Plavba vlnami hudebních novinek. Hitparádu domácích a zahraničních klipů uvádějí Aleš Juchelka a Richard Krajčo. (Česká televize)

unclejack

Medúza je taká oddychová voľnočasová aktivita pre každého, kto chce mať ako-taký prehľad o tom, čo sa deje v prostredí populárnej hudby. Veľká škoda, že relácia sa už nevysiela, zvlášť pre Richarda Krajča, ktorého spontánne moderovanie a prekrásna farba hlasu mi na obrazovkách čt zúfalo chýba... ()

Naby

Vzdycky to bylo hlavne trapny a suchy. Alespon ta meduza byla hezky graficky udelana ;-). Timhle poradem si me Krajco opravdu neziskal, to az zpevem.... ()

ggggg

Koncem devadesátých let jsem to hltal každým douškem, ale postupně mě to přecházelo. Nicméně se jednalo o zajímavý hudební TV magazín, kde se člověk ze světa hudby mohl dozvědět mnoho zajímavého. Pořad si držel kvalitu velmi dlouho až na poslední 2 roky před ukončením. Škoda. Oproti jiným hudebním magazínům v TV, kterých je jako šafránu, je tohle perla. 60% ()

J. K. Lister

Já nejsem člověk přes estetiku spíš přes obsah nebo už to, co mi může daný pořad či obchod nabídnout. V Medůze byl jen malý výběr klipů, které jste si chtěli poslechnout (a většinou, co se mi líbilo jsem nenašel), tudíž jsem přes medůzu sledovat, nikoliv však v dokumentárních seriálech. Jsou to opravdu fascinující tvorové, nemyslíte? ()

r.carlos

Pořad měl úroveň 3*, když tam byl Richard Krajčo a Aleš Juchelka, současný formát pořadu s novou moderátorkou je podstatně horší a svou úrovní se blíží bývalému "nováckému" Esu. ()

creTin

S příchodem Výtiskový a Nastyho se z toho stala připitomnělá infantilní talkshow. Chvíli se mluví o tvorbě přizvanýho interpreta, ale pak se přejde do roviny: "Jakou desku by sis vzal na opuštěnej ostrov?" případně ještě hůř: "Je lepší řízek nebo bábovka?" Chápu zacílení na mladýho diváka, ale snad ještě nemusíme předpokládat, že se jedná o nesvéprávnýho idiota. Pokud host sám o sobě nemá co říct, je to o ničem. Moderátoři totiž ve vedení rozhovoru obvykle převádí hodně velkej fail. ()

L_Into

Medúza bývala cool :) Pro teenagerku se slabostí pro Krajča nutnost. Když člověk trochu povyrostl a vtipy se skoro cyklicky opakovaly, začala to být trochu nuda. Ale z nostalgie nemůžu jít na méně než 4****. Nemluvě o tom, že díky každotýdenním tipům jsem poznala spoustu skvělé hudby. Jo, to jsme my, co jsme v době největší hudební žízně ještě neznali nebo vůbec neměli ty jůtůby, majspejsy, spotifáje a jiné vymoženosti :) ()

Krastom

Medúza byl dobrej pořad, bavil mě víc než Eso. Dneska tu máme Óčko a člověk by si pomalu už ani nevzpomněl na dvojici Aleše Juchelku a Richarda Krajča. ()

Schkeble

úplně boží nostalgie. doteď si pamatuju tu kreslenou ponorku a týpka co vypadá jako živá replika barneyho gumblea ze simpsonových. naštěstí si nepamatuju, jestli se moderátoři pitvořiil nebo byli jinak trapní, ale jen mám v hlavě ty bangery v podobě rozjezdu lady gaga pp  p pp poker face papa poker face mamamamá ()