Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

mFranta

Opravdu zvláštní film. Jsou tam momenty, kdy to má spád a je to na pět hvězdiček. Ale pak se najednou něco stane a děj se zadrhne tak moc, že jsem to chtěl vypnout. ()

Voloda

ziadne oslnenie sa nekonalo, nuda nuda nuda aj napriek maxima akcnych scen a brutality.... 2 * za arzenal Velkeho Tatka, inac z malej vrahyne a jej pohybou som sa smial dost dlho :)) ()

Davemix

Tak tohle mě fakt bavilo. Strašně vtipná záležitost, mix mezi Supermanem, komiksem a třeba Killem Billem. Skvělý vizuální efekty ,trochu úchylárna a pohodovej příběh, neskutečný hlášky atd. Žádnou chybu jsem nanašel a vlastně jsem ani neměl důvod ji hledat. Fakt prdel a fakt nářez...musim si to pustit ještě jednou - 95% ()

Ajay

Kick-Ass je rozhodně film, který vyčnívá z řady, jak nápady tak i hereckým obsazením a celkovou koncepcí filmu. Rozhodně bych poblahopřál režisérovi, protože v nepovolaných rukou se mohl scénář zcela zadupat do země. Proč pět hvězd? 1.Námět 2.Akční nářez 3.Taktrochu jiný hrdina 4.Taťulda s dcerkou a v neposlední řadě 5. Bazuka ()

popo666

V tomto filme som citil aj Tarantina. Ta cista brutalita v akciach film ozivili, filmarsky zvladnute a .... a HUDBA. Neviem, ci sa niekto stihol popri tolkej akcii do toho zapocuvat, ale naozaj si nespominam na film s tak alternativnym stylom hudby. ()

Dondi

Poriadny naklad, plno akcnych scen, vtipna zalezitost, miestami sa strieda humor a vaznost z ktoreho vznikol pekny mix ktory baví. btw nicolas a tie fuzy na "dusana" tak to je FAIL ^^ ()

Akyno

Trochu pretiahnuta stopaz a snaha kombinovat love story, dramu, akcny film, komediu, parodiu nie vzdy funguje na 100% ale v konecnom dosledku to bola celkom haluz :) ()

rigby

Chytré, zábavné, skvěle natočené, bez nudných míst. Ačkoli jsem k filmu přistupoval s mírným despektem, nakonec jsem se královsky bavil od prvních záběrů až do konce. ()

BloodyO

Proč si nezkusit býti superhrdinou? Povedený příběh, Cage v kostýmu batmana, drsná Mindy a Kick-Ass který zpacká na co sáhne, prostě šílená, akcí nabitá komiksovka která předčila mé očekávání. ()

sAreOn

Opravdový nářez! Opravdu vtipná, drzá a přitom velmi efektní (a také barevní) podívaná plná nápadů. Sice alespoň pro mě obsahuje pár hluchých míst, ale přesto převažují velice kladné pocity! A myslím, že to můžu říct na rovinu: Chce to víc takových filmů! ()

MarryW

Nemusíte být hrdina, aby jste něco dokázali, stačí mít odvahu a dobrou vůli a ono vám to nějak půjde. Teda, pokud zrovna nenarazíte na nějakou bandu "náhodou" dobře vybavených hajzlů, kteří vás "náhodou" zmlátí. Ale to nevadí, vy jste přece hrdina a taková situace vás vůbec nerozhází. Ba naopak, ona vás posílí. A když se k tomu všemu k vám ještě přidají další superhrdinové daného velkoměsta, máte vyhráno. Teď je jen otázka, jestli byl Kick Ass 100% Kick Ass a nebo jen Ass Kick, jak říká Big Daddy? Ale i velcí borci jako Big Daddy se občas pletou. Kick Ass je opravdový Kick Ass! Tenhle film musíte rozhodně vidět. Je krutě tvrdý, ale pravdivý, k tomu špetka toho černého humoru a kvantum velmi dobré hudby. U bojových scén jsem skoro ani nedýchala, takhle propracované a perfektně udělané jsem je naposled viděla snad v Kill Billovi. Takže, pokud nemáte zrovna co dělat a chcete se pobavit a zároveň si odpočinout, vřele doporučuji. ()

mamutt

Čekal jsem, že se budu bavit, ale Kick-Ass převyšuje letošní blockbustery. Hudba, kamera, vše perfektně funguje v každém okamžiku. Ve chvílích, kdy jsem měl pocit, že filmu trochu dochází dech přišla nějaká scéna ještě o fous lepší než ty předchozí. Zvlášť některé scény s Hit girl a Big dadym jsou neopakovatelné- "is it gonna hurt dad?" "Oh child, only for a second sugar." kdo neviděl neuvěří. ()

