Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

Cubinho

Kdybych hodnotil slovenskou verzi se skvělým Andrejem Bičanem, tak dávám jasných 5*, ale jelikož se tady má hodnotit ta česká verze, tak za Novotného bych dal 3* a za Lesáka 0*...= 1,5*...no a momentálně moderuje Lesák, tak dávám 1*:-) ()

Paxxx.cz

Tento soutěžní pořad patří mezi mé oblíbené. Už ho nesleduju jako dřív za dob Petra Novotného, který mi seděl více než Petr Lesák. ()

MissJ

Tahle soutěž mě nikdy moc nebrala a viděla jsem jen pár dílů, ale pár momentů mi utkvělo: Novotný: Jmenujte nějaký český zámek. Soutěžící:...FAB? Jmenujte druh oblečení, které si kupujete, ale moc dlouho vám nevydrží. - ...nakupuju u Vietnamců:) ()

gogos

Nemůžu si pomoc, ale toto je můj oblíbenej pořad. Jak s Novotným, tak s Lesákem. Je to pro mě spojka s mým dědou, poněvadž jen na toto a fotbal se dokážeme koukat společně... ()

Naslund

Ze všech soutěží, které u nás běžely, jsem se vždy těšil nejvíce na tuhle. Ne, že by mě bavil humor, ale celý ten nápad, že lidi hádají, co hádají jiní lidé, mi přijde geniální. Hrozně rád bych do pořadu vymýšlel otázky a řekl bych, že stejně tak se bavil Novotný. Díky tomu to mělo celé velmi pozitivní náladu a člověk se něčemu i přiučil. Od nového moderátora to šlo bohužel děsně dolů, protože jeho styl se k takové soutěži vůbec nehodil. Hodnocení tady moc nechápu. Patrně to mnoho lidí ani nevidělo. ()

L_O_U_S

Petra Novotného jsem nesnášel, co se objevil na Nově. Tenhle pořad je ještě vcelku ucházející a dá se v pohodě sledovat, ale v rámci soutěží je spíše slabší a opakováním moderátorských frází občas neskutečně natahovaný. "Tak co, bude to top?" (422.) ()

Gianni_B odpad!

"Co je nejzajímavější na vaření?" "Prosím?" "Co je nejzajímavější na vaření?" "Co je nejzajímavější na vaření?" "Ano, co je nejzajímavější na vaření?" "Knedlíky." ()

Colonist

Ať už je Petr Novotný jakýkoliv bavič, soutěžní pořad 5 proti 5 uváděl poměrně dobře. Občas si sice nějaký ten trapný fór ve stylu Novot/Dobrot neodpustil, ale jako moderátor měl šmrnc a celá ta soutěž byla příjemná, akorát na všední podvečer, kdy chcete jen tak relaxovat (navíc v současnosti takovéto pohodové soutěžní pořady na našich obrazovkách chybí). V těchto dobách jsem byl s přestávkami poměrně pravidelným divákem. Jenže když se TV Prima najednou rozhodla změnit styl soutěže a za moderátora dát příšerného a opravdu trapného Petra Lesáka, hned jsem s touto soutěží navždy skončil. Moderní studio a nesympatický moderátor z pohodové soutěže udělali jen další tuctový pořad, který si hraje na něco, co není. Už to není ta nenáročná podvečerní soutěžní hra v poklidném tempu. Pořadu s Novotným bych se nebránil dát **** hvězdičky, Lesákova příšernost je jasný odpad. Takže nakonec ** s ohledem na staré časy. ()

kapsomut

Od tý době, co to moderuje ten buzík Petr Lesák .. nevim jestli je buzík ale přijde mi tak, tak to stojí za totální hovno ... on a jeho ubohý vtipy z toho udělali sračku... 2* za doby, kdy tam byl ještě Petr Novotný! ()

StrYke

Baví mě "hrát" se soutěžícími :-) Jinak, kde jsou ty časy, kdy tam byl Petr Novotný, Petr Lesák je neuvěřitelnej trapák ()