Ricky Gervais Live: Animals

(relácia)
všetky plagáty
Veľká Británia, 2003, 73 min

figliar

Prvé Rickyho live vystúpenie a hneď absolútna pecka. Ako ateista jeho narážkam na boha, evolúciu a vieru plne sympatizujem. Ricky rulez ()

Euchrid

Ricky valí v naprosto přirozené, přátelské a svižně ubíhající šou, která je jako zajít si s někým hoodně vtipným na pivko. Plynulost a "drive" tohohle stand-upu je možná největší rozdíl oproti ostatním komikům, kteří ač chvílemi sází, mají i slabší místa. Tady mi nic takového nepřislo. Jeho humor je inteligentní, má švih a prostě ho žeru. Pro ukázku : Gay animals - http://www.youtube.com/watch?v=OIcrCZQkSlg. ()

LakiyL

Ricky je number 1 . Nápady, ktorými chrlí sú v mojich očiach neprekonateľné a po moderovaní Golden Globe znova dokázal, že má každého v paži. ()

Pete

Ricky Gervais je skvělej, a Animals, Politics, Fame, i Science jsou opravdu vtipné show. Jediný problém mám u těchto jeho původních stand-upů s tím, že jsem dříve viděl novější vystoupení, zejména Out of England 1&2, které jsou až na pár drobností totožné. Ty pak tedy tvoří jakési Best of I-IV, a navíc má už Ricky jednotlivé vtipy časem víc vybroušené. Fat fucker :) ()

Entity

Konečně jsem se podívala na tohoto stand-up komika, o kterém jsem toho hodně slyšela a musím říct, že mě celkem zklamal - některé kousky jako jeho rozbor Bible mě rozesmály, něco mi zase přišlo zoufale nevtipné. Na jeho další výstupy se nejspíš už nepodívám, protože části, kdy jsem si říkala: "Hmm, to těm lidem stačí vážně tak málo, aby se smáli?" převažovaly nad těmi vtipnými. ()