Chris Rock: Kill the Messenger

Marty Callner

Účinkujú:

Chris Rock

neoBlast

Trochu mi vadil ten experimentální sestřih tří show zároveň, protože atmosféra v New Yorku, Londýně i Johannesburgu byla vždy odlišná. Ale jinak Chris Rock podává jeden ze svých nejlepších výkonů a plně si užívá statusu hvězdy. Pokud s tímhle černošským komikem začínáte, není lepší volby než Kill the Messenger HBO speciál. 75 % ()

dr.horrible

Niektoré vtipy nevyšli (voda na riť) a ubiehajúcou stopážou tomu trochu dochádza dych. Mohol sa radšej celý stand-up držať vtipov o politike a rasizme, pretože tie mu idú perfektne. Aj keď je to dnes už trochu out of date (ta kampaň), vypointované stále geniálne. ()

ivan_drago

Politická agitka odpuštěna, jedna z nejlepších stand up comedy show, jakou jsem kdy viděl, a nic nepřekoná vtip o Bushovi who don't give a fuck, u toho jsem se fakt pochcal smíchy. Jinak ostatní témata jsou pro Chrise už klasická, rasismus a kundy... Nejvripnější věc zaa posledních pár let, co sem viděl. Bomba. ()

darwin

Chris Rock zestárnul ještě víc a se svým novým speciálem vycestoval na tour po světě. Rockovy vtípky jsou pořád šťavnaté a skvěle vypointované, Chris se stále nebojí politicky korektních moralistů a používá slovo "nigger" jak se mu zlíbí. Co však kazí nový Chrisův počin je jeho přílišná zaujatost vůči Republikánům a pro-Obamovská rétorika. Chris se trochu svezl na tehdy módní a bezkritické "obamománii" a na Baracka neutrousí křivé slovíčko. Přes politickou zaujatost je Kill the Messenger stále špičkou stand-up comedy a zvláště Rockovy vtípky o mužích a ženách jsou tradičně nejlepší na světě. ()

casioa....

"Politika fak"...ale aj tak :) stále skvelý Chris. Ale byť tak "obamistický" byť vážne nemusel. A stavím sa, že v najbližšom vystúpení mu bude musieť natrhnúť prdel, pretože....Obama iba rozprával a rozprával, a nakoniec - "analýza dokázala hovno" !!! a tak dúfam, že sa Chris (a ostatní tiež) zbadá, a strhne mu masku z tváre (veď je to iba ďalší-tentokrát čierny Antikrist v Bielom dome). Ešte že, to tie večné ťahanice men VS. women a pod. zachránili, a najmä to imitovanie Gwen Steffani-to bolo úplne božiee, lebo inak neviem neviem-a tiež by som poslal zastrelil! Fuck off Bildeberg a Trilateral..... ()

MedullaO.

Diky divne kamere a strihum z ruznych vystoupeni, ktere na sebe plynule navazuji ztraci cely stand-up kouzlo osobite atmosfery a kazi tak celkove, ne uplne spatne vystoupeni, ktere Chris predvadi. Zacatek je hodne slaby, ke konci se pomalu rozjizdi...do peti hvezdicek vsak porad velmi daleko. ()

Ceberus

Kvalitní představení, přestože uslyšíte notoricky známá témata pro tyto typy show - prezidenti, černí vs bílí, muži vs ženy, sex... V případě rasismu se mi zdál na nás, bělochy, trochu tvrdší než třeba Murphy nebo Chapelle. ()

m4xp4yn3

Po deseti minutách jsem to vypnul. CR má nesrozumitelný přízvuk a na nervy lezoucí přehnaný černošsky afektovaný projev. Navíc humor samotný mi nijak geniální nepřišel. ()

erapo

Momentálne je Chris Rock najlepším komediantom na svete. A týmto stand-upom to iba potvrdzuje. Na začiatku to začne pekným príbehom z Afriky (white tourists take picture of me cuz I am black) potom prejde voľbami (72 years, maaan. He was too old 10 years ago!) a dostane sa k svojím obľúbeným témam a to nigga (Somebdy, stop that nigga, maaaan.) a muži verzus ženy (Pussy is like a Visa - accepted everywhere.). ()

carAnthony

Tak toto je fakt mocc. Najlepší komik na svete opäť hovorí o tlstých ženách, čiernom prezidentovi........a je stále fresh, fakt je to neuveriteľné ako tento bezmála 46 ročný man vie dostať divákov do varu a do absolútnych výbuchov smiechu! Chris Rock Rulez!!! Chris kill it! ()