Steven Seagal - Muž zákona

(relácia)
  • Česko Steven Seagal: Stražce zákona (viac)
Reality-TV / Krimi
USA, 2009, 19x30 min

Steven Seagal se vydává společně s policejním sborem do ulic města New Orleans v Louisianě, kam půjde hledat skutečné kriminálníky. V pořadu tak budou vidět bojové dovednosti akčního herce Stevena Seagala v reálném boji. Tvůrci dají také nahlédnout do hercova soukromí. (oficiálny text distribútora)

Piri

Zaujímavé, ale stále s opakujúcim sa dejom. Žasnem, ako môžu byť americkí policajti tak tuční a starí, tí by sa asi veľmi ťažko rozbehli za nejakým zločincom, asi počítajú, že každý sa bude naháňať iba autami ;) Asi aj naši policajti takto priberú, keď sa budú iba vyvážať... sila toto. Je načase pre USA, aby sa definitívne zbavili zbraní. Pozitívne na tom je komunitná činnosť, presne to čo sa má robiť, policajti slúžia občanom a majú ich poznať. ()

Reverger odpad!

Steven Seagal jako muž zákona, vtip? Co se stane, když narvete starýho buřta do uniformy, který už není ničím zajímavý, ani vás už nedokáže zaujmout a pak to dá do formy seriálu? Který taky stojí za velký...? Víte co Vám z toho vyleze – Steve Šakal v policejní uniformě. Jen tak dál, podkopej si ještě víc svoji už tak dost zdrcenou hereckou dráhu. ()

Ataxia

Po dvou epizodách mám pocit, že Steven Seagal, je tak trochu nadčlověk a z ostatních kolegů dělá amatéry. Pro zločince je překvapení, když ho policie dopadne, ale jaké překvapení musí být, když vás zatýká sám Seagal. ()

majo_svk

Steven Seagal bol, je a vždy bude človek s veľkým "Č", napriek všetkým kauzám, ktoré boli spájané s jeho osobou. To, že sa pustil do točenia "reality show Steven Seagal Lawman", neznamená, že sa potrebuje ukazovať a predvádzať, ale snahu predať kus vlastného "JA". Ukázať, že nie je len hercom, ktorého filmová kariéra za posledných desať rokov má skôr klesavú tendenciu, ale hlavne to, že sa zaujíma aj o osudy iných. Je človekom, ktorý chce rozdávať radosť, harmóniu a mier. Chce pomáhať dobrým ľuďom a spravodlivo tresať tých zlých. Jednou z možností je byť správnym poldom. Steve je jedným z najlepších učiteľov bojových umení na svete a svoje bohaté (asi 40-ročné) bojové skúsenosti chce predávať ďalším. Najlepšie tým dobrým, ktorí následne ochránia bezbranných pred tými zlými. Seagal má rád hudbu a chce ňou robiť šťastnými všetkých dobrých ľudí. Má rád deti a pomáha im. To je šľachetné. Má rád zvieratá a prírodu. To ukázal aj v niektorých svojich filmoch. Rozumie sa zbraniam. Je jedným z mnohých hercov, ktorý vie zbraň správne držať a narábať s ňou. Je to majster strelec. Jeho bojové umenie nie je o útočení, ale o zmysluplnej obrane s využitím protivníkovej sily na jeho zneškodnenie. Steve je tým hercom, ktorý rolu dobrého policajta nielen hrá, ale aj reálne vykonáva. Seagal má už svoje roky, ktoré sa prejavili aj na jeho postave, avšak stále je to ten dvojmetrový drsný chlapík, pred ktorým sa poserie nejeden zločinec. Či už sa vo filmovej kariére na Steveho usmeje šťastie alebo nie, ukáže čas. Pre mňa osobne však ostane naveky najlepším akčným hercom, aký sa kedy narodil. Pán Steven Seagal toho dokázal v živote veľa a môže byť mnohým príkladom. A tí, ktorí sa z neho vysmievajú, nech len skúsia dokázať toľko čo on. Reálnu drámu "Steven Seagal Lawman" si určite pozrite, je naozaj dobre natočená a dozviete sa z nej veľa (možno nových) zaujímavých vecí zo života Stevena Seagala. ()

boyd.

