Běžný den v kanceláři se promění v děsivý boj o přežití poté, co 80 zaměstnanců kolumbijské společnosti Belko v Bogotě zjistí, že jsou pěšáky ve smrtící hře. Zatímco jsou uvězněni v budově, hlas z interkomu vyděšeným pracovníkům oznámí, že musí být během třiceti minut dva z nich zavražděni. Poté následuje další ultimátum. Z přátel se stávají nepřátelé a vznikají nová spojenectví, neboť na konci zůstanou naživu jen ti nejsilnější. (Cinemax)

Saxos

Pořádný maso. Pár experimentů podobného stylu /fatální následky nikdo nevytroubí/ proběhlo. Vždy dvě skupiny, dozorci a vězni, po čase výměna rolí. Nadřazená skupina byla vždy surovější a surovější. ()

Kushina

Tohle je dost dobrý film. Nikdo neví, kdo přežije, nikdo neví, co druhý v závalu paniky udělá, nikdo neví, co bude pokračovat. Dokonale chaotický film, který podle mě vystihuje to, co by se klidně mohlo stát v realitě. Psychika lidí, to jak jsou zranitelní a jak jim jde v 99% jen o sebe když na to přijde. Konec otevřený, trošku na motivy turnaje zabijáků. 65% ()

Carnosaurus

Jamese Gunna uctívám už od Tromy a Mclean mi pěkně překopal žebříček mých oblíbených režisérů s Wolf Creekem 2 a Rogue, ale tohle je bezkrevná nuda. ()

Kozlowski8

83 pracovníků amerického institutu v Kolumbii je vtaženo do experimentu, v němž jde o život...Zajímavý námět, zajímavé a zřetelně vyprofilované postavy, mezi nimiž jsou odporní křiváci, bezohlední násilníci, připosránci i odvážní jedinci, kteří nemyslí jen na sebe. Prostě velmi rozličné charaktery, které právě za těchto vyhrocených okolností vystupují na povrch. Vše je orámované dobře vystavěným napětím, chvílemi očekávání, gradujícími emocemi a provázeno vcelku drsnými výjevy. Velice zajímavá podívaná s absencí hereckých es. 75%. ()

lubostar

Skvela myslienka, pretavena do bohapustej akcnej sracky. Bohuzial, tvorcovia nezvladli z takeho velkeho potencialu vytazit ani polovicu toho co sa dalo. ()

SpicyNugget

Korporátní firma je kýmsi zničehož nic uzavřena a pokud se mezi sebou zamestnanci nevyvraždí, vyvraždí je jejich zajatci… Relativně dobře natočená psychologická hra. Morální dilemata, napětí, akce, sledování vývoje lidského myšlení vzhledem k situaci a rozstřílené mozky me bavily, jako jednohubka super. ()

brasek

Taká jedno hubka na zimný večer. V podstate by som bol spokojný (aj keď príbeh je miestami fádny), lenže koniec je absolútna fraška. Pretože odpáliť nálože bez rozbušky je blbosť. ()

Mangano

Lidé jsou svině a nejde jim věřit, to je tady zobrazeno celkem dobře myslím. Děj má dobrý spád, pořád se tam něco děje. Scénář průměrný - postavy jednají uvěřitelně, ale ten konec se mi nelíbil. Zahodit to takhle do absurdna, nechápu. A ti vojáci mohli taky vypadat líp, než jako herci z lacinýho porna. ()

Easykill

Parádní "experiment"! V reálu by to dopadlo asi dost podobně. Já bych šel po zbraních hned. Super atmo už od začátku a nepolevuje. Až na pár drobností, skvělý film po všech stránkách, byť podobných filmů je dost. ()

Lilith03

Po dlouhé době se tady s ostatními na něčem shodnu. Dobré herecké výkony, zajímavé prostředí, ale to je tak vše. Postavy nejsou nikterak zajímavé, nějaké vztahové zápletky mezi tím nejsou, jen se díváte na to, jak postupně vybuchují lidi. Zhlédnutí nelituji, viděla jsem po dlouhé době některé herce, které pamatuji ze starších filmů a mám je v oblibě, ale také nemohu říci, že bych si film pustila znovu. ()

B.e.r.n.y

Ve finále nemůžu říct, že by se mi počin nelíbil. Dalo se z toho vytřískat více a to především na konci. Zadávané úkoly taktéž mohly nabídnout jistou variabilitu. Nicméně nejistá atmosféra je působivě vykreslena a napětím se nešetřilo. Slabší čtyři hvězdy. 70% ()

dalver

Priemerná záležitosť s vysokým bodycountom, ktorá nespadá do nejakého moralizujúceho bahna a uberá sa smerom nadupanej akcie v dobre unikajúcom tempe. Pri počte obetí sa nájde aj zopár slušných úmrtí zúčastnených, jednu hviezdu navyše za postavu ktorú hral Sean Gunn! ()

Thug_Leo odpad!

Tak nelogický a debilní film jsem už dlouho neviděl. Postavy jednají iracionálně, děj k pousmátí a výsledek? Sračka co budou dávat na primě o půlnoci. ()