TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkujú:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (viac)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiálny text distribútora)

Herr_Flick odpad!

Nejzářnější příklad zbytečnosti a ukázka, co lidi vlastně může zajímat. Vážně někoho zajímá, že patnáctileté zlatokopce po boku Daniela Hůlky praskl prsní implantát? Že Bartošovou opustilo taliánské hrabátko a ona teď pije? Na světě existují miliony možností, jak trávit čas nebo odpočívat. Top Star Magazín je ale snad absolutní dno! ()

L_O_U_S odpad!

Pokud někoho zajímá, jaké číslo bot má Iveta Bartošová a na kterém večírku se ožral někdo ze SuperStar, tak prosím, ale já tohle považuju za urážku vkusu a soudnosti. (430.) ()

maverick10 odpad!

Televizni bulvar ! ! ! ! ! Jediny kdo ma omluvenku z toho ze se koukal na tento prevelice zajimavy porad o velice dulezitych vecech maji duchodci, neb nemaji co jineho na praci, a jelikoz nedosahnou na ovladac tak jim nezbyva nic jineho nez to pretrpet. ()

cariada

Další kravina o celebritách ,ale občas je tam i něco zajímavého. Ale mezi náma koho to zajímá dívat se na náký "celebrity" Prostě bulvár v tv. ()

Mefistofelle odpad!

Intelektuální peklo, semeniště nevkusu, umělých koz a voyerská záliba v celebritách, včetně toho, jakým hajzlpapírem si utíraj zadek... ()

C0r0ner odpad!

Doteď jsem pořád nepochopil to, proč lidi sledují, co celebrity dělají. Jaké měla Verešová šaty (jenom za padesát tisíc, nějak na sobě šetří), jak se ožral Hrdlička (jako svině), jak měla Geislerová krátkou sukni a vykoukla jí prdel (pořád zachovalá),... Koho to do píči zajímá? 0% ()

pufina odpad!

Ano, velmi populární pořad. Národ velice rád strká nos do soukromí slavných (i těch méně slavných). Zlatá Kelišová! ()

blitzer

Tenhle pořad jde úplně mimo mě, ale nenechal jsem si ujít (a tudíž hodnotím pouze) díl o Ladislavu Smoljakovi, kde se mi líbily rozhovory s dalšími členy DJC a některé archivní fotky a záběry, které jsem neznal. Životopis byl dost zkratkovitý, ale to se dá pochopit vzhledem k časovému prostoru 30 min. ()

KajusaK

Mahulena Bočanová mi je sympatická tak půl napůl, takže celkem složité hodnocení. Občas zajímavé scénky, příběhy. 2* víc nedám. ()

drexik odpad!

Top Star - On už samotný název hodně napovídá o tom jaký humus bude nasledující hodinu obohacovat drbuchtivé prosťáčky. A co si budeme povídat největší celebrity jsou Bartošová, Mesárošová či Hanychová, že!! Dokonalý týdenní klystýr. ()

COF_666

Člověk úplně vypne, uvolní se, zasměje se, ani ta hnusná Bočanová tam neni. Když na to máte žaludek, tak jde o jednu z nejlepších věcí v TV. Úplně v klidu. ()