Každou neděli ráno jsme mohli vidět tento dětský pořad. V každém dílu byly různé pohádky a v pořadu vystupovali i postavičky Jů, Hele, Hary Šoumen, Muf Supermuf, Tryskomyš, Šamšula atd. (duklak2)

kajda.l

Nebýt Harryho Šoumena,dal bych víc!! Ale na mufa a jůheláky nedám dopustit..Pěkná vzpomínka,týden co týden, každou neděli v 8:00 jsem dřepěl u naší staré dobré Capely a poté Rubin Tesly.. ()

duklak2

Dokonalost. Neskutečná vzpomínka na dětství. Hned bych to všechno vrátil zpět. Jsem rád, že tento pořad nezanikl a současné děti v něm mohou vidět klasické české pohádky, které baví neustále. ()

BoPo

Nedeľa ráno, nemusieť nič riešiť a len kukať rozprávku za rozprávkou. Jů a Hele boli kultoví, ale vlastne skôr zdržovali. ()

Hennes

Pionýrská vlaštovka mě v sobotu moc nebrala, ale nedělní ráno, Jů, Hele, Muf a další, na ty jsem se těšil. Prošpikováno pohádkami a dětskými seriály a bylo o zábavu postaráno. V osmdesátých letech velice populární dětský pořad. ()

cariada

Klasika dětských pořadů za totáče. Kdo by si nevpoměl na Jirku a na Lenku.Do toho postavičky Jů a Hele , k tomu zákeřný Muf Supermuf (ty naštěstí vydrželi dodnes) a poněkud ztřeštěného Hary Šoumena co pořád zpíval , ale i ten byl perfektní. Besedy dětí s "dospěláky" vždy jsem chtěl to jedno s těch dětí být já. Pořad se svého času vysílal dokonce dvakrát týdně mimo neděle ráno ještě kratší verze v úterý odpoledne. Byli tam jak hrané seriály české , tak i zahraniční k tomu tv pohádky a kreslené ser. Třeba Lovec Pampaliny. Součástí pořadu byl nákou dobu i Televizní kabaret. Vždy si pomatuju , že po skončení Studia kamárád běžel seriál na , který jsem se rovněž díval a pak Objektiv. A ve stejném duchu to pokračuje dodnes. Název se různě měnil Studio Rosa, Ahoj neděle či Ahoj děti, Hriště 7 a já nevím už jak ještě. Dokonce se i snažili dát tam nové postavičky jako pták Čau či novější Pérák a jiný zrudnosti naštěstí děti nejsou hloupé a své oblíbené postavičky si vydupali zpátky. ()

LadyPupu

Harry, Myši Tryskomyši, Jů a Hele.... X lidí přede mnou napsalo víc než trefné komentáře, takže co dodat... Slovy jiného pořadu: modří už vědí :-) ()

Master19

Už v 7:45 jsme bývali se ségrou nastartovaní u televize, která zatím jen výstražně pískala. Do osmé hodiny daleko, takže nám násilně probuzení rodičové stihli vždycky i vynadat, co tak brzo ráno v neděli blbneme... ()