Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Přechody mezi jednotlivými světy - kvantové tunely známé jako červí díry - hlídají speciální agenti multiversa. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi, uznávaný veterán losangeleského policejního oddělení Gabe. Jeho život, spokojené manželství i čest se ocitnou v troskách, když Yulaw vnikne do jeho světa, hnaný touhou stát se nejmocnějším, neporazitelným jedinečným. Křehká rovnováha vesmíru je ohrožena, osudová bitva mezi dobrem a zlem vrcholí. (oficiálny text distribútora)

Mistr119

Na to, jak velká myšlenka to zpočátku byla, tak vlastně jenom pro střílečku. A ještě není dotažené do konce, protože když už multiversum, tak asi nebude závislé na černých dírách a už vůbec jich nebude omezený počet..! :/ ()

Gagin

Tak tenhle film se mi opravdu líbil. Jet Li a jeho bitky znovu bezchybné, příběh velice zajímavý, trochu ze začátku musíte přemýšlet o co jde a pomalu se zorientovat, ale nakonec je z toho skvělý kousek na neclou hodinku a půl. *** hvězdy ()

profeek05

Multivesmírná slátanina (ale s dobrou hudbou).. těšil jsem se na Jeta Li a jediný kdo u mě v tomto filmu zabodoval, je Jason Statham. Ale oba dohromady a najednou, z toho aby se i nově vzniklá černá díra radši hned vypařila. ()

MaxDamage1

Nevím proč,ale film se mi docela líbil. Měl docela spád a namět není špatný,ale přeci jenom mi tam něco chybělo,aby mi utkvěl v paměti. Ale i tak mu dávám vysoké hodnocení. ()

kulitschka

Papundeklové béčko. Neodešla jsem, ale nedá se říct, že bych visela na každém snímku. Stejně jako mnoho dalších recenzentů lituju Jeta Li. Na tohle hu-ha-hu by stačil naprosto průměrnej herec:( Mizerná hudba a velmi, VELMI špatná kamera. ()

Rathe

Poměrně povedený příběh, ale o něco horší zpracování. Triky a bitky bylo tak nějak jediné co to docela drželo nad vodou, i když ani závěrečný souboj nebyl nijak unikátní. Dialogy - naprosto nezajímavé. Nevím proč do toho Jet Li šel .... má navíc. ()

MisaP3

Dávám jednu a to jen kvůli obsazení Jeta Li a Stathamovi... Námět možná fajn, ale provedení naprosto nezajímavé, vylepšování Jetových schopností triky mě odrazuje o to víc. Víckrát to opravdu vidět nemusím ()

Rinhashi

Chcel som dať tomuto filmu od tvorcu Nezvratného osudu aspoň 3 hviezdičky, ale kvôli slabému scenáru, príliš jednoduchému prevedeniu a idiotskému chovaniu postav to proste nejde. Inak je to zaujímavá idea, ktorá je stvárnená do béčkového filmu plného akcie (ktorej je tu ale na úkor dialógových scén), bojového umenia a s podporou nu metalovej hudby... Dobrý nápad, ale to spracovanie nie je dobré. Podľa mňa je to veľmi nevyvážený film, ktorý mal podstatne naviac... ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (viac)