Mojsejovci

(relácia)
Reality-TV
Slovensko, 2005, 65 min

Reality šou známeho manželského páru. Podnikateľka Nora Mojsejová a spevák Braňo Mojsej sa tentokrát rozhodli, že si do domu zavolajú súťažiacich a vyberú jedného, ktorý získa finančnú odmenu. Do šou sa prihlásilo 16 036 záujemcov z celého Slovenska. Na konkurzy do štyroch miest bolo pozvaných 1 800 uchádzačov, z ktorých postúpilo ďalej do hry sto. Z nich bolo v druhom kole vybraných 12 finalistov, ktorí sa nasťahovali na tri mesiace do vily Mojsejovcov. Tu žili denno-denne dvadsaťštyri hodín pod dohľadom kamier, bez akéhokoľvek kontaktu s rodinou a priateľmi. (TV Markíza)

Paity odpad!

Co říci k neuvěřitelně tupé reality show, která měla ukázat nějaké bohaté čudly kdesi na Slovensku. Jestli se na tohle naši bratři v triku z východu koukali, tak to teda potěž pán bůh. ()

Angelino odpad!

S veľkým premáhaním som vydržal 20 minút z jednej časti a rozladilo ma to na celý deň. Smutný dôkaz nevyspelosti slovenského televízneho diváka. ()

Martyr

Toten talentovany gitarovy virtuoz z Kosic Brano, ktoreho Julo Virsik nechcel hravat, tota uspesna fesanda v oblasti uctovnictva Norika a ich pohlad na soubiznis a tote udalosti, ktore hybu svetom. Pre slovakov zaujimave a naucne. ()

derewi

Tak trochu jiná reality show. Prezentace toho, jak tento pár žije...a záměrné popichování diváků k negativním reakcím. Nora a Braňo se chovali „neadekvátně“, aby nastavovali zrcadlo – ne zrovna „vhodným“ způsobem. Málokdo vzal na vědomí, že vítězi dali peníze oni (ano, je pravdou, že sami z pořadu jako takového těžili , ale to se nevylučuje). Dokáží pobavit, pobouřit, vyvolat reakce. ()

Darckol odpad!

No ako som sa hanbil, že pochádzajú z Košíc, sa nedá opísať slovami. Trápil sa Rozboril, trápil som sa ja, ale výsledné parodovanie v SOS ma aspoň pobavilo - škoda, že to už bol iný program :) 0,5/10 za časť s ,,mojsatami". ()

Alfa58 odpad!

Najviac sa mi páčil ten psík, tuším sa volal Kusaj. Ale ani to nezachránilo tento "program" od môjho nelichotivého hodnotenia. ()

R4D0

Mojsejovci sú bez debaty negramotný dementi to ani pripomínať snád nemusím ale na pobavenie má táto reality-show niečo do seba;)) ()

balcazar

Nebolo to také zlé. Bavila ma Írova lámaná slovenčina, Papula, ktorého oknom vystrčíš, komínom vráti sa ti späť, Jožo Ráž, ktorý vzdal pretek v skákaní vo vreci. A ideme všetci: AGI Dance!!! ()