Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

Stegr

40% - Když jsem byl mladší, sledoval jsem potají pro mě tehdy zakázané ovoce, kdykoliv to šlo. Postupem času jsem si uvědomil, že to zas takový terno neni... ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +některé reportáže, některé zajímavé diskuze nebo témata -(ne)érotické, nevzrušující, často nudné kecání a nezajímavé reportáže/// Párkrát jsem to taky zhlédl, ale protože rodiče spali vedle v ložnici, tak jsem to měl puštěné velmi potichu a nebo úplně bez zvuku. V tomto případě byly jednotlivé rozhovory pase a tak jsem čekal na nějakou akci a té se mi jaksi nedostávalo. Zajímavé (koukatelné) byly tak 2 reportáže z 10ti. A tak nakonec nejvíce vzrušující bylo to jestli se rodiče nevzbudí a nenačapají mě :-)/// Celkem 29%/// ()

salahadin odpad!

Jejda kolik mi to jen mohlo být? No 15 ještě zdaleka ne, když běželo Peříčko. Neměli jsme doma počítač ani podobný hovadiny. Jen starou Teslu. A já se hrozně chtěl mrknout na Peříčko. Nebylo mi dopřáno mými přísnými rodiči. Tak jsem se ze zajímavosti podíval na pár dílů až po invazi LCD, PC a jiných drog. Dodnes děkuji rodičům, že mě nenechali sledovat tento výplod, děkuji! ()

GilEstel

Jana Štefánková, kráska z Playboye. První moderátorka Peříčka. Lascivní rozhovory o neotřelých sexuálních praktikách. Nutno přičíst páteční noční program a Počasíčko. To byla komplet televizní erotika 90. let na Nově. A i tak chodily panu řediteli nevděčné dotazy typu „Pane Železný, můžete mi říct, kde byla ta erotika?“ Pro mě tenkrát díky rodičům zakázané ovoce. Nevím, zda aby mě ochránili před explicitním obsahem, nebo příležitostnou stupiditou. ()

LION-MR.T

Když jsme byli malí,tak i tohle bylo dobrý,aspoň nějaký kozy a nějaký záběry,ze kterých měl být patrný co je to vlastně sex. S úsměvem a nostaliíí. ()

Frajer42 odpad!

Nejeden člověk by jistě od erotického pořadu očekával, že bude alespoň trošičku erotický. Nějak mě to nerajcovalo ani jako hodně malého. Spousta keců, na které nikdo nebyl v takhle pozdní večerní hodinu zvědavý. Proto to zdejší veřejné pohoršení. Proto to zdejší nízké hodnocení. Přidávám se. ()

Slartibarkfast

Občas to bylo velmi komické. Zvláště díl s Danem Nekonečným, který tam podpálil koberec. Jinak to bylo asi tak erotické, jako vzdychání do telefonního sluchátka mužským barytonem. 10% ()

WANDRWALL

Osvětový pořad, záleželo na moderátorovi, jak to bude zajímavé. Ke konci hezké holky ale pro mě s odpudivými těly, neb především prázdné makovice, které nepřitáhly jen mou pozornost, takže pořad zanikl, neb už ani lidi ve věku, kdy by je měli přitíhnout, tak to nedokázaly! Nemáš sledovanost, tak zmizíš! ()

duklak2

Tato talk show se povedla napůl. Viděl jsem jen asi 4 díly v mých 12 letech, kdy jsem tento pořad sledoval potajnu, když nikdo nebyl doma:-). Jo, to byly časy:-). Pamatuju si, jak každý díl přišla nějaká partnerská dvojice a moderátorka je zpovídala, jak to mají mezi sebou v sexu. Pak na "plac" přišly např. striptérky a začly se odhalovat. Myslím si ale, že ne moc dokonale, i když to hodnotím z pohledu dětských očí. Vzpomínám si na díl, kde byla manželská dvojice, která se při "tom" natáčela a divákům říkali jaké to je. Našlo se asi málo dospěláků, kteří našli v Peříčku nějakou inspiraci ke svým postelovým radovánkám. Ale na druhou stranu musím NOVU pochválit, že ji napadlo začít vysílat erotický magazín, protože to byl v českých televizních stanicích ojedinělý počin. V nějakém článku jsem se dočetl, že i PRIMA chtěla vysílat erotický pořad a dokonce natočila pilotní díl, ale její generální ředitel projekt pozastavil. Erotikou žije každý, někdo více a někdo méně. Sex je zajímavým zpestřením života a dodá člověku potřebnou energii. I když, časem se tak trochu omrzí. Věřte mi, vím o čem mluvím. Proto pánové tak často střídají partnerky. Na tomto pořadu mi vadilo časté střídání moderátorek a také mi přišlo, že nedokázali navodit tzv. lechtivou atmosféru, která by člověka navnadila k nějakým sexuálním radovánkám. Hodnotím průměrnými 3 hvězdičkami, které jsou lehké jako pírko:-). ()

becki_tu

Lehce erotický pořad, ze kterého si pamatuju už jen Zuzanu Belohorcovou a její sexy slovenštinu. A zdá se, že ani Zdeňkovi Izerovi tenkrát (ještě za dob Polonyové) neuniklo pár dílů. K vidění zde :)) ()

Katullka

Jedna hvězda za to vychutnání a onanii. Dobře, tak ne, tohle mi nikdo nesežere. Ale jaký byl u toho adrenalin s volume 0, aby mě nechytli naši...Za to ta jedna hvězda! ()