene útočné, otázky. Atmosféra ako niekde na jarmoku. Oprate tejto show pevne držala vo svojich rukách dominantná moderátorka Michaela Jílková. ** ()

Ded@M@tes

Politické hádky a urážky. Michaela Jílková se snaží trochu potrápit politiky. / Viděné epizody cca *7.dílů / ( Hodnocení: 1/10 ) ()

Phobia

Recept na tento nechutný Eintopf je jednoduchý: na sporák dáme kruhovou arénu obehnanou sedačkami, dovnitř nalijeme jednu nesympatickou, agresívní moderátorku s pronikavým hlasem, přikořeníme několika autobusy českých, moravských a slezských buranů (dohlédneme, aby v sestavě nechyběli také chovanci ústavů pro mentálně znevýhodněné), jako hlavní ingredienci vhodíme křivého, prolhaného, slizkého politika (prostě jakéhokoliv politika) a můžeme smažit, dusit, grilovat i flambovat! Poživatelné to nebude, ale i takový Kotel zvratků si najde spokojeného "gurmána". 15% - nevím za co, já to konzumovala vždycky maximálně pár minut, než se mi zvedl žaludek a musela jsem se běžet pomodlit k porcelánovému oltáři. ()

-bad-mad-wolf-

Naprosto zbytečná a trapná exhibice, kterou si Nova naivně snažila vybudovat... hm, snad dojem toho, kdo stojí při chudákovi občanovi? Věřil někdo, že pána politika přinutí k činu chvilka ve studiu s rádoby drsnou Jílkovou a houfem nazlobených lidiček? Maximálně si občánek, trávící večery s Novou, dupne a dá za pravdu tomu strejdovi, co to tomu sviňákovi tak hezky natřel..! Čistě vykalkulovaná show, která bavila snad jen díky své časté komediálnosti. Jako kulisa k hraní Dooma o hvězdičku víc. ()

Hromino odpad!

Při pohledu na rádobydrsnou Jílkovou se mi už jako malému harantovi vždycky zvedal žaludek. To, jak sekýrovala hosty, snažila se být důležitá a záměrně zvyšovala hlas, bylo vyloženě odpudivé. Vždycky jsem urychleně přepínal na jiný program. ()

salahadin

Ale no tak, vždyť to byla občas bžunda, jak se tam její hosté potili i na ř*ti. Hlavně díl, kdy tam byl jeden kovanej soudruh komunista, teď už si nevzpomenu na jméno (pro mě jsou všichni komunisti stejně Grebeníčci tak co). Toho málem trefil šlak z těch otázek, to jsem si pošušňával blaho :) ()