Rodinná soutěž, při které proti sobě soutěží dvě skupiny po pěti členech. Hádají správné odpovědi na otázky dopředu položené stovce náhodně vybraných lidí. (Pumiiix)

Mufi315

5 proti 5 je náhodou dost zajímavá soutěž, a to hlavně proto, že je originálně vymyšlená a postavená né na znalostech, ale na prostém selském rozumu, kdy může dělník porazit univerzitního profesora. Je to hra, kdy musíte mít i trochu štěstí, ale hlavně přemýšlet jako většinové davy lidí. Samozřejmě Petr Novotný byl mnohem výkonějším i zábavnějším moderákorem, zatímco Lesák se tam dostal asi jen z nějakých protekčních důvodů, protože je to z pohledu moderátorského umu vidět. Ale dojem ze soutěže to až tak nezkazilo. Nejvíc mě vytáčí otázky pro diváky typu: "Jmenujte něco neživého, co má čtyři nohy?" "A) vůl" B) stůl" - někdy si říkam, že je to snad ironie a správně musí být ta nesmyslná odpověď. A 7 (někdy i 10) minut reklam v 55 minutovém pořadu.. S příhledem k těmto dvěma mínusům tedy za slabší ***-. (51 %) ()

JackWalters

Dobrý hever na sebevědomí a dodavatel důvodů k brzké emigraci do inteligentnějších krajin. Ale sedíte li na záchodě dobře se na to kouká. To a účast mojí španělštinářky jsou jediné plusy ()

Kubiiiczeek

Párkrát jsem to sledoval .. občas jim to ten ZáLesák pěkně pokazí, například když při tom finále sám ztratí nervy a zakoktá se, nebo se zadrhne ! Já tam být, tak ho zkopu do kulata ! ... PETR TĚHOTNÝ BYL LEPČÍÍÍÍÍÍÍ ()

bax

Túto sériu by som rozdelil na dve časti - éra Petra Novotného - túto postavičku českého humoru mám veľmi rád a dodával tejto súťaži vtip a šmrnc. Dal by som tomu 4*. Potom ale prišla éra Petra Lesáka, ktorý síce dodal súťaži väčšiu vážnosť, ale utrpel vtip a humor, o ktorých by táto rodinná súťaž hlavne mala byť. Takže za 1*. ()

djsaly

Hodnotenie tejto rodinnej ak sa podarí tak 5-dňovej súťaži proti 5-tím iným rodinám v hádaní najviac položených anketových odpovedí vybraných z ľudí ulice za éry zabávača a moderátora Petra Novotného na českej TV PRIMA bolo o poznanie 1/2* lepšie ako ten istý TV formát na slovenskej STV so zabávačom a moderátorom Andrejom Bičanom. Keďže dnes nemám možnosť už sledovať tento formát s novým moderátorm Petrom Lesákom a ako čítam z iných komentárov tak som aj rád. Spomienka na dobrú pohodu po dni v práci pri sledovaní televízie pred večernými správami. Moje hodnotenie je 3 a 1/2* oproti 3* ()

Ospalek

Patřil k mým oblíbeným soutěžním pořádům, jenomže potom co vyměnily Petra Novotného za, podle mě uplně ubohého, Lesáka tak se mi pořad znelíbil takže ** ()