Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

Karlos80

Upoceného slintajícího pouťového baviče Novotného stírajícího svůj pot kapesníkem nebo rukávem mě nikdy sledovat nebavilo:-( Ale i tak soutěž měla nějakou úroveň. Co se týká drobného klučiny s dětským hlasíkem a nepřirozeným postojem Petříka Lesáků, tak ze začátku bída, teď je to už o něco lepší ale i tak na Novotného stále nemá no holt není tak vlezlí a nemá tolik zkušeností:-) ()

Djkoma

Nenáročný pořad, jehož smysluplnost je nijaká. Myšlenkou je nesmyslné vybrání 100 lidí a jejich 100 odpovědí na často naprosto dementní otázku a vzápětí sjednocení odpovědí do jistých "skupin". Osobně mi nejednou přišlo, že si autoři všechno dělají od ruky u stolu a čísla jen tipují. Týmy nudné, často z nich díky nervozitě vypadne jen pár slov jindy naopak nudně machrují, jak jsou úžasní. Trochu se to zlepšilo s Lesákem, který nahradil vysoce trapného upoceného obra Petra Novotného. ()

Radek99 odpad!

Ubohá zábava s přemírou žoviálního přístupu, zdrobnělin coby oslovení a velmi špatné moderátorské mluvené podoby spisovné češtiny... Nejhorší ,,vědomostní" soutěž na českých obrazovkách (pokud se tedy ještě dá v případě otázek a odpovědí z tohoto pořadu mluvit o vědomostech)... ()

TheMaker

::::::::::::::::::::::::: Za Novotného to byly 4 hvězdy, ale (P)Lesák se tam nehodí a není moc dobrý mederátor, takže teď za tři . . . ::::::::::::::::::::: ()

CheGuevara odpad!

Za vlády Petra Novotného se tento pořad rychle etabloval jako vlajková loď odpadní primácké produkce. S příchodem Petra Lesáka mohu říci, že v jedné věci je tento pořad alespoň trošku profesionální. ()

Dudek odpad!

Dokud tenhle soutěžný pořad uváděl pan Novotný, dalo se to sledovat, ale s nástupem moderátorského paka Lesáka šla veškerá "úroveň" velmi rychle dolů. Stejný názor mám i ke studiu, neboť hravý dizajn vypadal mnohem lépe než ta moderní hrůza co je tam teď. Ke znělce se netřeba vyjadřovat, opět totéž. Takže s posledními díly opravdový úpadek do nesledovatelné křeče. ()

castor

Věčně upoceného a zmateného Novotného vystřídal na první pohled vhodnější Lesák, nicméně jeho nepřirozenost a nejistota trestuhodně bije do očí!! A finálové čtení pětice otázek by si měl doma pečlivě cvičit před zrcadlem. Tady má totiž hoooodně rezerv. Soutěž jako taková pak poodkrývá další "tupohlavost" všech těch Pepanů a Boženek, co se před zraky diváků nestydí za své "logické uvažování"!! ()

MM_Ramone

Nie som vyznavačom takéhoto televízneho relaxu. Ale zopár častí rodinnej súťažnej relácie "5 proti 5" som videl. Pamätám si, že to uvádzal večne spotený a samozrejme ukecaný Petr Novotný. Musím uznať, že tento chlap má skutočne dar od Boha vtipne komunikovať s prostým národom. Na Slovensku túto reláciu moderuje nesympatický poloidiot Andrej Bičan. Samotná súťaž za moc nestojí, ale keď to dajú uvádzať ešte aj takému retardovi, tak to je skutočne katastrofa. Českej verzii dávam jednu hviezdičku práve za toho obézneho kecala Petra Novotného. * ()

Jamal

Jako pořad, který trošku rozesměje před zprávama, aby byl pak člověk línější a nešel od televize roli splnil. Zábavnější verzi však najdeme na STV. Tam je to trošku jiná kategorie. ()

paascha odpad!

Zavedení odpudivé kategorie Televize a její okamžité zaplnění tím největším hnojem, který se dá vůbec vidět, považuji za ten nejhorší krok, který mohli místní páni udělat. Už takhle se to tu hemžilo kretény, teď ovšem mají důvod se tu vyjevit. Mimo jiné i tento. Když si dá někdo /Pumiix???/ tu práci a popíše tu hrůzu, nedivím se, že jiný debil tomu dá i 3hvězdy. Armageddon se blíží, je to jasný ()

hippyman

ač mi uprskanej novotnej většinou vadí sebevíc, pro tenhle pořad se prostě hodil... a špatně improvizující vyšamponovanej zobáček lesák mi tu fakt vůbec nesedí. jinak systém soutěže je docela zajímavej a rád jsem to zezačátku sledoval... ale co se upozorňuje každých pět minut na soutěž po telefonu, nikdy nedokoukám... suma za 40%. ()

Stegr

60% - Nevim proč, ale tenhle pořad jsem si s Novotným docela oblíbil. I teď s Lesákem, nebo kdo to je, docela jde, ale to už jsem viděl asi jen dva díly... ()