Téměř dvacet let po děsivých událostech z Pulsu 2 chodí mrtví, kteří do našeho světa pronikli elektronickými přístroji, stále ještě po zemi. Z Justine, vychované lidskými uprchlíky v odlehlém kempu bez techniky, je už sedmnáctiletá dívka a sní si o světě, jehož se museli vzdát. Když ji opuštěný laptop spojí s tajemným volajícím, dá v sázku vše, jen aby viděla cokoliv ze zakázaného města. Vrátil se do něj život? Puls 3, děsivější než jeho předchůdci, je intenzivním a šokujícím zakončením celé trilogie. (oficiálny text distribútora)

Brano

Tak toto bolo strašne dementné zakončenie výbornej jednotky. Putovanie hlúpej puberťačky, ktorá si otvorí laptop a priatelí sa s duchmi (magnetickými vlnami), ktorí vyvraždili takmer celú planétu. Navyše v úplnom závere im umožní dostať sa do ľudského tela a znemožní záchranu sveta. Okrem stupídnych konaní postáv je film úplne bez atmosféry. Ani jedna "ľakacia" strašidelná scéna. Technické spracovanie bolo tiež dosť slabé. /20%/ ()

MT_Y

Tento film, hodnotím celkově 40% a tím 3 hvězdy, protože opravdu strašný bylo a je především pozadí 90% filmu. ANo, je hezké že nechaly vlastně na lidské představivosti jak to dopadlo co se bude dít dál aj, nicméně to nemění nic na tom že to bylo přetláskané Screenem a výkony herecký byli opravdu příšerné. ()

tsatsiki

Viděl jsem to na Cs Horror No ta amateričnost a levnost ztiho čišila na sto honů.Příběh nudný a trochu se to rozjede během filmu.Ale za druhé zkouknutí to nestojí.20%. ()

Sethlans odpad!

Když jsem viděl jedničku, řekl jsem si že na nízkorozpočtový film to není špatný. Po chvíli se mi do ruky dostala dvojka o které mužu říct, že větší blbost jsem v loňském roce neviděl. Ale OUHLE! Ona tu je i trojka, která je několikrát násobně ještě horší než předešlý díl. No což, možná se to někdy zapíše do žebříčku "Největších filmových průseru historie" ()

MFZB

Divná bola táto trojka riadne, dvojka ma teda viacej bavila, toto bolo úplne bez napätie a žiadna poriadna lakačka. Chvalabohu, že táto séria skončila, moc ma teda neoslovila... ()

Mangano

Natáčet film před zeleným plátnem doma v obýváku je cool, ale vyzní to pro diváka poměrně arogantně v momentě, kdy za vámi stojí filmové studio. Film sám o sobě je bezcenný odpad v každém jiném ohledu, ale v rámci série "Pulse" je třetí "Invaze" prostě nejpovedenější (bohužel) - ani jednou jsem neusnul, film má narozdíl od předchozích dílů postřehnutelný a zdá se i jakýmsi způsobem gradující děj, jednou jsem se skoro lekl a pozor spoiler - zásadní roli v něm sehraje pes. Tu jednu hvězdu tomu dám, ale nechci o této sérii už v životě slyšet. ()

AlicaFox odpad!

Pulse 1 a 2 som zhodnotila slovami mega shit a super duper shit???? tak toto uz je potom extreme :D famozny shit ktory prekonal vsetky ostatne shity na tomto svete :D pred chvilou som citala odpadove komentare k matrixu... ludia ktori ich pisali by si mali pozriet toto aby vedeli co si zasluzi hodnotenie odpad :D vlastne toto si nezasluzi ani odpad :D toto by malo byt v kolonke zle zrecyklovany odpad :D ()

Jennifer600

To jak to bylo uměle udělaný mě štvalo v každé scéně, avšqak herečka skvělá, ale nuda, neustále jsem se jen těšila na konec, jak to vlastně skončí. ()