Chris Rock: Bring the Pain

(TV film)
všetky plagáty

darwin

Tato komediální sestava udělala z Chrise Rocka celostátní hvězdu prvního formátu, poté co odešel v roce 1993 ze Saturday Night Live. Největší pozornost samozřejmě přitáhl kontroverzní a brilantní kousek Niggas vs Black People. Bring the Pain patří ke klasice, až už to jsou kousky jako: Marion Barry, O.J. nebo "platonic friend". Chris Rock je prostě jednička a jeho šťavnatý humor nemá konkurenci. ()

larelay

Pre mna zatial najslabsia cast, co som videla, ale aj napriek tomu nenormalne vtipne. Ini komici by aj za Chrisovu slabsiu chvilku urcite vrazdili od zavisti :) ()

MrPierc

Uřvaný Chris Rock je tak hlasitý a teatrální, že jsem si připadal, jako na černošském kázání v kostele. Fuck = Hell Yeah, Shit = Hallelujah. Hlučný záprdek, který se naváží i do vlastních černých řad. Rozlišuje afroameričany na černé a negry. Nadává, pomlouvá a seká na všechny strany. Je vtipný a sympatický vypravěč. Naváží se do politiky, domácího násilí, rozvodů atd. Těším na jeho další věčně stěžující vystoupení, protože má v sobě velkou energii. Dokáže diváka naladit i na vážná témata, která by jinak neakceptoval. ()

casioa....

"Who´s more racists? Black people or white people?"-ďalší tráj na odľahčenie napätia, od Chrisa "Skalky" :D I like black people-but I don´t like niggers---súhlas s Chrisom, a samozrejme: nigger´s love to keep it real-real dumb.... If you wanna save your money, put ´em to your books, ´cause nigger´s don´t read :D //////////////////////////////**************/////////////////A nedá mi nedoplniť, že tak ako v každom kúsku, aj tu Chris povie niečo, čo možno nazvať pravdou s veľkým P, tentoraz to bude o ženách (tak sa neuraz, ale zabil to, a poriadne pravdivo :) Veta, ktorú od ženy bude muž počúvať hádam azda možno snáď, "až do konca vekov"-I KNOW YOU DID IT, JUST ADMIT IT (Viem že si to spravil, len to priznaj :)))-////////////////////////////////*****************////////////////////////////// ()

• Během závěrečných titulků můžeme vidět, jak si Rock potřásá rukou se svým bratrem Tonym. (c.tucker)
  • "HBO vězeňský speciál", na který Rock naráží s "chlapem míchající salát" byl dokument s názvem Prisoners of the War on Drugs. (c.tucker)
  • Název speciálu je odkaz na hit Method Mana z roku 1994 "Bring the Pain". Method Manovi je poděkováno v závěrečných titulcích. (c.tucker)