Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes)

(koncert)

12 - Crawling
13 - In The End
14 - Pushing Me Away
15 - What I' ve Done
16 - Numb / Encore ( with Jay-Z )
17 - Jigga What / Faint ( with Jay-Z )
18 - Bleed It Out (Krouťák)

optimus0s

Linkin Park je nejlepší skupina na světě. Kluci to dokázali alby Hybrid Theory a Meteora a živáky Live in Texas a Road to revolution. Nejlepší skladby během hodiny a čtvrt. Masivnost publika. Hej tam musela být atmosféra. Dvd jí trošku přiblíží, ale neni to jako zažitek na vlastní kůži. Jinak koncert je vážně super;-) ()

savage3303

Super kapela, super songy a úžastní diváci. Oproti Live In Texas je to omnoho lepšie, parádna atmosféra a energické pesničky. Záver bol dokonalý a hosť parádne oživil už aj tak dokonalú atmosféru. Čo tu budem písať, proste treba vidieť a zažiť. 5*. ()

Razzor_82

Nejlepší živák Linkinů jaký byl kdy pořízen! Atmosféra je někde jinde než v americkém Texasu. Večerní atmosféra dovolí naplno rozbalit světelné efekty. Po hudební stránce je to opět vybroušené představení. Chester je ve své top formě. Má tradičně čistý hlas a ve výškách rve ušní bubínky i u televize. Úchvatný a čistý mix rapu a metalu. Rozvášněné anglické publikum, které pomáhá kapele ve zpěvu a dotváří tak skvělou energickou show. 10/10 ()

go2

Jen si mohli odpustit toho Jay-zeho...asi jen to jen muj osobní názor, ale nikdy mi k LP moc nesednul...ať zůstane u Rihany =) ...jinak 110% zážitek a to jsem viděl jenom záznam. Nedovedu si představit tu extázi být přímo na místě.... ()

Likan7

S přehledem nejlepší koncert, jaký jsem zatím viděl (přiznávám, že jsem jich moc neviděl). Je logický, že si koncert pustí fanoušci skupiny, jinak by to nemělo žádný smysl. Na Linkin Park jsem vyrostl a přestože první dvě alba považuju za jejich vrchol, jsou tady v top formě. Kamera, střih, efekty, všechno na top úrovni. A konec s Jay-Z potěší. ()

MikyS90

Ptáte se mě, jestli existuje něco lepšího? Odpovím vám rázně, NE! Linkin Park, dle veřejného mínění, nejoblíbenější, nejlepší a nejuznávanější skupina současnosti. Linkin Park miluju už od svých 11 let, ale nikdy jsem nezažil lepší koncert než v Milton Keynes. Atmosféra, zvuk vše na té nejvyšší úrovni a nemusím ani zmiňovat, jak byli Chester a spol výteční. Když při In The End Mike Shinoda stál na zábradlí a skoro ležel na divácích, bylo to něco fascinujícího, tenhle koncert můžu vidět i 3x za sebou a stále bude vyjímečný. Kdyby bylo nekonečně hvězdiček, tak je dám bez váhání a kdo byl 17.6.2008 v Brně na jejich koncertu, tak mi dá za pravdu. ()

chesterko

Je viac ako zrejmé, že sa jedná najlepší koncert kapely vôbec. Hoci texaský masaker s chesterovým hlasom bol priam nadpozemský. Malo to jednu chybu. Že to nebolo u nás! ()

Vica

Nemá to chybu. Každý člen svojim dielikom prispel k tomu, že vychádza ďalší veľmi kvalitný koncert na DVD a fanúšik dostáva dávku zaslúženej extázy. LP FOREVER!!! ()

Mikakel

Jediné co mě na tomto VÝBORNÉM koncertě LP mrzí, je to, že jsem tam s nimi nemohl být!! Tento koncert je jeden z nejúžasnějších, a povedl se klukům na 1000%! Opět každá píseň jiná než před rokem,měsícem, týdnem,nic není pořád dokola. Neustálé změny v intrech a outrech a navazování písní na sebe! Bez chybičky, Linkin music od prvního alba až po nejnovější,od všeho kapka,prostě Linkin Mazec !!! Milton Keynes nezapomene na tento koncert hodně dlouho! ()

Kapka68

"Holly shit! This is fuckin' amazin'! This is one of the most beautiful thing I've ever seen in my live!" myslim, že Chester na to kápnul... NĚCO NAPROSTO VYNIKAJÍCÍHO!!!! ()

pierre9

Spomínam si, že niekoľko rokov dozadu na mňa Linkin Park hrali pritvrdú hudbu. Odvtedy sa môj hudobný vkus o niečo zmenil, ale hlavne sa zmenili LP. Napriek tomu som očakával energický koncert. Ten sa však konal iba v úvode a, povedzme, na záver. Stred bol na môj vkus príliš pomalý a nevýrazný, čo však podľa všetkého súvisí s "bonusovým" vystrihnutím pesničiek, ktorým práve tá energia nechýbala. Z tohto pohľadu spackaný DVD disk. Ostatné sa však podarilo, úžasné sú najmä kamera a strih počas rýchlejších pesničiek, čo im dodáva dynamiku a pôsobí o to kontrastnejšie k pomalšiemu stredu. Nie som žiadnym veľkým fanúšikom LP, ale na toto DVD som sa tešil, bohužiaľ, som bol dosť sklamaný. Koncert možno super, ale DVD až tak dokonale nevyšlo. 3.5* ()

Chester46

Linkin Park v jejich nejlepší formě. Pravej kotel uměj udělat jen Linkin Park bezesporu. Byl sem poctěn a byl na jednom jejich koncertu. Výsledek....dva dny sem neslyšel a nemohl mluvit. Oni sou nejlepší. A Road To Revolution je úplně úžasný. Jejich nejlepší DVD ()

DansteR

Oba "problémy" z Texasu eliminovány. Publikum a tma. Oboje je zde na nedefinovatelné úrovni. Jak staré vypalovačky tak i nové poklidnější balady aneb koncert tolika žánrů jsem snad ještě neviděl. Mile jsem byl překvapen když se na scéně objevil Jay-Z to tomu přidalo ještě víc šťávy a publikum to taky ocenilo. Toto si nezaslouží nic jiného než 110% ()

Shaman1135

LP sledujem dlho a v kľude si priznám, že je to moja naj kapela. Videl som veľa ich koncertov, či už staršie, alebo i tohtoročné a s tichým duchom poviem, že toto je ich najlepší. Skvost, pre fanúšikov určite, ale je to zážitok aj pre obyčajného diváka. Chester rulez a nový playlist funguje (áno CD MtM mám veľmi rád). Show nádherne gradovala, atmosféra fantastická a skutočne počúvateľná kvalita ako bonus. Bleed it Out je už len čerešničkou na koniec. ()

Loky393

Bomba linkiny miluju od malička a tenhle koncík , prostě nálož jak má být super atmosféra super publikum super Chester super Linkin Park nejlepší koncert co sem kdy viděl ()

mondo

Těch 94 % mně příjde nějak mimo. Poslouchám Lp to ano, ale toto má opravdu hodně daleko ke studiové verzi. I když Chaster huláká co to jde, pořád je to málo. Když to srovnám s vizualní a zvukovou stránkou z jíných top koncertů je to slabota. Navíc od půlky mě děsně štval Bred Delson, to jeho brnkáni do kytary bylo uplně mimo. ()