HollyMolly

Na první pohled vyloženě stylové - trailer slibuje pořádný v komiksových filmech nevídaný nářez. Jediným dějem jsou hromady mrtvol, hektolitry krve a samozřejmě hrdinové, jaké by nikdo nečekal. Vypadalo to dobře. Film jsem viděla a musím říct, stále to vypadá dobře. Ale to je asi tak všechno. Snaha o originalitu, odkazy na jiné "skutečné" superhrdiny, béčkový hlavní hrdina, to vše má film posouvat vpřed a zároveň jej od svých komiksových brášků odlišovat. Přeze všechnu snahu, právě to jej drží při zemi a jedinou jistotou zůstává - nic nového pod sluncem. Snaží se to být strašně inovující, ale je to strašně vidět. Jakoby nic nebylo skutečně osobité - ale jen se to chtělo odlišovat. Kick Ass je loser, tedy Dave - chcete-li - milovník komiksů a pořád přemýšlí, jak to jenom chodí se těmi superhrdiny a proč vlastně žádný neexistuje? A následkem toho se sám jedním stává. Zcela očividný pokus o průlom zrodu ve filmech stejného žánru. Opět však zůstává jen pokusem. Dave se vydává do ulic a co čert nechtěl, zaplete se do rvačky s bandou padouchů, to se dostane na youtube a hle - superhrdina je na světě, všichni ho milují, všichni ho znají. Není ale sám, potkává Big Daddyho a Hit Girl, kteří ale narozdíl od něj superhrdinové jsou. To vám film řekl, ale neukázal. Takhle se to rozjelo, do děje se dostal ještě Red Mist - a asi jediné video nebo co z něj udělalo superhrdinu. YouTube prostě hýbe světem... Zajetí Big Daddyho pak jenom poukazuje na to, že ačkoliv film tvrdí opak, ukazuje, že BD žádným hrdinou není. Hit Girl je jediným charakterem, který stojí pevně na svých nohách a má co do sebe. Ale - při záchranné akci se vždycky rozjede, ale vždycky má záhy problém oddělat zrovna toho posledního. To je drama! Takhle to bylo i v závěrečné bitce, která se bohužel moc nepovedla. Hl. záporák je naprosto necharismatický, přízemní kravaťák a Kick Assův příchod na scénu na létajícím "superstroji" není ani překvapivý ani efektivní. Přesto přese všechno skvělé provedení + hudba Prodigy zlepšuje dojem o 100 %. ()

Lancer

Nádherná žánrová směska. Trochu to učesat a mohlo by to být ještě lepší. I tak jsem ale spokojený a těším se do kina...pak možná hvězdu ještě přidám. ()

Infalín

To se musí vidět. Tahle pecka není zdaleka jenom pro teenagery. Pod slupkou nadsázky a humoru se skrývá zatraceně smutná realita plná lhostejnosti a prázdnoty. Nic tu není navíc, funguje to jako švýcarské hodinky, ale s duší, zatraceně bolavou duší. Jsem v tom až po uši. ()

Johnysman

Komiksový nářez, který se z počátku snaží tvářit, jako nevinná pubeťácká sranda dýchající realističností...ale to je omyl. Malá holčička s dvěma motýlky v rukou...to je opravdu krutá věc a soundrack jen parádně dokresluje úžasně nadsazené scény, kdy se nože zabodávají do těl padouchů a jejich končetiny bezprizorně poletují po okolí. ()

Mawete

To jsem já. Všechno máme pod kontrolou. Pod kontrolou? Bereš si podělanou bazuku. Absolutní nářez. Můžu jen doporučit. Bavil jsem se jako už dlouho ne:) ()

mouzi

Jestli z tohoto filmu nebude kult ve svem zanru, tak uz nevim, z jakeho jineho. Snad to dalsim dilem Vaughn nepokazi. Chloe Moretz hraje naprosto famozne, ale doufam, ze tento film neuvidi nikde po svete dite pod 15 let. Dost drsne nasili v prubehu celeho filmu a navic v podani teto detske herecky neni zrovna zadoucim vychovnym materialem. Kazdopadne kvalitni snimek, akorat nesnasim Nicolase Cage s delsimi vlasy a knirkem, fuj. Lyndsy Fonseca, kterou znam jako dceru z HIMYM, za 6tou hvezdu :) ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu