Nestyda Louis C.K.

Scenár:

Louis C.K.

Účinkujú:

Louis C.K.

Ať už píše, baví diváky na jevišti, nebo připravuje komediální show pro HBO, Louis C.K. se nikdy nestydí podělit o své myšlenky. Nyní se vrací ke kořenům ve stand-up show, v níž se věnuje každodenním tématům blízkým i drahým jeho srdci. Komediální a televizní hvězda Louis C.K. je zpět na HBO ve své stand-up show pro dospělé bez jakýchkoli zábran! Jeho vystoupení bylo natočeno naživo v divadle Henryho Fondy v Los Angeles a Louis se zde zaměřil na hubené a tlusté lidi, utrácení peněz, samolepky, obyvatele Kalifornie, cizince a kamarády, sex a manželství, lhaní svému partnerovi, ztrátu soukromí a novou oblíbenou zábavu pro otce. (HBO Europe)

BigDeal

Názov "Shameless" je neuveriteľne trefný. Sú totiž 3 druhy komikov: 1) Tí, čo majú radi humor, ale zdráhajú sa určitých citlivých tém, 2) Tí, čo hovoria o všetkom a myslia si, že nemajú hranice, a potom 3) Louis C.K., ktorý dokazuje, že sa dá zájsť ešte ďalej a robiť si srandu z úplne všetkého (Len málokto sa sťažuje, že je jeho dieťa "vyjebaný hajzel"). Ak sa vám zdal seriál Lucky Louie príliš tvrdý a krutý, do tohto nechoďte. Louis C.K.: Shameless totižto zachádza za hranice všetkého možného. O každom zážitku ale Louie rozpráva tak otvorene a úprimne, že mu to nakoniec musíte zožrať a povedať si, že je vlastne fajn chlapík a aj keď to podáva tvrdo, hovorí v podstate len nahlas a vtipne to, čo si aj tak každý myslí, len sa to hanbí priznať. A Louie hanbu nepozná :) ()

campix

Klasický Louis CK. Platí tu prakticky všechno, co u ostatní stand up komiků. Pokud si vyberete jednotlivé momenty, tak jsou daleko údernější než pokud se díváte na celý stand up s hodinovou délkou. Lehce to ztrácí na intenzitě a údernosti, ale Louis zůstává stále naprostou špičkou a Shameless je jedním z jeho nejlepších stand-upů. ()

easaque

Louise znám z pár scének, které kolují na YouTube, ale v živé šou jsem ho viděl poprvé - tu se dobře rozjel a bylo vidět, že je ve svém živlu. Dle mého hodnocení můžete soudit, že se mi to i docela libilo. Jeho humor je většinou hodně trefný, drsný a nebere si servítky, což bylo pro mě plus i mínus. Ale prostě na můj vkus několikrát přestřelil a za to jsem mu ubral aspoň hvězdičku - sranda o sexu, homosexuálech ... fajn, ale některé vtípky o "jeho" rodině a urážky dcer byly na mě už moc. [ PŘÍBĚH: X /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

H34D

Dunhamův Achmed je jen úsměvná hříčka pro děti, teprve Louie přináší "the real deal" v podobě dospělé, ale zároveň pubertálně sprosté stand-up show, která nemá konkurenci! Louie vychází z reálných životních situací muže středního věku, jeho humor nezná hranice, nebojí se slovně "znásilnit" ani svou rodinu, ale přitom v každém ulítlém gagu zachovává pravdivé jádro umožňující svému publiku identifikaci a upřímné sympatizování... Speciálně Shameless bych označil za jeho nejlepší výtvor, u vtipů s nejnižší formou sexu a dcerkou na parkovišti u supermarketu jsem se bořil smíchy. 9/10 ()

m4xp4yn3

Samotný výkon je skvělý - timing, gradace celého výstupu, schopnost prodat se - v tom všem je CK naprosto elitní, ale obsah celého představení je tak nějak banální. Záměrně přehnané tlachání o každodením životě, "posrané" rodině a o těch nejnižších věcech obecně sice potěší svou bezprostředností, ale mě je bližší pojetí Rickyho Gervaise, který je schopný glosátor a mluvené slovo lépe doprovází hereckým projevem, byť postrádá tu Louieho civilnost chlápka "od vedle". ()