Soutěž, v níž jeden vylosovaný šťastlivec může vyzkoušet své štěstí pří otevíraní kufříku s penězi. Celkový počet kufříků je 26. Každé hrací kolo se otevírá jiný počet kufříků. Maximální možná výhra je 5 milionů korun. (Pumiiix)

SOLOM.

Jj taky jsem to viděl asi dvakrát-třikrát. Byly tam pěkné ženské, ale pěkně blbí soutěžící. Kdybych já si mohl odnést cca 100000, tak to beru hned a nečekám, že při mně budou stát všichni svatí a odnesu si melouny. ()

IllIlIlIIl

Průměrný soutěžní pořad, kde hraje roli prakticky jen náhoda a také soutěž, která je koncipována tak, že ať se daří či nedaří, tak soutěžící hrajou vždy skoro až do konce (cca 4 kufříky před koncem končí). ()

stration

Zuna se celkem hodí. Když nikdo nepřijde na pivo, hraju na mobilu. "když vyhraju víc jak sto tisíc, dám ještě pivo. Když ne, dám dvě...". :-) ()

lekr

Žádná slává to není ale v porovnání s pořady typu Volejte věštce se na to aspoň dá koukat. V pořadu není nouze o napínavé a vtipné momenty, ale tak i o ty trapné, které jsou způsobeny dementními soutěžícími, hostováním "celebrit", ale hlavně Zunou samotným, který i po letech ve zprávách na různých televizích moderování přesto nezvládá. Ale i přes tohle všechno jsem se občas v neděli rád podíval. ()

cariada

Pohodová soutěž o kufříkách a bankéři, který se snaží vybraný kufr vykoupit. Kolikrát mě to nedalo a musel jsem to dokoukat. Tady vám žádný nalosti nepomohou jen a jen štěstí nic víc. ()

WolfR

Ne až tak zábavné a přehnaně dlouhé. Navíc Pavel Zuna nemá na to aby byl tou zářivou tváří, která to vše utáhne, 1 hvězda. ()