Riskuj!

• Česko Risk!
Súťažný
Česko, 1994, 40 min

Účinkujú:

Petr Svoboda (moderátor), Jan Rosák (moderátor), Ivan Vyskočil (moderátor), Jan Krasl (moderátor), Pavel Svoboda, Petr Novotný

Vědomostní soutěž. Na začátku jsou tři, vyhraje jen jeden. Zajímavé otázky, zajímavý moderátor, napínavý průběh soutěže a lákavé výhry - to vše tento pořad přináší! (cheyene)

giovanni3

Rosák mi nikdy moc neseděl, ale byl to bezesporu velice zábavný pořad na který jsme se mnohokrát díval a vždy bavil a něco naučil... Jenže za Rosáka a takovou ,,strnulost,, jen 3z5 ()

venca163

Takže, hezký dobrý večer v kufru. "Vy jste k nám přijel ze Starého plzence, vy jste přijel na Hlavní nadráží...". "Ne, vlak z Plzence staví na Smíchově!". "Na Smíchově...". Nejen kvůli geniální Český sodě =). Holandští ministři školství za čtyři. (75%) ()

The Viper

Můj strejda to dvakrát vyhrál :D Ne opravdu pořad má své kvality a já osobně u něho rád relaxuji a trochu procvičím mozkové závity. ()

herr_carter

"A všechno vsadím na liru, protože mám čuch..", celkem příjemný soutěžní pořad, kde nejpřirozenější moderátor pro mě zůstává Pavel Svoboda...................... moje hodnocení = 6 z 10. ()

rozbris

Pořad ve kterém se dalo na tehdejší dobu vyhrát docela velké slušné prachy. Můj otec se taky tenkrát zůčastnil a docela dost vyhrál.....Pamatujete:-D ()

Zagros

Formát televizních soutěží je v televizní tvorbě hluboce zakořeněn a televize se neustále předhánějí v tom, co vymyslet nového. Soutěž Riskuj! byla v tomto ohledu trefa do černého. O její oblíbenosti svědčí i to, že vydržela na televizních obrazovkách snad dvacet let. Dokonce byla reprízovaná a lidi na ni dívali opakovaně! Sám jsem se na ni občas v mládí také díval a vcelku mě bavila. Fajn vzpomínka a tři hvězdy k tomu. Současnou podobnou produkci už nesleduji a nemám tak s čím srovnávat, ale něco mi říká, že by ze srovnání vyšlo Riskuj! velmi dobře i dnes. ()

Paity

Risk a Riskuj, byly opravdu vědomostní pořady, které měly štávní kulturu, respektive, dalo se na ně dívat a něco se i přiučit, což bylo a stále je při klesající úrovni pořadů u nýs stále větší problém. ()

RadimFišer

Pan Rosák se mi bohužel zdál časem celkem ohraný. Co asi dělá dnes. Líbili se mi ty pračky, nebo ledničky na kterých se hrálo. Čas tam byl pěkně vidět a bylo to přehledné. Jedna z prvních soutěží u nás na nově. Otázky pro chytré, já jsem byl ještě malý a nerozuměl jsem tomu. Modrá atmosféra a charismatické zvuky výhry a proher. ()

Everyone

Na tomhle jsem vždy ujížděl. Normální otázky (v rámci všeobecného přehledu), ne žádný blbosti. Nejlepší soutěžní pořad = 5 hvězd. Nedovedu si představit lepšího moderátora pro tento pořad než byl právě Jan Rosák. (za Vyskočila to bylo zmatené, úroveň otázek neodladěná; Svoboda a Krasl - charisma nula)_____ Mezi další pořady bych pak ještě zařadil Chcete být milionářem, 1 proti 100, AZ kvíz a o stupínek níže Duel (občas ta náročnost je mimo realitu; některá témata jsou sice originální, ale odpovědi na dané otázky mají téměř nulovou úspěšnost - zaměřil jsem se na to během mnoha dílů, takže vím co píšu - ale možná je to záměr, který ale nekvituji - ale celkově se lepší a lepší!!; náročnost zvýšena díky slovenštině, takže první kolo je pro Čechy často zavádějící) a pod něj ještě Taxík (mě nebaví, že se tváří, že vybírá ty soutěžící jen tak na ulici; úroveň otázek - nejlehčí z výše jmenovaných soutěží, Háma je vtipný a pohotový, Absolonová je milá). Škoda, že není krom AZ kvízu a Duelu, žádný videoarchiv (taxík má pouze dočasný). ____ Nova se dostala na úroveň odpadu!, to co dnes vytváří je pro lidi bez vkusu a zájmu o nic jiného než jsou senzace, uzeniny, pivo a nekonečné seriály. Díky za reprízy vědomostních pořadů na Telce. ()