Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiálny text distribútora)

kinghome odpad!

Nené xD Tohle je tak strašně úchylný! Tohle musí pedofilové milovat. Růžová lolitka Stephanie a pedofilní hrdina Sportacus. Nechápu jak jsem na tuhle nechuťárnu mohl jako menší koukat. Možná od té chvíle mám ty noční můry a přestal jsem mít rád modrou barvu. ()

pugs odpad!

Tak toto je úžasný seriál, kde hlavný hrdina skáče zo vzducholode a chce tým dokázať, aby sa malé obézne deti (samozrejme ako ja) začali hýbať, čo ma prinúti vstať a ísť sa napiť Coca-Coly. Príšerná nuda, príšerne trápne, príšerní herci, príšerné rúžové dievčatko a jej dom. -54/10... PS: Nemám rád pedofilného Sportakusa! ()

BuryGol odpad!

Nehorázná úchylárna na kterou jsem jednou narazil při přepínání programů. Pět minut jsem na to čučel a myslel jsem, že mi někdo podstrčil tripa. Psycho-fetišictickej svět plnej písniček a dobrý nálady a v hlavní roli lolitka s růžovejma vlasama. Pokud na tohle dnešní děcka koukaj, chápu že ve třinácti vezmou nůž a rozsekaj sousedku na hadry... ()

Koda

"We Are Number One", to je legendární píseň již zesnulého herce, který ztvárňoval záporáka tohoto seriálu. Přesně tak, nemluvím o žádném jiném seriálu, než je líné městečko, které už sledují další mladší generace dětí. Nejprve musím zmínit, že jsem se k tomuto seriálu dostal opravdu náhodou. Jelikož mám hodně co společného s Německem a němčinou, tak jsem často sledoval Super RTL, a najednou jsem narazil na sportovce, který mě od začátku seriálu ohromoval svými salty, přemety, rotacemi, sílou v rukách a jeho ultimátní nafukovací vznášecí lodí plné pomůcek, které zachrání obyvatele v městě. V tu chvíli jsem měl roztaženou díru... pardon pusu a čuměl jsem do TV, bůh ví, jestli jsem jí neuslintal, při pohledu na tohoto borce. Dále už jsem jenom bedlivě čekal, jak pomůže Sportakus té růžovce a těm loutkám při nebezpečí nastražené Robbiem. Nemám důvod psát negativa, jako dítě jsem tenhle seriál baštil. Robbie mě bavil svými obleky, ale často jsem si říkal, jak ty blbci nemohli už při pohledu na jeho tvář poznat, že je to furt on... ale, to by nebyl LazyTown, že? Písničky v tomto seriálu byly dost chytlavé. Můj první díl, který jsem viděl byl s tím dortem, jak ho ten hajzlík ukradl. Původně jsem si opravdu myslel, že je to německý seriál, protože jsem původně znal tento seriál s německým dabingem. O to VÍC mě překvapilo to, že tento seriál je původem z mrňavého islandského státu, kde nadále žije můj oblíbený režisér a zároveň Sportakus Magnús Scheving. Nesmím ale zapomenout, že i na Jetixu jsem potom sledoval i tento seriál, a o to víc jsem bouchl do stolu, když jsem slyšel tu patlanici českého dabingu. To snad museli omylem nahrát fandub do domácích mikráků za pajsku a zkusit to poslat režisérovi, který omylem potvrdil schválení do televizí. Nakonec se snažím skrývat něco, co tomuto seriálu neodpustím, a to je to, že Lazy Town byl posledním odvysílaným programem na Jetixu a tím Jetix nadobro zesnul a vedení přebral Disney Channel. V tu chvíli vlítla do mého pokoje mamka a ptala se: Co tady řveš?! A já na to: Mami, dneska mi oficiálně skončilo dětství. Takže tak. Za nostalgii dávám průměr. ()

Mr.Floyd odpad!

Pane Bože!!! Wow, tak toto je niečo! Nepozerávam Jetix, ale raz som bol u kamoša a pri prepínaní kanálov sme narazili na TOTO!!!!! Priznám sa vám, že som sa takt dobre nezasmial už dlho, prvých niekoľko sekúnd som len vyvaľoval oči na to pestrofarebné pošahané divadielko a potom som sa už len válal na zemi spolu s kamošom. Ja som si bol vedomý toho, že na Jetixe zrejme filmový klub nenájdem, ale TOTO je sila, naozaj, musíte to vidieť, kto nevidel neuverí. Väčšiu stupiditu som ešte nevidel, ja síce viem, že je to určené deťom, ale o to tragickejšie tento seriál na mňa pôsobí. Ja som v detskom veku pozerával večerníčky, rozprávkové televízne inscenácie a od kreslenej Disneyovky som bol celý bez seba. Inak, ten mierne pedofilný šašo, čo skáče ako opica a na fúziky si dáva tužidlo je Magnús Scheving, islandský atlét a šampión v akrobatickej gymnastike, ináč on tento seriál aj režíruje, produkuje, píše a ešte aj vlastní spoločnosť, ktorá ho má na svedomí. Divný týpek. Tu je nejaké ďalšie info: ttp://en.wikipedia.org/wiki/Magn%C3%BAs_Scheving ()

HiddenDragon odpad!

Prouzkovany padouch, ruzova lolitka, modry cvicitel aerobicu a nekolik gumaku...ne, nikoliv kondomu, i kdyz k nim nemaji daleko, ale parta loutek, ktere vali sve gumove bulvy a pobihaji po scene ovladane armadou "puppeteeru" (zlaty Spejbl a Hurvinek.). Pokud jste rodic, a nevadi vam ratolest s proplachlym mozkem, nechte sva ditka po snidani koukat na tento perverzni kyc, nauci se totiz, ze si maji po sobe uklizet, jist ovoce a zeleninu a nebrat drogy, protoze jsou spatne, ou jééés. Pardon, to je z jineho serialu. ()

Paity

Tak tohle je ukrutná blbost, která nemá obdoby. Hlavně, jak brutálně infantilně to působí, to už pak utíkají i děti od obrazovek. ()

jakeer

Tento seriál si zaslúži aspoň tie tri hviezdičky za obrovskú dávku originality, hravosti a farebnosti. Je potrebné si uvedomiť, že aká je cieľová skupina (deti v predškolskom veku) a nezvyšovať si tu sebavedomie udeľovaním odpadov. ()

Wishkah odpad!

Když sem to poprvé viděl, tak sem se lekl, že mám na televizi proštelované barvy. Ale ne. On je ten seriál opravdu tak barevný...a taky neskutečně hloupý a divný. Přijde mi to jakoby to nebylo směřované na děti ale na pedofily a homosexuály. První skupinu bude zajímat dětinský vzhled Julianny Rose Mauriello a tu druhou vysportované tělo s debilním knírkem Magnuse Schevinga, který bůhvíproč pořád skáče jako dementní opice, aby tím ukázal jaký je sportovec. Myslel sem si, že níž než Teletubbies se nedá zajít. Ale ono to jde. A jímá mě hrůza co se stane, až se klesne i pod úroveň tohohle pořadu ()

evil_ryu

Ako môžme dávať odpady niečomu čo je zamerané na deti do 8 rokov. Ako výchovný program to svoj účel plní. V mene malých detí dávam. 3* ()