Poltergeist

• Česko Poltergeist (viac)

Z čoho máte najväčší strach? Pokojný život rodiny Bowenovcov sa navždy skončí, keď sa v okolí začnú diať podivné veci, ich dom na predmestí napadnú rozhnevaní duchovia a všetkých obyvateľov prenasledujú zlé sily. Keď desivé bytosti začnú svoje útoky stupňovať a unesú najmladšiu dcéru, musia ostatní členovia rodiny spojiť svoje sily, aby ju zachránili, skôr než navždy zmizne v inej dimenzii. (TV JOJ)

PORTER44

Nic nového ,klasický hororový příběh rodina se přistěhuje do nového domu kde se po čase objeví duchové,hned na začátku když se objevila malá holka a začala si povídat se skříní pak s televizí bral jsem to trochu s nadsázkou,ale jen co děti zůstali sami doma se to trochu rozjelo objevily se dobrý efekty a začalo to být víc napínavější,nakonec to děti přežily a ještě s vtipnou tečkou na konci když se rodina byla podívat na nový dům. ()

tompolicky

Ale proč ne...docela dobrý horor na jedno zkouknutí i když ta malá holčička mi byla tak sympatická, že jsem si oddychl, když ji "sežrala" skříň s příšerami a polilo mě horky když byla zachráněna. Nad scénářem se nemůže moc přemýšlet, protože víc děr nemá ani měsíc na svém povrchu. Hudba příjemná, lekací scény dobré. Celkem jsem se dobře bavil i když jsem neviděl originál a ani s hereckým obsazením to nebylo zrovna terno. Hercům jsem moc nevěřil, jejich reakce, výrazy v obličejích, uvažování....totálně neodpovídaly a nepodkreslovaly aktuální žinantní situace....Proto za mě nějakých 45% ()

perteus odpad!

Tohle se krutě nepovedlo. S hororem to nemá nic společného a co víc ani nic společného to nemá s původními filmy. Jediné co zůstalo je strašící duchové, hřbitov pod domem. Jinak je to neuvěřitelná nuda. Tohle je dělané, aby to vylekalo maximálně tak 10ti letého kluka, nebo holku. Vlastně, spíš mi to přišlo, jako velmi dobrá parodie na horor. Pokud to tak chcete brát, přihoďte tři hvězdičky. ()

Aresko123

Velke sklamanie.... jedna hviezda len z ucty k pôvodnému Poltergeistovi 1 -3 . Ale co bolo toto? Ziadne novum, ziadny novy vietor, nic len NUDA ()

k.rakonos

Nepovedený remake a zcela nenapínavá a unylá duchařina. O mnoho slabší než třeba Insidious či Vzkříšení démona. I nepříliš vysoko hodnocená Ouija je o třídu jinde. ()

Tauloo

Úroveň hororů klesá prudce dolů s každým dalším remakem a tenhle film to jen těžce potvrzuje. S komercí se vytrácí atmosféra dvojnásobně rychle. ()

Killy

Hele ale co,me se to libilo...ANO je to kompletne okopceny, ale jinak? Slusna ducharina, efekty celkem solidni, herecke vykony rekla bych vzhledem k obsazeni vyborne - obzvlaste deti - a jo, bala jsem se. A o to u hororu jde, ze?:) ()

goodridge

Keď si to vezmem, tak strašidelné mi to nepripadalo vôbec ale jedno je isté, že som sa vôbec nenudil. Taká bežná rutina, určite stojí za zhliadnutie. ()

Denzen

Efekty boli asi to najlepšie z celého filmu, čo je akože jediné plus tejto blbosti. Postavy nesympatické, logika vypadávala a atmosféra nanič. Toto nikdy nemalo vzniknúť, aby sa aspoň zachovala úcta k pôvodnému Spielbergovemu filmu. ()

IanVojta

Nevím no. Jako kdybych byl fotr děcka, které začíná projevovat zájem o horory, tento snímek bych mu pustil jako první. Připadá mi to jako taková hororová pohádka. ()

Duffman 97

Podle mně to není tak špatný film jako to že měl špatné načasování.Lidé se ještě vzpamatovávali ze skvělého V Zajetí Démonů. Tvůrci museli počítat s tím že proti konkurenci prostě nemají šanci. O hereckých výkonech ani nemluvě. Jak ale hodnotit horor který vlastně ani horor není? To je těžké. Už originál nebyl ani trochu strašidelný.Poltergeist je spíše thriller smíchaný s fantasy. Přijít s tím o deset let dříve dopadlo by to lépe.Teď už bohužel.50%. ()

Magicbaobab

POZOR SPOILER!! Celý film by se dal jednoduše vystihnout třemi písmenky - wtf? Jedna "obyčejná" rodinka se jako vždy nastěhuje do nového domu, kde jako vždy něco nehraje. Otec je dost divný, některé jeho reakce a poznámky působí značně nevhodně, matka je klasická hysterka, děti se mohly jmenovat Stereotyp 1, 2 a 3 (akorát jsou blbější, než obvyklá šablona). Nudný rozjezd eskaluje do podivně digitálního finále, kam dorazí zbytečné postavy, u kterých není jasné, zda si neodskočily z nějaké Bčkové komedie, a po vizuálně neefektivní třaskavici končí podívaná rádoby vtipným závěrem. Celé je to hloupé, předvídatelné a hloupé. Plýtvání filmem. ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Snímek Krotitelé duchů: Odkaz z loňského roku slavil u fanoušků série úspěch. Režisérovi Jasonu Reitmanovi se v něm podařilo představit nové postavy a navodit silnou dávku nostalgie k originálu. S… (viac)

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných

05.01.2014

Nejspíš dobře víte, že je současný Hollywood semeništěm nepřeberného množství remakeů a rebootů. Zvláštní zálibu v nich má studio MGM, které spoluprodukuje Hobity nebo Bondovky a i jinde se snaží… (viac)