Globální katastrofa v blízké budoucnotsi přivede vetřelce, kteří ohrozí naší planetu. Crisval, bývalý plukovník, neochotný hrdina musí povstat, aby vedl skupinu pochybných bojovníků. Aby uspěli, musí bojovat s vyspělými soupeři stvořenými z recyklovaných částí zapomenutých strojů. V této válce za přežití lidí musí láska a víra být tou nejsilnější zbraní. (oficiálny text distribútora)

KucC odpad!

Řekněme to takto, pokuď chcete vidět něco, co se vůbec, ale vůbec nepovedlo a zrovna nemáte k dispozici nic jiného, než bílou stěnu, tak se na to určitě podívejte. ()

*HOVNOCUC*

hmmm, videl som aj horšie filmy... a o dosť horšie! :))) fakt by ma zaujímalo, ako by to dopadlo, keby sa niečo podobné natočilo v našej produkcii :)))) ()

Mr.Lordi odpad!

Co jsem komu udělal?? Proč jsem si tohle dvd koupil??? V životě jsem neviděl větší kravinu. V první bojové scéně se přihasil golfový vozík s rameny, na jednom se s hlasitým vžžžž točila vidlička na druhém pro změnu lžička a toto odrovnalo příšerku, z níž bylo jednoznačně vidět, že se jedná o člověka ve zmačkané popelnici. Efekty střelby zněly skoro jako airsoft elektrika, ochotnické herecké výkony filmu taky na kráse nepřidaly. Jediná dobrá scéna byla v závěrečném boji, kde jsem se uchechtl při zapojení tanečního bojového umění. Ano vážení a milí, vydal jsem ze sebe veškerou sílu a zhlédl jsem tento film až do konce. Pak jsem přemýšlel jestli dvd půjdu vrátit do trafiky nebo jej použiji jako "originální" pivní tácek. :-( ()

Jartian odpad!

Hodne slusna japka analni recyklace volne zavazujici na predchozi dily s temer totoznou kvalitou. Finalni bitva, tak to bylo opravdovy posusnanicko ()

JohanSchuber odpad!

Myslím, že recyklaci by potřeboval veškerý materiál, který se k tomuto filmu použil (ano, mám na mysli i herce). Třeba by se z toho něco pak dalo udělat. Takže "odpad!", ale recyklovaný :) ()

JanMarek

Vysoké hodnocení pouze za to, že na tenhle film mám dobré vzpomínky v souvislosti se střední školou, kdy jsme na to zhulení čučeli a ještě půl roku se mohli potrhat smíchy, jak někdo mohl natočit tak neskutečnou sra*ku. :))) ()

cartyci odpad!

Transformers žiadnu súvislosť s nimi nevidím.Efekty žiadna sláva a herecké výkony až príliš umelé a neprofesionálne ()