Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Přechody mezi jednotlivými světy - kvantové tunely známé jako červí díry - hlídají speciální agenti multiversa. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi, uznávaný veterán losangeleského policejního oddělení Gabe. Jeho život, spokojené manželství i čest se ocitnou v troskách, když Yulaw vnikne do jeho světa, hnaný touhou stát se nejmocnějším, neporazitelným jedinečným. Křehká rovnováha vesmíru je ohrožena, osudová bitva mezi dobrem a zlem vrcholí. (oficiálny text distribútora)

tranquill

Tahle sci-fi není nadstandardní, k tomu Jason hraje jen druhé housle, ale bojové kung fu scény jsou výborné a rozhodně povedená je i muzika. ()

Torgal

Režisér musí byť najväčší fanúšik Matrixu na svete, lebo po jeho zhliadnutí si okamžite išiel natočiť jeho vlastnú verziu. Vykradnuté je odtiaľ snáď všetko okrem zápletky - celkový vizuál, spomaľovačky, bullet time, behanie po stenách, Stathamov dlhý kabát aj (v tunajšom prevedení) kvázi cool rocková muzika pri bitkách. Celkovo je to ale len lacná kópia ktorej nasadzuje korunu príšerne béčkový príbeh. Aspoň Jet Li to v akčných scénach dokáže držať nad vodou, no len do chvíle keď ich ten packal za kamerou nezačne trikovo “vylepšovať”. 4/10 ()

alienemo

Neviem čo sa na tom nepáčí ľuďom. Skvelá akcia. Jet Li sa predváza v plnej kráse. A áno, scenár je sice biedny, ale nápad s paralelným vesmirom je určite lepší ako to biedne kliše o dvojčatach, ktoré kedysi dávno rozdelili. ()

BC

Člověk se chce podívat při klidném večeru po dlouhém dni v práci na úplnou blbost, při které nemusí přemýšlet a která není moc dlouhá, tak zkusí tohle. A vidí trochu divné triky s ještě divnější dějovou linií. A to mám teorie více vesmírů a tento žánr spolu s cestováním časem docela rád. Takže pokud jste v situaci podobné té mé, vyberte si jiný film. ()

Nix

I když je tu Jet Li dvakrát, bohužel jsem dvakrát nadšený nebyl. Film má pár dobrých scén, jinak příběhově je to nuda a akcí bohužel taky. Tohle se nepovedlo. ()

aa12

Kdyby tam nebyl Jet Li tak bych se nato snad ani nedodíval, ale prostě tenhle číňan opět dokázal že stačí aby hráli jen jeho nohy a pěsti a nakonec z toho může vzniknout koukatelný film. Opět je trochu škoda že těch bojů tam mohlo být víc, ale zase každá bitka byla doplněna dost dobrými efekty a spomalenými záběry takže to tomu filmu vylepšuje reputaci. ()

Uhura

Krpy v logice nechme stranou, s tím se nejspíš musí počítat. Co mi ale vadilo byla absence příběhu, který měl zajímavé téma. V důsledku se všechno motá kolem bojového umění Jeta Li, které je samozřejmě Jedinečné, ale na celý film trochu málo. I tak je to ale dost koukatelná zábava. ()

sWONDER

Neviem prečo, ale toto mi pripadalo ako zaverečná časť nejakého seriálu, ktorý ak by som vydel, aj dojem s filmu by bol určite lepší ()

masekjc

Akční slátanina, která je podle mého názoru Jedinečná v tom že vykrádá Matrix vydaný o dva roky dříve. Jen ty efekty působí dost lacině a vůbec celé je to takové umělé. Co je ale hodně vtipný - Jason Statham vypadá furt stejně. 4/10 ()

Shitonit

Jo tak jako takhle na mě!?? Doporučuju všem shlédnout do konce. Tam je totiž někde schovaný děj a smysl. Nebo si pustit jen konec. Asi. Titulky se snad tak strašně vykurvit nedaj.. Děj: Malej čínskej zmrd Džetlí, dostal ve svý zamindrákovanosti spásný nápad, jakože se megamilionkrát obsadí do jednoho filmu. No a tak to udělá. Aby nikoho moc nesral, vraždí v tom převážně sám sebe. Jenže právě v tom je háček, protože právě To všechny sere. 123x se pozavraždí už na začátku.. Nejvíc to asi sere Stathama s mírumilovým černým zmrdem v podání..no teď mu nemůžu přijít na jméno, fakt mě sral.. No Statham s nedomrdlým černým zmrdem, honěj Džetlího skrz megagalaxie (asi by udělali líp dyby se honili navzájem - mělo by to děj :-) , ) no a Džetlí jim zdrhá, zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá, až v jednu chvíli fakt ztratím nervy, rozkousávám ovladač, rozkousávám šnůru od TV a bylo po všem.. ()

Clark_Kent

Pro dobrou akci, bych dal cokoliv. Jet Li ukazuje a potvrzuje svoje kreativní a účinné techniky. Ten konec, kdy láme Yulaw vezeňský prdlavky, jsem si tenkrát po kinopremiéře přehrával snad tisíckrát. ()

LuNaj

Jet Li je můj oblíbenec. Jeho přemetům a kopům se snad vyrovná pouze Tony Jaa. Příběh víceméně o ničem, ale přiznejme si to- na takové filmy se kvůli ději nedívá. Spolu s Utrženým ze řetězu jde jednoznačně o moji nejoblíbenější Jetovku. ()

Bigfuckman

Zde se jasně ukazuje, že duo Statham a Li není takové dobré jak bychom dle zvučných jmen čekali. V dalším snímku War to jen podtrhli. Těmto hercům jde nejlíp, když si každý kráčí po své pěšince. Jedinečný je pěkná ptákovina s (ne)dobrými prvky scifi, otravnou bullet kamerou, imbecilní hudbou, nepřirozenými efekty i chvaty. Tohle se fakt nepovedlo. ()

Elegnor

A co že to má horší triky a tuctovou hudbu? Jet Li je tu dobrej, Statham taky, akční scény slušný a délka tak akorát => Zábavy dost a dost.. ()

Pitryx

Efekty sice digitální, ale nic moc, stejně jako bojové scény. Film sebou nese něco ze SUPERMANA a něco z MATRIXE. Díval jsem se na něj do konce více méně ze zvědavosti, jak si autoři poradí se závěrem filmu. Byl jsem žádostiv, jak odliší hrdiny v boji. Nu, oděvem, jak jinak že? Nevím, co jsem čekal. Také jsem byl zvědav, jak oživí Gabeovu přítelkyni, k čemuž muselo dojít, protože konec byl částečně dán již na začátku. Kupodivu se mi nelíbila ani hudba, kterou dle titulků dělal Trevor Rabin. Celkově hloupý kung – fu snímek s „opelichaným“ dějem i prvky. Takže podprůměr. Prima????097620/8236 ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (viac)