Ness

všetky plagáty
? %
USA, 2015

"Torso" je původně grafickou novelou poprvé publikovanou v roce 2001 společností Image Comics. Příběh vypráví o skupině "torso" vražd, při kterých bylo mezi roky 1934 až 1938 zabito nejméně 13 lidí. Po uzavření chicagského případu s Al Caponem se Eliot Ness stěhuje do Clevelandu, aby zde pomohl vyčistit město od zločinců. Když se ale blízko jezera Erie začnou vyplavovat kusy lidských těl, Ness začíná další zdlouhavé vyšetřování. (Struhy)

Diskusia

mm13

mm13 (hodnotenie, recenzie)

a kým sa veci (verme) nanovo pohnú, snáď už bude Damon obsadený :-P

Hellboy

Hellboy (hodnotenie, recenzie)

V lednu se ukázalo, že Paramount ztratil práva ke své adaptaci Bendisova komiksu Torso. Hlavní roli Eliota Nesse měl hrát Matt Damon, režírovat David Fincher, ale v poslední chvíli se plány rozpadly. A tak to vypadá s projektem i nadále - jeho status se každou chvíli mění. Sám Bendis tvrdí, že ještě není všemu konec a filmu se snad dočkáme. MTV: http://splashpage.mtv.com/2009/10/21/exclusive-brian-bendis-says-torso-movie-is-not-dead-yet/

Hellboy

Hellboy (hodnotenie, recenzie)

Bendis píše fakt dobře, takže jsem na to zvědavej a vůbec mi nevadí, že Fincher hodlá po Zodiacovi režírovat další vyšetřování podle skutečných událostí...

Americ (hodnotenie, recenzie)

GodComplex:Súhlasím s tebou teda aspoň v tom že Rama bol zaujímavejší projekt no aj toto bude podľa mňa skvelé.

GodComplex

GodComplex (hodnotenie, recenzie)

Fuck vysetrovani nejakych dalsich retro vrazd... Zodiac byl jeho nejhorsi film... Fuck Matt Damon... kam zmizela ta Rama? to uz to komplet zabalil? dyt to byl o 400% zajimavejsi projekt nez tohle :(

flanker.27

flanker.27 (hodnotenie, recenzie)

To já bych si spíš dal toho Rámu. Je jasné, že od Finchera to bude dobré, ale na Rámu jsem byl zvědavý mnohem víc.

Satan

Satan (hodnotenie, recenzie)

Další film o dopadení masového vraha od Finchera. Nemůžu se dočkat.

Pedestrian

Pedestrian (hodnotenie, recenzie)

Jedno sci-fi už jsme tu od Finchera měli a to mi stačilo. Jen ať si točí kriminálky, Sedm a Zodiac (diváky nepochopitelně nedoceněný) jsou dokonalé filmy a ve svém žánru to nejlepší, co kdy vzniklo. Go, Fincher, go.

Kass

Kass (hodnotenie, recenzie)

On možná Fincher dost možná nechtěl jít do střetu s Jamesem Cameronem...

Americ (hodnotenie, recenzie)

Billy.3:Ja som to nemyslel nijako útočne pýtal som sa len fakt zo zaujímavosti.Struhy:Aj ja by som si rad pozrel nejaké sci-fi Od Finchera ,je to fakt škoda že to nevyšlo s tou Ramou.

Struhy

Struhy (hodnotenie, recenzie)

Já myslím, že nám teď David všem ukáže s jeho Benjaminem B. Jen je obrovská škoda, že vzdal Rámu. Něco mi říká, že by to v jeho rukou byl parádní film. Torso nezní špatně, ale proč další kriminálku!? Vždyť to je třeba právě s takovým Rámou naprosto neporovnatelný. Torso už tu bylo jinak (7edm, Zodiac), ale Ráma? - nic takového tu nebylo :(

Billy.3

Billy.3 (hodnotenie, recenzie)

Americ: Já neříkám že ty dva filmy byly špatné, jen mě prostě nenadchly jako třeba Klub Rváčů. Hru a Úkryt považuju za skvělé thrillery, takže bych byl radši kdyby se Fincher držel spíše tohoto žánru. Jinak je to můj názor a chápu že s ním asi většina lidí souhlasit nebude.

Americ (hodnotenie, recenzie)

Sten2:Aj u mňa vedu tieto 2 filmy ,ako mne sa páčili všetky Fincherove filmy jediný taký slabší sa mi videl Zodiac.

Sten2

Sten2 (hodnotenie, recenzie)

Americ: U mě by o nejlepší Fincherův film asi zapasilo Sedm a Klub rváčů... i když taková Hra taky měla něco do sebe (ostatně jako všechny Fincherovi filmy) :-)

Billy.3

Billy.3 (hodnotenie, recenzie)

Tak a máme tu další krimi od Finchera do sbírky po Zodiakovi a Sedm. Bohužel tyto dva filmy považuji za Fincherovy nejhorší (neříkám že jsou špatné). Proč proboha nenatočí nejdřív tu Rámu - měla být 2009 a ted je až 2011. Kdo ví kam se ještě posune.