Poker After Dark

(relácia)

Populární pokerový televizní pořad původně na You Tube poté na TV Nova. Sledujte zajímavé souboje hráčů zvučných jmen o spousty peněz v hotelu a kasinu Golden Nugget Hotel v Las Vegas. Ke stolu jsou přizváni pouze nejlepší z nejlepších megastars pokerového světa. (maxXxic)

Haymar

Jasně! Chápu, že rozdíl v hodnocení poker-loverů a těch ostatních (kam patřím i já) musí mít logicky extrémní výkyvy (od odpadu! k plnému hodnocení)... proto nehodnotím matche jako takové ale spíše formu. No a po technické stránce jde teda vážně o těžce infantilní pořad, který svou kamerou, "výpravou" a celkovým (těžce) TV lookem silně připomíná ty nejotrlejší novácké pořady! Sorry! ()

Stegr

90% - Mám na youtubu zhlídnutý snad všechny díly a až na pár vyloženě nudnejch částí je to super podívaná pro všechny pokerové fanoušky. Českej dabing na nově je megagej!:D ()

Chrustyn

Poker naživo je jiná úroveň než sledovat tyhle rádoby profesionální šašky co se snaží o drsný "pokerface". Těšil sem se ale nic moc. ()

Naslund

Nedávno jsem se díval na nějakej šampionát České republiky a musím přiznat, že tohle na něj ani zdaleka nemá. Čím mě tohle proti té české verzi iritovalo? Jednak si tu často někdo hraje s žetonama, až to je nepříjemné, a pak hlavně tím, jak se při tom všichni tvářej hrozně důležitě a mají dost přihlouplé řeči. V tom českém pořadu byly alespoň zajímavé informace pro fanoušky, jako pravděpodobnosti výhry. Tady je jen pár chlapů, co ze sebe dělaj borce, a přitom pro mě to jsou jen děti, co dělají vědu z přebíjené. Alespoň zde mi to díky jejich přístupu přišlo jako přebíjená. ()

Ruuzha

Oproti WSOP, to neni taková sranda, ale přesto mě tahle série moc baví, nejlépe v přítomnosti hvězd jako Hansen nebo Ferguson, ty můžu v jakékoliv podobě. ()

eye candy

Turnájek 6ti hráčů, buy-in $20,000, vítěz bere $120,000. Je možné vidět téměr všechny handy, což může být někdy trochu monotónní, na druhou stranu u stolu se většinou stejně neustále něco děje (zejména jsou-li přítomni herní katalizátoři typu Hansen, Negreanu, Farha) nebo se alespoň o něčem debatuje (obzvláště jsou-li přítomny továrny na trashtalk Hellmuth, Matusow, Sheikhan). Není to sice až tak zábavná pokoukanice jako High Stakes cashka (kde se odehrávají monster poty v pravém slova smyslu), ale i tak jde o velmi zábavnou záležitost kterou se dá, baví-li vás no-limit a zajímáte-li se o pokerové celebrity, docela dobře zabít nudné odpoledne v práci. ()

sheldonka.

Tomu kdo nemá rád poker se to určitě líbit nebude. To se mě ale netýká. Vždycky jsem napětím bez sebe (možná víc než samotní hráči). Já si ráda poker zahraji kdykoliv a dívat se na něj je někdy možná lepší než být přímo u stolu. ()

Ravi

Někdy zajímavé, ale spíše nuda. To myslím i jako hráč i jako divák. Víc než 40% =2/5 si podle mě nezaslouží. Samý střih a reklama - když si sednete na hodinu do casina, uděláte líp. ()

Zemi11

Slabé. Heads upy jsou strašně nudné, do toho tuna omáčky a komentář jako ze starých polských pornofilmů. Kdepak, snad jen ve chvílích těžké nudy! ()

BluT

V USA jsem náhodou viděl jeden díl, a přestože to šlo až do pozdních večerních hodin (jak název napovídá), vydržel jsem a nelitoval jsem:) Poker můžu kdykoliv a v jakékoliv podobě. edit: česká verze je o hodně slabší. Dabing je totiž dost debilní, mnohem lepší je se na to dívat v angličtině. ()

.MJ.

Chápu lidi, kterým se to nemusí líbit a hlavním důvodem je že nerozumí pokeru. Pro mě jako milovníka pokeru to jsou pokerové orgie! Lepší poker než, který vám nabízejí v Poker After Dark, High Stakes Poker nebo The Big Game nenajdete! Hrajou tam ti nejlepší hráči světa o peníze o kterých si můžeme všichni jen nechat zdát. A nudné?! to teda rozhodně není! Jak říkám, koho nebaví poker nebo mu nerozumí tak ať se na to radši nedívá, protože bude zklamán. 92% ()

PanPes

Celkem dobrá zásekárna , když člověk nemá co dělat - jinak je to s informační a studijní hodnotou pokeru hodně na nízké úrovni. Koukat na tento seriál a snažit se hrát podle něj je ta největší hloupost co můžete udělat. Na druhou stranu je to celkem příjemná zábava -mám rád ty dialogy u stolu a člověk si na tom dobře procvičí angličtinu... ()

cyphercz

Populární pokerová TV Show, která ovšem v mých očích nedosahuje kvalit HSP. Hlavně SnG řady mi přijdou o dost nudnější, než HSP cashky... Ale i tak můžeme sledovat spoustu pokerových celebrit, hodně památných momentů, oceňuju i několik dílů s Omahou... ()