Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

Švédy

Tenhle pořad je fakt tragickej. Občas mně přijde že jestli se na něj dívá někdo kdo hry nehraje a nerozumí jim, tak je bude i nadále odsuzovat, protože v tomhle "pořadu" ukazujou někdy i ty největší propadáky a způsob moderování a prezentace pořadu mi taky nesedí. Navíc pařani musej určitě plakat, když např. při recenzi mistři z game page neukažou ze hry ani Ň, ale jen trailery a neherní záběry...pak tomu daj 60% a jde se dál. Jo a ty recenzovaný hry maj tak 3 měsíce zpoždění. Vím že asi není lehký zkloubit natočení dílu s vydáním hry, ale tak když to nejde tak ať to nedělaj. Tenhle pořad by byl zajímavej snad jen kdyby ho moderátorka Máša moderovala bez oblečení...Hvězdičku dávám jen za snahu. ()

Freyn

poslední dobou jsem se na tenhle pořad začal znovu koukat a musím říct, že mi tu něco chybí. rád se koukám na ukázky z her a různé rozhovory. Vyloženě mi ovšem vadí trapné vtipy které slouží jako prolog nějaké reportáže. Zajímavý nápad, katastrofální výsledek. Recenze jsou velmi kvalitní ale moderátoři celkový výsledek dost kazí. 40% ()

Peterek82

Kdysi jsem se na GP strašně rád díval. Vyhovoval mi styl i "tempo" pořadu. Ale s tím se taky nedostavila "akčnost", odvaz, prostě nic, co by tento pořad na dnešní dobu okořenilo, pozvedlo a posunulo někam dál. Několik let už jeho kvalita stagnuje a je to velká škoda. Bohužel ale jen ztrácí... ()

Voxel

Když ten pořad začínal tak jsem ho měl hodně rád. Dnes už ho léta nesleduji (pouze naprosto vyjímečně), ale ta nostalgie - když mi bylo 10 a oni tam ukazovali super hry, které na mé 486 nešly spustit... ()

Butch71

Ne, že by Game Page byl něco extra, ale rozhodně mi přišel lepší než Re-play a narozdíl od Re-play jsem se u něj i občas usmál ne jen z důvodu "stupidity" jeho moderátorů. Škoda, že ho už přestali vysílat, v současnosti to byl asi nejkoukatelnější pořad o hrách. ()

3k7

Jestli něco češi zvládli, tak to byl v 90. letech přechod na počítače, díky počítačovým hrám. Pořad je spíše krátkometrážní, jde vidět omezený rozpočet a stále opakující se schéma. Nikdy jsem neporozuměl, k čemu v pořadu bylo, si tam přitáhnout nějakou slavnou osobnost a ukazovat, jak se s tou hrou patlá, do toho musí odpovídat na otázky moderátorky. Nejsmutnější na tom bylo to, že drtivá většina slavných většinou řekla, že "jednou před lety jsem nějakou hru hrál", nebo někteří vůbec nikdy PC hry nehráli a podle toho to i vypadalo.  Hodnotím 3 hvězdami a hned vysvětlím proč. Pořad měl vcelku spád, informativně na tehdy celkově nepolíbenou populaci počítačovými hrami fungoval spíš jako jakási osvěta a informování o základním povědomí a protože televizi řídí spíše čtyřicátníci až padesátníci, podle toho vypadalo i konzervativní financování a naprosté odsunutí pořadu na takové to dno s ostatními pořady, na které nikdo nekoukal.  Tuším, že to dávali každou sobotu někdy v 10 ráno a to je přesně ta doba, kdy moc lidí u TV stejně nebylo.  Nicméně kdo četl časopisy score, nebo level, gamestar, amiga a další, dá za pravdu, že to byl příjemný doplněk, jak obrázky v časopisech, vidět i rozpohybované. Herní intra, ukázku nějaké hry.  V době, kdy byl internet za 60 korun za hodinu a mimo špičku po 19. hodině za dvacku na hodinu, to byla nejlepší možnost, jak mít krátký výcuc informací o tom, jaké nové hry vyšly, bez nutnosti si kupovat časopis o počítačových hrách, nebo o hardwaru. Komu doporučit: nadšencům, sběratelům retra, komukoliv, kdo budou kdy zkoumat přelom tisíciletí a odraz počítačových her v tehdejší kultuře. Přece jen šlo o trend, kterého se chytala spíše mladší generace a proto si tento pořad zaslouží své místo k dokreslení, čím se bavila tehdejší mladá generace, která měla počítač, či herní konzoli. ()

Sesonet

"Mezihry", které uvozují všechny recenze v tomto pořadu o PC a Konzolových hrách, jsou to nejhorší, co může současný herní magazín poskytnout. "Kradou" drahocenný čas pro kvalitní recenzování a o to, podle mě, především sledujícím jde. Recenze samotné obsahují pouze obrázky z her. Neuvidíte žádné konkrétní situace či novinky, které hry přináší. Redaktoři je pouze zmíní v rychlém a suchém výčtu a hurá na další "mezihru". ČT v tomhle opravdu šlape vedle, raději doporučuji Re-Play. ()

montrose

Sleduji to, protože mám rád hraní her, ale nějak cíleně to nevyhledávám. Pořad trpí především tím, že postrádá konkurenci a amatérskými moderátory, kteří toho o hrách vědí asi tolik, co já o paličkování:) Viz. dva herní časopisy se shodnou na hodnocení hry na 60%, internetový magazín dá 5/10 a Game Page vychválí hru do nebes s hodnoocením 85%. ()

Ebola_Zaire

Fakt dost trapné a dětinské. Myslím, že diváci 10 a níž tento paskvil ocení. Bohužel my starší, kteří sice videoherní průmysl sledujeme po několik desetiletí nejsme tou správnou cílovou skupinou a hybnou kupní silou. Potenciál velký, realizace téměř amatérská. ()

GlaDOS

Vážně se divím zdejšímu nízkému hodnocení. Studio je sice tragické a meziscénky mi lezou krkem ale kvalita recenzí je velmi dobrá. ()

neli13

V dětství jsme s kamarády hltali každý díl a těšili se na to týden, co týden. Po obměně moderátorů a celkové změně image mě to hodně odradilo. Nesleduji ani GP, ani nehraji hry... ()

UnCool

Toto se fakt silně nepovedlo, reportéři byli tak trapní, že mi za ně bylo samotnému trapně. Jedna hvězda je za to, že byli na TV v tomto žánru průkopníci, ale bohužel na rozdíl od Re-Playe, tak tito se prokopali do stoky. ()