Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

kecka007

Slabší tři hvězdy. Když se nad tím byť jen na vteřinu zamyslíte, dojde vám, že vlastně není o co stát. Film si zakládá na odrbaném tématu, jak se z pouličního floutka stane bitkařská hvězda, která se zamiluje do nesprávné osoby, ale vše končí klasickým happy endem. Nebýt Channinga Tatutma film by tuplem stál za nic. Když se tedy budeme držet názvu filmu, myslím si, že by mělo být mnohem více soubojů než-li jen tři, které vždy trvají velmi krátkou dobu a když ještě vezmeme v potaz práci kamery, které je naprosto šílená, vyjde nám z toho, že z těchto fightů si toho moc neodneseme. 3* ()

zippo8

tak dnes som sa rozhodol pozriet si tento film ktory zrodil Dito Montinel pre mna neznami reziser a herecke obsadenie Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzmán, Brian J. White predviedlo v celku prijemny film i ked tento typ takzvaneho street fightu nemusim ale dalo sa to pozerat. malo to myslienku davam za 3* ()

Drobeczech

Moc slabý odvar z Never back down. Kamera se třese na každém kroku, hlavně při finálním souboji. Bitky jsou strašně nepřehledné. Dialogy nemaj hlavu ani pata. Herci jsou spíš k smíchu o příběhu ani nemluvě. Docela lituju těch pěnez a času co jsem musel vynaložit na sledování tohoto rádoby filmu. ()

babuca

Čo ja oceňujem na tomto filme je atmosfera N.C.Y. , ulice, smrad ktorý som cítil cez obrazovku...ale aj neustá lu nedoveru ľudí voči všetkému. Viem o čom hovorím.....žil som v New Yorku rok. P.S: 3+ ()

Pecca007

Je to jenom a pouze špatný film! Nic jiného! Dito Montiel napsal špatný scénář a na režisérskou stoličku taky radši ani neměl sedat. Tenhle film je jedno velké kýčovité klišé bez atmosféra a nějaké té viditelné dramatické linky. Největším plusem filmu je hudba a souboje, i když ani ty nejsou nějak zvlášť zajímavě podány. Channing Tatum zde slouží pouze jako lákadlo pro teen fanynky. Montiel jen chtěl nějakého hezouna do hlavní role a Tatum podle toho taky tak hraje. Ani Terrence Howard mi tu překvapivě není sympatický. Zkrátka je to film udělaný jen pro teenageři a kdo ví, jestli i těm se to bude líbit! 30 %. ()

enterama

volne pokracovanie Levieho srdca?Biely bojovnik a cierny manazer. Biely bojovnik Tatum ma techniku to mu musim uznat ale Jean je jean, mozno aj hlavne preto tak kratke bojove sceny. Cierny manazer Terence Howard je hlavnou hereckou postavou v tomto filme a to je zaujimave, pretoze Tatum bojuje a Howard hrá. Nie že by Tatum nevedel hrat ale na Terenca sa v tomto scenári nechytá. Nemozem film hodnotit ako akcny pretoze tej akcie tam bolo malo a drama ? smejem sa hlasno, vtip. Je to priemerny film pri ktorom uz na zaciatku viem ako sa skonci a o com bude, iba cakam kedy sa stretne s tou babou, kedy sa vyspia , kedy sa stane ten zlom ten dramaticky zlom , hadka aby to bolo zaujimave no a tak ... A ked si vsimnete ako keby si terence vypytal viac scen aj textu a oni mu vyhoveli ... ()

DJago

Od tohoto filmu jsem si velmi moc sliboval, ale velmi málo dostal. Jako velký fanda filmů ve stylu Never back down (1,2) nebo Neporazitelný (1,2,3) jsem i u tohodle snímku očekával to kouzlo čímž mě, již jmenováné snímky, dostali. Nestalo se. Prakticky jsem se po celou dobu, nevyjímaje zápasy, nudil. Z tohoto filmu na mě spíše působí cosi nesympatického. Jen proto že, jak jsem již psal, jsem fanda těchto filmů tak dávám 3 hvězdy. V jinčím případě by to bylo ještě horší . ()

Bellzi

Když jsem se k tomuto filmu dostala, čekala jsem něco jiného. Něco, co mě usadí do sedačky. Pohled na Channinga Tatuma je sice skvělý! Možná jsem čekala že hlavní postava bude trénovat, zlepšovat. V podstatě neměl žádnou přípravu na zápas, což mě docela zklamalo. Čekala jsem prostě pořádnou akci. ()

kazatelSVK

No zmenil by som len hlavnú postavu..CT mi do úlohy pouličného fightera vôbec nesedí(osobne by sa mi tam viac hodil taký M.Wahlberg).Tri hviezdy za reálnosť bojov(žiadny štýl,minimálna technika),Zulay,hudobne pasáže. ()

janmatys

Film sám o sobě by nemusel být špatný, kdyby ovšem Terrence Howard nebyl opět k smrti otravnej a nekecal dokola jednu hovadinu za druhou. Říkal jsem si, že se na film podívám, když v něj hraje Channing, a že snad toho Howarda nějak přežiju, ale skutečností je, že ty jeho hereceký výkony jsou v první polovině filmu prostě k nepřežití (jenomže to měl asi ve scénáři, hrát idiota). Tohle dost podráží celý film, stejně jako fakt, že boje jako takové jsou dost "out" ... je sice fakt, že nejde o "bojový" film, ale když už tam mají být pouliční bitky, tak by v nich mělo něco být vidět. Pokud chcete bojový film, podívejte se na "Undisputed III" a pokud chcete dobrého Tatuma, tak se podívejte na "Orel deváté legie" nebo "Navždy spolu"... I tak ale dávám filmu příjemných 70%, jelikož určitě patří k tomu lepšímu, co Montiel natočil, a druhý polovina filmu je opravdu dobře stravitelná. ()

brano921

taka pohodvka priemerna tak60 % 3* mohlo byt viacej bitiek vo filme potom by to pomoholo aj ku skvalitneniu filmu inak tatum celkom v pohode vykon sladky a romanticky bojovnik ;) ()

beaverkiller

Tak tady půjdu asi hodně proti proudu. Slabší odvar Nikdy to nevzdávej, ale je dobře koukatelný, pohodový film, který nějak zvlášť nenadchne, ale ani nezklame. Jednoduchý film, který si na nic nehraje (intelektuálové zapláčou) a je celkem dobře natočený. Jen bych asi přidal více soubojů, protože o tom ten film je. ()

ladymarmelad

Aaa...opravdu nechápu jak se Channing mohl k čemu takovýmu vůbec dostat...hvězdu to má jenom kvůli němu.....jinak si myslím že se tomuhle nedá říkat ani film...spíš je to pokus o něj....jo nápad celkem ujde ale chybí tomu jinak všechno ostatní.... ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)