Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

Kajuga

Kromě toho, co už bylo řečeno jen dodám, že jde konečně o něco jiného, než je člověk zvyklý. Bojím se druhého dílu, aby to nesklouzlo buď do klasických klišé nebo o blbosti plné efektů a akce (viz pokračování pirátů z karibiku nebo pokračování Ramba). ()

RajmikCZ

Geniální nápad komického zpracování. Komedie a krvák v jednom, dost zajimavá kombinace na takovýto druh filmu. Superhrdinové v takovémto věku a do takovýchto akcí zapletených, velice zajimavé. Dodává to tomuto filmu dost velkou razanci. ()

Infurius

Zo začiatku to bolo dobré ale na koniec to som už bral ako fakt blbosť lebo ak malé dievčatko postriela 20 mužov tak tomu vobec neuverim ale bolo to dobre na zasmiatie. ()

oleg121

Film, ktorý si robí srandu zo všetkých komiksových superhrdinov, a zároveň rozvíja príbeh o mladíkoví, ktorý bez nich nedokáže existovať a rozhodne sa stať jedným z nich. Pre mňa určite nadsadená, miestami až primitívna avšak aj napriek tomu dokonalá komédia! Dvojke sa rozhodne nebudem brániť... ()

radek.896

Nicolas Cage ve své roli šíleně válel. Teda po první půl hodině jsem čekal, že to bude blbost, ale pak se děj zlepšil a hned se z toho stal výborný kousek. Po strašlivém začátku jsem byl nakonec hodně nadšený. ()

QuietRioT

Ďalšia hollywoodska sračka so všetkým ako sa patrí. Hlavný hrdina v igelite, akčná super strieľačka, nahá sexy kočka, trocha vtipu, záporák s jazvou na čele a hlavne bazuka. Tri hviezdičky mi prídu až veľa, všetky však patria mladej Chloë Grace Moretz z ktorej nám rastie nová hviezdička. Veľmi sympatický výkon. Budem držať palce a pozorne sledovať ďalšiu tvorbu. ()

parekkoty

Byl jsem donucen ke shlédnutí tohoto filmu mojí kamarádkou. Stále jsem si myslel že to musí být blbost. Pak jsem viděl X-meny a rozhodl se dát Kickovi šanci. A moje pocity byly....wow! Bomba! Mark strong je prostě vynikající herec. A film dokáže zasáhnout každou emoci. Napětí, humor, strach. ()

oliamiri

Dobrá akční komedie. První část je více méně výborná teenegerovská komedie s výborným hlavním hrdinou aje fakt že v tejhle části filmu sem se zasmál asi nejvíc. Druhá část je naopak obrovskej akční nářez, ale je fakt že už mně to tolik nebavilo. Nicola Cage je tady zase počase dobrej, což nebejvá vždycky zvykem. A je u toho výborná hudba. ()

Akatsuki

Tohle byla jízda od začátku do konce! Ještě nikdy jsem nikomu nefandil tak jako Hit Girl! Ta to teda uměla roztočit, sakra! Brilantní koncept filmu, mile potěšila animovaná sekvence alá Big Daddy´s history...Nevidím důvod, proč nedat plný počet hvězd. Špičková zábava plná aluzí, sarkasmu, akce a emocí! A osobně ještě dodávám, že soundtrack byl first-class ;-) ()

TONYNKO

Všade vychvalované, ospevované, reku pozriem si to. Začiatok nič moc ale jak Dave nevlečie kostým stáva sa z toho nekonečná šupa a sranda. Zdaleka naj je tu určite Hit-Girl ktora si ma dostala na svoju stranu hneď v prvej akčnej scene s nou. Všetko ostatne tiež takmer dokonalé. 9/10 ()

lavahorsecz odpad!

