Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

Marina111

V súvislostí s týmto programom musím zacitovať užívateľa Mareka1991, konkrétne : "Komerčné a farebné vyzdvihovanie ťažkých ľudských osudov, občasná pomoc a plnenie minimálnych prianí, pre zlepšenie nálady obetí nešťastia tohto sveta. Istú ľudskosť a myšlienky oceňujem, nepáči sa mi však istý hyenizmus a aj marketingové svinstvo okolo toho". V týchto riadkoch je výstižné povedané, prečo túto show i napriek jej zjavnému ľudomilstvu nemôžem priveľmi oceniť. Celé moje rozpaky pramenia najmä z faktu, že osobne poznám aktérov troch "splnených prianí", ak to tak môžem nazvať. Spôsob, akým sa prehliada v živote daného človeka všetko, čo nesúvisí priamo s prezentovaným snov, je veľmi pokrytecký, podobne ako vykresľovanie daných osôb - nie každému musí byť príjemné, keď sa pred zrakom národa stane "chudáčikom" z TV - na druhej strane, hoci mnoho takýchto "chudákov" si Rozboril so svojim štábom takpovediac umelo vykresali, veľa ľudí ich pomoc a podporu skutočne potrebuje, a aj v ich mene dávam tejto modrej šou zelenú - aj keď sledovať ju pravidelne, pravdepodone sa úplne znechutím či nervovo zrútim ()

ataman329 odpad!

včera tam bol "gay" rómskej národnosti, ktorý mal 6 vzťahov s mužmi a 4 vzťahy so ženami, ale už sa na mužov vykašlal a oženil sa (s krásnou blonckou). dve silno veriace matróny, čo poznal, mu preto vysnívali ideálnu svatobnú cestu. ach do piče... ()

Maslord odpad!

Na Slovensku sa vždy nájdu ľudia, ktorý sa chcú pobaviť cudzím utrpením. Stačí pridať priblblého afektoraného moderátora a voliči Fica sa môžu tešiť. ()

Socom

Relácia zachytáva ťažké životné príbehy a osudy ľudí, to sa mi na nej páči. Občas ani sám neverím tomu, koľko si niektorí ľudia a rodiny vytrpia.Moderátor Rozboril v tejto relácii najlepšia voľba o vhodnejšom neviem.Urehotaná Ďuriannová by sa sem hodila len ťažko. ()

Jano...

Ono je pekné pomôcť, či už nezitšne, alebo zo strachu z pekelného ohňa, ale myslím si, že zarábať na tom, aby si celá krajina poplakala a oberať chudákov o dôstojnosť tým, že ich trápenie natočíte a spravíte z toho sentimentálnu reporatáž sa nepatrí. Človek by zo seba nemal robiť anjela, ak ním nie je. Ale nech je to s tým už akokoľvek, aspoň tých pár grošov to darovalo. A za to 1*. ()

ASSBURGER

Musím uznať že ked som to niekedy pozeral tak som sa pri niektorých scénkach rozplakal a to robí pri seriály veľa. 3/5 lebo to má niečo do seba. teraz už to nesledujem ale niekedy som to mal rád. ()

BathoryMan

Vilo Rozboril sa zasa ukazuje že v moderovaní srdcervúcich relacií nemá konkurenciu!Ked sa mu ale v jednej časti začali tisknút slzy do očí tak som mu to začal čiastočne aj verit!A pri niektorých osudoch/snoch sa tiskli slzy do očí aj mne! ()

Loooki odpad!

V tej šou bola jedna matka s dieťaťom, ktoré malo encefalitídu alebo niečo také, na čo ho mohla dať očkovať, ale neurobila to!, namiesto toho, šla do modrého z neba, aby jej splnili sen vykúpať dieťa vo vode v Lurdách...nepochopím. ()

kobliha

Nech to je akekolvek citove vydieranie a kalkul zo strany Markizy, tym ludom sa skutocne pomohlo a to je hlavne.. Vilo mi nikdy neprekazal :) ()

Mahoney.

Môžte si tu kludne tvrdiť aká trápna talk show je toto. Ale to nemení nič na tom že tie príbehy sú skutočné a ľudia takto bežne trpia. ()

emdvojka

Adela Banášová to v jednej rozhlasovej relácii, vystihla... Modré z neba ponúka ľudom na okraji biedy výlet do egypta, zo spomalenými zábermi a slzami šťastia. Ale keď sa relácia skončí a vypnú sa kamery, rodina je tam kde aj bola predtým :-( ()

moviechecker

Niektorí ľudia by sa tu nad svojimi komentármi mohli trošku zamyslieť (niektorí aj trošku viac). Táto relácia nie je na to, aby Vás pobavila. Je tu nato, aby sa pomohlo ľuďom, ktorý to v živote nemajú alebo nemali ľahké. A iba úplný nevychovaný ignorant, ktorý vyrastal v materiálnom blahobyte môže takúto reláciu ohodnotiť tak ako niektorí z Vás. Ja len ľutujem, že takýchto relácii v Československu nie je aj viac. Pri pohľade na túto reláciu som videl aj tých najtvrdších chlapov roniť slzy ako malé deti. Samozrejme emociálnym mrzákom radím nepozerať, pustite si radšej Kosti či CSI. ()

Darckol odpad!

Po dlhšom rozmýšľaní predsa najnižšie hodnotenie - smrdí to komerčnosťou aj navzdory niekoľkým ľuďom, ktorým (asi) pomohli. 1,0/10 ()

Kadas97 odpad!

Nechutný hyenizmus. Ak by chcel niekto pomáhať naozaj tak nepotrebuje o tom točiť každý týždeň dalšiu časť. Rozboril je najväčšia hyena na Slovensku, ktorá núti nešťastné decka a ľudí s rakovinou plakať do kamery. 0 z 10 ()

Colour

Nič iné než hra na city. Nerobia nič iné než zarábajú na ľuďoch, ktorí si naivne myslia, že to robia pre radosť ťažko osudom skúšaných ľudí a pritom sa len dobre nabaľujú. ()

Primavera

Mám plné zuby vlastnej skepsy. Dávam euráče bezďákovi a premýšľam, či ich neprepije. Dnes som dala euráče pani, čo vyberala do kasičky na onkológiu a premýšľala som, či je zaregistrovaná, či prachy nezneužije ... Pozerám občas Modré z neba a premýšľam, či nejde o zneužívanie súcitu diváka s mrzákmi, sociálne slabšími .... Občas mi je na grc z vlastnej nedôverčivosti voči ľudským pohnútkam. A závidím trebárs takej Matke Tereze, čo si vykračovala jak chudera po svete a ešte sa aj cerila na ľudí, pomáhala bez postranných úmyslov, bez nedôvery, bez skepsy a sakra, bola tak krásna a šťastná! A tak dávam aspoň tie tri hviezdy .... A snažím sa nemyslieť na tú nedôveru v čistotu úmyslov pána Rozborila. ()

tančísvlky

Dať uvádzať túto reláciu p.Rozborilovi je katastrofou, jeho hre na cit neverím a slzenie skúšať na silu aj na ľuďoch sa mi nezdá až tak vhodné. ()

Ardo

Beriem, že nápad je fajn, ale keď som videl jednu časť (prvú aj poslednú), v ktorej išli opraviť dom jednej rodine. Tejto rodine zomrela mama čo však nemalo nič spoločné s ich domom. Ale Vilo musel neustále spomínať ich mamu a dôvod bol jediný. Hrať na city diváka a donútiť o plakať. A to nemám rád. ()