Boku no kanodžo wa saibógu

• Japonsko 僕の彼女はサイボ-グ (viac)

22. november 2007: Osamotený študent Jiro Kitamura (Keisuke Koide) má narodeniny, no jediný darček dostal sám od seba. V tento deň sa ale stane niečo neočakávané - stretne dievča svojich snov (Haruka Ayase), ktoré však ešte tú noc zmizne bez stopy.
22. november 2008: Jiro oslavuje narodeniny a znovu stretáva tajomnú dievčinu. Teraz však zistí celú pravdu: Kráska je cyborg z budúcnosti, vytvorený iba pre jeho potreby. Je krásna, má nadprirodzené schopnosti a pre Jirove šťastie by urobila čokoľvek. Má ale jednu chybičku: Nevie cítiť a opätovať lásku. Podarí sa Jirovi naučiť ju ľúbiť? (koba)

rigpa

Někdy víc je méně, to platí o tomto filmu. Nereálnost filmu je až do očí bijící. Film, který se na konci sám vysvětluje u mě bodovat nemůže. Příběh je vystavěn na touze jednoho člověka, popírá a překračuje všechny zákonitosti života. Pro mě ztráta času. ()

Dharmma

Líbí se mi to pohrání s časem.Bohužel mi ale film nic moc nedal,kromě pobavení z možné budoucnosti(Žádná velká myšlenka).Ta speciálnost téhle romantiky se mi fakt líbí,je to na tom to nejlepší :) Chtěl jsem dát ***,ale ten dojem za pobavení mi nutká dát ****,takže slabší * * * *. ()

sun.eagle

Asijské filmy si začínám stále víc zamilovávát. Nejdřív to byly horory, ale díky chlapíkovy jménem Jae-young Kwak a jeho My sassy girl jsem objevil i romantiku a komedii z Asie. Cyborg girl je další klenot. Písen "Happy Birthday To You" pro mě tímto dostává jiný rozměr:-). Jako vždy vyvolává cestování časem spoustu logických otázek, ale i tohle filmu odpustím. Stejně jako u MSG je konec znovu užasný. Už se těším na další film tohohle režiséra. ()