Santi má problémy - nedokáže se pohybovat na volném slunečním světle, začínají mu růst podivně zuby a čím dál více se rozšiřuje jeho nemoc. Spolu s jeho matkou na jeho přání tedy odjedou tam, kde by se jeho problémy měly vyřešit, do míst kde slunce nesvítí. V novém domě a hlavně jeho okolí se ovšem začnou dít podivné věci, se kterými je navíc Santi spojován. Pokud nechce čelit obvinění, bude muset věci vyřešit. (Pumiiix)

cerbygerby

Horor který ze začátku vypadal dobře, ale vše se tak táhlo a děj vygradoval až ke konci.. Celkem pěkné prostředí a zajímavý námět, ale úplně mě to nevtáhlo, takže za mě jen kvalitní 3* ()

SunWuKung

Napriek minimu nedostatkov, vyborny horor a mozem len potvrdit slova ostatnych, ze zacinam inklinovat k spanielskemu hororu. Uz teraz sa neviem dockat na dalsi. A to krasne prostredie v ktorom sa film odohrava. Parada ! ()

Lichty

Do poslední chvíle jsem si nebyl jist, jestli je Eskalofrio tak úžasně nadnesené nebo prostě tak stupidně blbé. Až úplný závěr bohužel utvrdil mé podezření, že Španělé berou své horory až nezdravě vážně (viz námětem velmi podobné Bosque De Sombras) a tento film je bohužel dalším zářným příkladem. Junio Valverde by si měl urychleně dojít na plicní - to jeho vzdychání by slyšela i hluchá bába na fotbalovém stadionu. ()

Cortesz

Španělské horory v poslední době zaznamenaly docela velký "BOOM" a uznávám, že některé jsou na dost velké úrovni. Zde u tohoto filmu je toto tvrzení také na místě. Atmosférický horor, ve kterém není sice moc krve a ani lekaček, ale na druhou stranu je to natočené v docela temných a na atmosféře pomáhajícícch lokalitách. Ovšem co film shazuje a mě donutilo strhnout jednu hvězdu na průměrné 3* je finální pointa, která byla spíše směšná. ()

intro

Parádní horor, Španělové opět nezklamali. Skvělé prostředí jedné zapadlé vesničky, dobrý herci a scénář taky originální. Musím jen doporučit. ()

Brmbolec

Ja som bol veľmi milo prekvapený. Po REC je to druhý kvalitný španielsky hororový snímok, ktorý určite stojí za zhliadnutie. Niektu tu napísal, že však postupne smeruje k lacnej fraške. Potom sa ale pýtam, o čom sú americké rádoby horory? ()

markettka

Po dlouhé době opravdu skvělý horor, na který jsem se nedokázala dokoukat sama, jak jsem se bála. Originální zápletka, překvapivé rozuzlení a plno dalších superlativům, které zní sami o sobě jako cliché. Odvažuji se tvrdit, že mi Eskalofrió přijde jako nejlepší horor, co jsem kdy viděla a to jsem viděla [Rec]. ()

CrazymanM

Opravdu výborný horor,tak jsem se bál snad naposledy před nějakými 20 lety u Evil Dead.Sice ke konci se film trošku přetočil z hororu v drama,ale to vůbec nevadí.Ty scény jak jde Santi lesem domů nebo s tou kamerou,brr,tam bych nešel ani náhodou.Už jsem to několikrát psal a musím znovu - Španělé opravdu umí!!! ()

elanista1

No po dopozeraní som taký unudený, že sa mi ani nechce nič písať. Zlákala ma sem Blanca Suaréz, ale našťastie to už nikdy nebudem pozerať, a ani sem do profilu už nikdy neprídem! Holá! ()

Tomasson93

Španělé opět jenom potvrdili, že horory opravdu umí! Atmosféra především uprostřed filmu byla taková, že by se ve mně krve nedořezal, ale závěr mě přeci jenom zklamal, takže hvězda dolů. ()

jopal

Take slabsie 4*, ale dam. Hlavne pre to, ze som nic extra necakal a dostal som celkom slusnu davku napatia, dobre spracovany pribeh a ked priviem jedno ocko, tak aj relativne realny...11.2010 ()

Enzo555

Prikláňam sa 4, lebo kamera, prostredie, hudba a herecký výkon hlavného predstaviteľa boli na A. V pár scénach /z domu/ som mal zježené všetky chlpy na tele. Trochu ma sklamalo, že sa viac nepracovalo s témou. vlkodlakov, v čo som dúfal. Záver bol vanilla, ale väčšina filmu mala dobrú atmosféru ()