Jednalo se o pořad, který byl zaměřený na politický humor a ten ocenilo široké publikum, včetně diváků u televize. Pořad obsahoval i vtipné scénky a nemohly chybět ani písničky. (duklak2)

Mire

Keď som bol malý celkom rád som to pozeral, ale vtedy som tomu humoru ešte vôbec nechápal... ťažko povedať či by sa mi to páčilo dnes ()

arbeit

Posledný mohykán politickej satiry na slovensku. Ďalších 100 pokusov alebo kolko ich bolo už šlo len pomaly dole a dole až to úplne skončilo. RIP ()

RigorMortis

Telecvoking bola relácia z dôb starej dobrej Markízy, kedy jej ešte kvalitný humor niečo hovoril. Mohli sme sa stretnúť s klasikmi slovenského humoru ako boli páni Filip a Radič (ktorí žiaľ už nie sú medzi nami) a aj dvojica Noga & Skrúcaný ešte stála za to... Staré zlaté časy. ()

Huncút

Tak na Apropo TV sa to ani nechytá! To som síce nemal česť vidieť v TV, ale na google videos je zopár dielov a nadobudol som presvedčenie, že je to klenot slovenskej zábavy po '89. Verím, že raz budem môcť samostatne ohodnotiť aj to. Každopádne, 3* pre Telecvoking nie sú málo, keď si uvedomíme, koľko by dostali súčasné zábavné programy. ()

ariari

boli to frajeri..za pár šupov nasnímali reálny humor, nešetrili ani seba, a hlavne nezapreli IQ vyššie ako hojdací koník, na rozdiel od čudácky otrepaných formátov,ktoré pomaly telku o rok dva celkom odhnijú ...humor na Slovensku takmer vykapal. Chce to reštart. ()

BesnaSrnka

V 90-tych rokoch dôležitá súčasť slovenskej(politickej) kultúry. Ako sa neskôr ukázalo pri spoločných projektoch Nogu a Skrúcaného, kvalitu tejto relácie zabezpečovali predovšetkým Stano Radič a Jaro Filip. ()