Viděl jsem první dva díly a musím říct, že to nevypadá vůbec špatně, Steven se přeci jen zdá se v takových věcech (střelba, sebeobrana, zatýkání) vyzná a celé to na mě působí velmi osvěžujícím dojmem. Jen tak dál Stevne! ()

Ydrosten

TV Barandov , bohužel nechytám , takže jsem shlédl pouze pár episod u bráchy. Celkem zajímavé , a pro mě překvapující , že Segal je i ve skutečném životě něco platný. Těch několik dílů hodnotím celkem pozitivně , i když takovéto pořady o " jakoby " policejním oddělení nemusím ( tady je to ovšem tvrdá realita ) Pobavila mě scéna , kdy kohosi zatýkaly a nakonec to dopadlo tak že se tam rozdávaly autogramy ( nemá tendle seriál základy v tom akčím seriálu co teď Segal vyslal do světa ? ) ()

animario

Steven býval macho, teď si mastí ego. Mám toho zavalitýho strejdu rád, vždyť jsem vyrůstal na jeho filmech, kde lámal údy neřádům o sto šest (nebo o koleno) a zarážel vývrtky do čela, ale teď? Vozí si zadek v policejní káře a sem tam pokárá sútrou nezletilýho afroameričana na cracku či opilýho houmlese, co přejde na červenou. Na druhou stranu je třeba říct, že tahle reality šou je to nejzábavnější co za posledních pár let natočil. ()

Johny M.

Steven tak dlouho hrál klaďasy, policajty, bejvalý policajty, válečný veterány a bůhví koho ještě, až si nakonec vsugeroval, že je opravdu policajt :-D No budiž. Na jednu stranu docela sranda, na druhou stranu nechutná Stevenova sebepropagace ("někdo, kdo studoval bojová umění tak dlouho jako já... " atd.) v pořadu, kterýmu se nedá uvěřit. Nechci se Stevena dotknout (obrazně ani doslova), respektive jeho (nad)váhy, ale proč zrovna ta "jeho" jednotka měla SUV a ne normální policejní auto? :D ()

boni

Otylý Štefan sytící gauče americké intelektuální elity, ke které ještě nedošla zpráva o tom, že karavanové městečko je lepší v Milwaukee. Naprostá zbytečnost a definitivní potvrzení toho, že jeho posledním koukatelným počinem byl Lovec policajtů. ()

-Cobra-

Pro mě zatím velice nadějně vypadající seriál o člověku, kterého si vážím ne pro filmovou kariéru, ale pro to jaký je to člověk. Člověk, který dobrovolně pomáhá policejnímu sboru, aby splatil svůj dluh společnosti a pořádá dobročinné koncerty na pomoc nemocným dětem může točit sebehorší filmy, ale já si jej budu přesto vážit. ()

borohub

Fanoušci S.Seagala tuto reality show asi ocení. Každopádně musím uznat, že některé případy které se tam řeší jsou docela zajímavé a neobvyklé avšak věřím, že hodně z nich je fake. Bohužel jako každá věc omrzí u tohoto to platí čtyřnásob protože opravdu dost rychle se u toho člověk nudí. Ale ty 3 hvězdy si to snad i zaslouží ()

Kanalizato

SS (Steven Seagal) je tlusta nepouzitelna πca, ktera uz nema co nabidnout, tak dela Reality-TV US fizla. Clovek, ktery zacinal vedle SS (Sharon Stone)...a ted bude rad, kdyz ho nekdo utrati, z milosti. ()

Paladin25

Tak toto je asi to najlepšie čo v posledne dobe natočil. Steven učí policajtov ako majú robiť svoju prácu.... on sa minul povolania... ()

Reiner

S mnoha komentáři zde nesouhlasím, jelikož Seagal JE pořád mistr v aikido. A je velmi dobrý. To, že točí filmy a některé z nich nejsou nic moc ... a co? Takových je. Tento pořad ale je skutečně pouze reklamou na sebe samého. Bohužel je to již egocentrik. Sledovat se to dá, ale na dlouho podle mě ne.:D To už raději zapátrat do historie a vybrat daleko lepší film. ()

till85

Steven je opravdu drsnej týpek. Zatim jsem sice viděl jen jeden díl ale i to mi stačilo.Moc pěkný.Hlavně mě překvapilo ,že Steven je ostrostřelec.(terč,a hlavně frajeřinka se sirkou).Nemůžu jinak než plnej počet. ()