Telo ako dôkaz

• Česko Tělo jako důkaz (viac)

Postarší milionář je nalezen mrtev ve své ložnici. Vypadá to na oběť infarktu myokardu, ale jeho sekretářka tvrdí, že byl zavražděn. Policejní vyšetřování odhalí, že starý pán si užíval výstřední sexuální praktiky s majitelkou galerie Rebeccou Carlson - a ta je potencielní dědičkou miliónů dolarů z jeho pozůstalosti. Je proti ní vzneseno podezření z vraždy. Zbraň: její vlastní tělo. Obhájce Frank Dulaney se rozhodne ji zastupovat a je přesvědčen o její nevině. Brzy však i on propadne jejímu kouzlu i jejím divokým praktikám... (Radyo)

gumolit

Veľmi zlá vykrádačka Zakladného inštinktu a madonna síce kozy a zadok má skvelý ale ako herečka je otrasná!Pár bodov za Dafoa a Juliannu Moore ale inak strašná nuda..vlastne ten príbeh je predvidateľný neskutočne. ()

Rockerman

Vcelku nudné a ploché "béčko" Základního instinktu. Až na posledních pět minut je to film bez vzruchu a nápadu. Madonna se mi nikdy moc nelíbila, ale musím uznat, že postavu měla ve svých 35ti letech pěknou. To je ale tak asi vše pozitivní na tomto "díle", které svému "áčku" nesahá ani po kotníky. ()

GlamourCat odpad!

Dát tomu hvězdičky za krásné tělo krásné Madonny? Dala bych jednu za Dafoea, ale druh filmu a příšerné hraní Madonny nedovoluje. ()

Rodin

... Madonna Mia! To byla ale kravina! Ani holé kusy ženských těl nebyly schopné zachránit tenhle naprosto zbytečně natočený film. Willeme, prosím, chápu, že když jsi už točil film o Ježíšovi, chtěl sis taky střihnout něco o Madonně. Doufám jen pevně, že ti před podpisem smlouvy neukázali scénář. ()

worlik

Něco jako krimi, něco jako thriller, něco jako soft-porno. Film samotnej je nudnější lacinější kopie o rok starší a výrazně lepší jedničky Základního instinktu. Vlastně v něčem tenhle film Instinkt pravděpodobně trumfnul...Madonna byla tehdy větší kus než Sharon ()

VojtaMarek00

Velmi těžko odpustitelných 101 (resp. 99) minut kinematografického kýče a bezskrupulózního vykrádání Základního instinktu. Madonna, kterou jinak miluju (samozřejmě hudebně, nikoliv herecky), zde předvádí jeden ze svých nejpříšernějších výkonů, a to po boku božského Dafoe, jehož jinak neomylný um nemá sebemenší šanci v téhle děsuplnosti fungovat, natož ji pozvednout. ()

hrumsrt

Kdo ví, jestli duo Edel-Mirman osvítilo stejné tvůrčí šimrání jako Verhoevena s Eszterhasem (spíš jim nosili svačiny), ale je až zarážející jak podobné si jejich kousky jsou. Ano, Tělo jako důkaz více pracuje na vykreslení samotného případu, vhazuje postavy do soudní síně, ale stejně je jeho dominantou explicitním sexem lemovaný vztah dvou hlavních protagonistů, z nichž jeden vypadá na vraha... Ono zase těch erotických thrillerů není tolik a všechny moc dobře vědí, jak s danými metrikami pracovat. Tělo jako důkaz, ale neumí pracovat s předehrou a to vůbec.. Samotné odvážné scény jsou sice solidní, když ona taky Madonna má v téhle době ještě, co ukázat (i když já zase nad její figurou tolik nepadám a ani tady se Sharon nevyrovná, natož v kterémkoli dalším aspektu).. Ovšem dělá něco takového film? Tělo jako důkaz si myslí, že ano a proto je kriminální zápletka odehrávající se v soudní síni skoro až primitivní... Dá se to natočit bez toho Verhoevenova škádlení? Ano, ale přijdete o ten základ, který tihle tvůrci v Základním instinktu nepochopili, tak šup obrazovkám a dohnat! Což bych vlastně řekl i k Tělu jako důkaz, který není špatný, ale postrádá šťávu. Tak proč, když je tady ve všech ohledech tak lepší film! 50% ()

H3LLraiser

Netřeba dlouhého představování Madonnina těla, i když je to asi jediný důvod proč jsem se na film kouknul, ale ani to (stejně jako celý film) nezklamalo, byla v nejlepších letech, svou roli odehrála na jedničku (stejně jako Mr. Defoe), příběh (který je popravdě řečeno lepší než jsem čekal) taky jen kladně podporovala... ()

lapatata

Variace Základního instinktu s podstatně horšími hereckými výkony a tím překvapivě nemyslím Madonnu. Její výkon měl sice k dokonalosti taky daleko, ale alespoň využila svého pověstného charismatu a hlavně nechala vyniknout svůj nezaměnitelný, řekněme "dirty" sex appeal. Snad jen díky tomu stojí film za zhlédnutí. To ostatní, včetně neuměle zinscenovaných erotických scén je spíše smutné a závěrečné polopatické odhalení dodalo filmu pachuť televizního béčkového braku. ()