Fenomén

(relácia)

Poznejte opravdové fenomény (nejen) hudebního světa! Toto je motto seriálu, který své díly odvysílává na Stream.cz. Fenomén má nejen komediální a dokumentární epizody, ale také třeba hororové, krimi nebo hudební. (Vojtino)

Bozvav

Ve většině případů hloupé a nic neříkající. Nicméně chápu, že tento bezobsažný a jednoduchý, rádoby publicistický pořad s přímým tahem na branku má u široké masy neméně jednoduchých diváků úspěch. Karolína Vrbasová je celkem sympatická osoba, která správně vyhmátla "díru na trhu" a zalátala ji. Viděno cca 10dílů a dostavila se touha skočit hlavou do zdi, kam jsme se to jako národ dostali, že nás toto baví. Za mne 25%. ()

hellstruck odpad!

Mně stačilo vidět jeden díl, kde mluví nějaká rádoby chytrá psycholožka o tom, že je emo nebezpečné a všichni příznivci tohoto stylu se řežou. Na jednu stranu se na to "Fenomén"snaží dívat z obou stran, ale bohužel si k tomu vybrali opravdu špatné a naprosto imbecilní prostředníky. ()

MM_Ramone

Na to, že sa jedná o poloamatérsku reláciu, vysielanú českou internetovou televíznou stanicou, je to naozaj celkom podarené. Nie je to žiaden nevídaný "Fenomén", ale pozreť sa na to dá. Krátkometrážne dokumenty o zaujímavých témach. Určite to je jeden z najlepších titulov, ktoré môžete zhliadnúť na doméne www.stream.cz . *** ()

hippyman

výborný cyklus nadsazených a zároveň zajímavých minireportáží či fejetonů, stream se zřejmě začíná přeorientovávat z náhodně kliknuvších diváků, hledajících jednoduše zábavu či zaplácnutí času, na diváka zvídavého a pravidelného s touhou po zajímavostech a tříbení názoru... fenomén opravdu mile překvapil. 90% ()

salahadin

Vcelku příjemná několikaminutová jednohubka s příjemnou K. Vrbasovou. Zajímavá je absolutní nestrannost v dílech pojednávajících o palčivých problémech moderní společnosti a vcelku potěší obecná sumarizující fakta. Nic velkolepého, ale zároveň nic propastně špatného. Na streamu jeden z těch lepších pořadů. ()

SOLOM.

Jo Karolínu, tu jsem měl ve Vile svého času docela rád a na její tanec ve sprše ala miss mokré tričko…No společně s Karin se tam bylo alespoň na co dívat…No každopádně už jsem viděl několik projektů, které na internetu dělá a neztratí se ani co „moderátorka“. Občas jsou sice některé věci trošku slabšího ražení, ale tak ono to hlavně závisí na atraktivitě daného tématu…Palec hore… ()

duklak2

Skvělý pořad na streamu, který jsem objevil teprve nedávno. Dozvíme se plno informací ze světa celebrit, sportu, motorismu atd. Možná by to chtělo lepší moderátorku. Nemám rád hlas Karolíny. Věděli jste, že Mr. Bean má za 30 mega Veyrona? ()

PauloZ

Fenomén je celkem informačně nabitý pořad, který přibližuje a osvětluje spoustu zajímavých témat. Věřím že to člověka může informačně obohatit. Třeba díl o Marylin byl good :) ()

URBAN

Skvělý pořad o zajímavých tématech jen škoda že mě hlavní akterká pořadu je nesympaticka připadá mi jak nějáká domina z BDSM porna. : D A to já nerad. ()

Hnedoocko

Velmi zajímavé reportáže, ale k dokonalosti by to chtělo přidat na kvalitě zpracování, neboť např. rozostřená videa z youtube a nekvalitní fotografie k daným tématům apod. to dle mého názoru poněkud kazí. Ikdyž se jedná o amatérskou tvorbu, byla by škoda na tom více nezapracovat. ()

Nihlathak

COŽE, Fenomén? Měl by se přejmenovat na Sexoném, posledních čtyřicet dílů (půlka všech) je o kozách, orgasmech a všem, co přiláká kliknutí, když to Stream hodí na stránky Seznamu. Nebo to přejmenujte na "kuriozity a zajímavosti". Doby, kdy to bylo skutečně o tom, co hýbe světem, jsou dávno pryč. Nic než virální blábol. Na staré pořady Streamu to rozhodně nemá. ()