Princezna se má rozhodnout mezi dvěma nápadníky, jeden z nich však místo sebe pošle svého dvojníka, neboť sám miluje jinou. Brzy mu ale jeho milá dá košem a on se vypraví za princeznou, jeho dvojník je ale rychlejší a princezna již má vybráno. (Los)

Hellboy

Půlhodinový film Harolda Lloyda, který rozvíjí fantastickou a dost neobvyklou zápletku: celý se odehrává v nějakém fiktivním království, ve kterém se On uchází o ruku Princezny. O Princeznu se ale také uchází i bohatý sok v podání Snuba Pollarda. Celé je to natočené v divných kulisách a kostýmech, moc se mi to nelíbilo. A hlavně, nebylo to tak vtipné, jako jeho následující filmy, velký důraz je zde kladen právě na ten prazvláštní příběh. Bohužel tentokrát průměr. ()

Stanislaus

Toto bylo moje první setkání s legendárním komikem němé éry Haroldem Lloydem a celkově jsem z toho měl smíšené pocity. Na jednu stranu je to neskutečně svěží a dynamické, ale na druhou stranu jsem tam postrádal větší množství gagů a vtipů. Zápletka s dvojníky nebyla špatná a Lloyd je vskutku to správné "trdlo" (v tom dobrém slova smyslu). Zkrátka tak trochu jiný Chaplin! ()

eraserhead666

No vidíš Lloyde, že to jde, když se chce. Tady Lloyd ze sebe nedělá za každou cenu humorného komika a celý film jako takový je dobře viditelným přechodem od klasické grotesky ke klasické filmové komedii. Byl jsem mile překvapen. Je to úsměvné s dobrým humorem, dobrou výpravou a neskrývaným odkazem k Ruské revoluci. ()

Iggy

Česky také jako On následníkem trůnu. Princ ze země Razzamatazz (hraje ho Lloydův bratr Gaylord) se má oženit s princeznou (Mildred Davisová), což se mu ale moc nezamlouvá a tak si místo sebe najme podomního obchodníka s knihami, který je mu téměř k nerozeznání podobný (Harold Lloyd). Harold se tedy ocitá v královském paláci na hostině, kde si má princezna vybrat buď jeho, nebo jeho věčně opilého soka Snuba Pollarda. Jak se Harold s nezvyklou situací vyrovná, se už podívejte sami. ()

mortak

Spíše než o grotesku jde o komickou jednoaktovku, která předčí většinu českých TV mikrokomedií. I když v Česku se mladým dívkám líbí spíše opilci (viz jakého hraje Snub), než zlatí chlapci typu Harolda. ()

PetraMishka

Harold Lloyd jako princ i chudý spisovatel, který ho má zastupovat u dvora, kde se zamiluje do princezny, stane se při revoluci prezidentem a vše dobře dopadne. Nemá to ještě geniálnost jeho delších filmů, ale zrovna toto není vůbec špatné. ()