Ale to snad ne! Do kina jsem se na tento film opravdu těšil. Zvláště po tom, co jsem viděl, jak je zde film dobře hodnocený. Je možné, že jsme s přítelkyní tento film vůbec nepochopili nebo to není náš šálek čaje. Totálně stupidní nadsázka, holčička bez superschopností s pomocí tatínka vyvraždí NY mafii. Nejhorší film, co jsem za poslední dobu viděl a největší nuda v kině za posledních 5let. Omlouvám se všem, nemohu dát jinak než-li odpad, mám v plánu se ovšem k tomuto filmu vrátit a možná, že ho pak přehodnotím. ()

Profík

Nabušený film, který má hned několik rovin, jenž se kupodivu velmi dobře snesou. A konečně zase dobrá role pro Nicolase Cagea. Ale Chloe Moretz rulez. 95%. ()

Anfag

No, čekal jsem teda mnohem víc. Čekal jsem vtipnou ironickou komedii se spoustou nadsázky a zesměšňování klišé situací z klasických komiks filmů, ale dostal jsem jen další z nich. Asi jsem to měl tušit, když jednu z hlavních rolí ztvárnil "herec" N. Cage. Možná jsem doufal v něco tak výborného jako jsou Misfits, ale to byl těžký přestřel. Žádná situace nebyla skutečně k zasmání a příběh byl ještě horší než jaký má většina filmů ze kterých si tento snaží dělat srandu. Pár scén mohlo být vtipných, měli i dobrý nápad, ale způsob ztvárnění a herecký výkon je naprosto zabil a zařadil do zbytku šedé nudné hmoty. Další věc je malá masová vražedkyně, ktará má ve svých 10ti letech na kontě už pár desítek obětí a její velký taťka se tomu s hrdostí směje. O tomhle tu už někdo psal, že např. v Kill Billovi to Uma rozsekává po tuctech, ale takto natočené bezbřehé násilí ve mně nevyvolává negativní pocity ani znechucení (spíše naopak). Zato v Kick Ass malá holočička zařízne bandu černochů a já hned myslím na to, jestli to bylo opravdu nutné. Nemohu jí to zkrátka nějak odpustit ani nad tím mávnout rukou (nedej bože se tomu zasmát)- zkrátka, když dva dělají totéž není to totéž. ()

nihiliste

Komiksy nejsou zrovna mým šálkem kávy. Nicméně Kick Ass mě dostal svým neotřelým humorem a zpracováním. A velmi příjemým překvapením byl i "Taťulda" v podání Nicolase Cage. ()

Patrix000

BLBOST!!zasmal sem se tak jednou jinak mi bylo z nich trapne nepromyslený a divim se že to ma tolik procent???nebavilo me to film o nicem doufal sem že to bude neco jako super hrdina to nemelo chybu ale tohle k tomu melo daleko!! ()

Ranulf11

Povedená záležitost, úsměvná, barvitá, akční, komiks jak má být. Pro mě velké překvapení a největší ptákovina jako jsem v poslední době viděl. ()

MartLol

Tak tohle jsem nečekal. Úplně jiný komiksák (trochu mi to námětem připomínalo Defendora s Harrelsonem, ale z něj tam naštěstí nebylo mnoho). Tento film byl přesně podle mého gusta. Moula, který chce být superhrdinou a secvičená dvojka zabijáků otec a dcera velmi dobře funguje. A Chloe Moretz v roli Hit Girl je prostě nepřekonatelná. Jak to, že ještě není pokračování? ()

LuckyCZ

Tak tohle jsem nečekala ani v nejmenším. Doporučení na Kick Ass jsem dostávala z každé strany, až jsme s manželem jednoho hezkého večera usedli k televizi a hned jsme dostali první kopanec záchvatu smíchu. Hodně dlouho se mi nestalo, abych během jednoho filmu brečela, smála se jak hysterická kobyla, nervozitou poposedávala a klela jako klejí chlapi při fotbale, když fandí. Tolik emocí na jednou byl pořádný nášup a po skončení jsem zadržovala slzy, že ta nádhera skončila. Hit Girl byla naprosto úžasná, ve scéně kdy si přeje štěně k narozeninám, jsem si jí bezmezně zamilovala. Big Daddy výborný a tohle je jeden z mála filmů, kdy mi Nicolas nevadil. Zbytek obsazení hlavně záporáci, naprosto výborní. Těším se na léto příštího roku, kdy bude premiéra dvojky, jen se obávám, že jedničce nebude sahat ani po paty. Nu což, budeme se muset nechat překvapit. Jo a skoro bych zapomněla! Soundtrack! Jeden z nejlepších soundtracků posledních dob. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu