Triangle

Aywes odpad!

Uživatel verbal to tentokrát vystihl NAPROSTO přesně. Když už ale píšu komentář, tak něco připojím. Herci totálně na hovno. Hemsworth tam dělal jako co? Na takovou pozici mohli posadit i prvního člověka, kterého najdou na ulici. On to ale není tak hrozný film. Jen má neuvěřitelný množství jasných mezer. To by se ještě dalo uhrát tak na dvě hvězdy, ale kurva, ono se to pořád opakuje! Je to stejné jako pouštění toho nejhoršího filmu dokola. Jen si to představte. Pořád ta samá chyba i když má hlavní hrdinka pořád šanci na změnu. Tak do prdele, kde to jsme?! Odkud to vzalo 65%? Christopher Smith vytváří novou úroveň sračkoidního filmu. Hlavní hrdinku zkopíruje tolikrát, jako plakát tenistky, co se škrábe v zadku, protože je to kurva levný! A ten nápad? Jakože na studentíky prvního stupně pomocné školy fajn, ale od člověka, co je ve filmové branži cca 12 let(!)... Je snad třeba něco doplnit? Za tenhle film by si Christopher Smith zasloužil takovej kopanec do prdele, až by se vrátil s botama od sněhu a s banánem v ruce. Stále to chcete vidět? Sadisti jedni! Hodně štěstí při sledování 99 minut ponižování vaši inteligence. A to jsem myslel, že po filmu Megažralok vs Obří chobotnice mě už nic nepřekvapí... ()

Kytarka

Ticho, strach a smyčky. Pozoruhodná kombinace, která, pokud je precizně promyšlená, nechá diváka po skončení filmu s hlavou v dlaních, s napůl pobaveným, napůl nevěřícným úsměvem na rtech, mumlaje slova údivu nad tím, co právě viděl. Paráda. Konečně mám po pár nezdařených filmových pokusech pocit, že jsem viděla něco, co si budu dlouho pamatovat. ()

J.Mayen

Miluji smycky a jim pobobny filmy, je jich dost,ale porad ne na muj vkus, libi se mi logicky hledat, uvazovat, jak by to mohlo byt a jak ne. Triangl je jeden z tech prumernych az trochu nadpromernych, proto take moje 4 hvezdy. Jiste neni lehke neco takoveho natocit a pripravit scenar. Velmi se vzdy rad znovu podivam. ()

wallax

Pred koncom som dal 1 hviezdičku z 5. Po skončení to posúvam na 3 z 5. Super námet len spravovanie podľa mňa trošku lacné a pokulháva. Zaslúžilo by si to trošku viac peniažkov a možno hrajúcejších hercov. ()

huasca odpad!

Film jsem otipovala hned ze začátku, že herecký výkon hlavní hrdinky bude jen celý film vytřeštěně zírat. Je to taková zvrácená motanice natočená aby byla zase ňáká řezničina, pro kterou nemusí být celkem žádný autentický psychologický podklad.Hrdinka se může kdykoli rozhodnout nevraždit, ale to neudělá, se asi bojí přelidnění lodě a následně zeměkoule svými duplikáty. Vytřeštěné zírání to vraždění ale neomlouvá. ()

bulawaio

Není to horor v klasickém slova smyslu. Od tohoto se musíme odprostit. Příběh s časovou smyčkou mě velmi bavil. Ovšem při první projekci je to takřka nepochopilelné, proto prozatím za 3*. Pokud to zvládnu příště, vyšší hodocení film nemine. ()

Davemix

Výbornej horor, kterej byl přesně podle mých představ. Mám rád filmy, kde se to všechno točí kolem časových smyček a různých provázaností děje, kde každá scéna první půlky filmu je dále rozpracována až do úplného závěru. Fakt jsem se neskutečně dobře bavil a výraz hlavní hrdinky každou minutu má svůj význam v dalších souvislostech. Nejedná se o jasně áčkovej film, ale nakonec mi to bylo úplně jedno. Bomba 90% ()

sAreOn

Nechápu, jak může mít tento film, tak vysoké hodnocení. Už podruhém opakování jsem se začal nudit a sebralo mi to tolik síly,abych se dodíval až do konce, kde jsem zjistil, že by film mohl pokračovat donekonečna mě opravdu znechutilo. Nějak mi tyto filmy s rádoby myšlenkou nesedí. Tu hvězdu dávám za moji oblíbenou Melissu George. ()

Skretule

Pane Smithe tleskám, Vaše filmy s věkem zrají jako víno. Filmů s podobnou zápletkou jsem viděl již několik ale tenhle byl zatím nejlepší. Je skvělé jak to všechno do sebe krásně zapadá a člověku to jen víc a víc zamotává šišku. Nesmírně tísnivé a schizofrenické. ()

david666

Škoda, že jsme se dozvěděli poměrně brzy o co vlastně jde. Protože pokud by nás tvůrci napínali delší dobu mohlo to být lepší. Takhle se vlastně jen opakují téměř stejné záběry a přiznám se, že jsem se na konci nějak ztratil - zápletka mohla být lépe vysvětlena. ()

Majollica

Znepokojující, depresivní, plné beznaděje ... Po skončení jsem měla velmi intenzivní pocit, že mi všechny ty časové kličky smyčky zauzlovaly mozek ... Pomalu ho rozmotávám až druhý den - pod dojmem tíživé atmosféry, jež vás nemilosrdně obestře stejně jako ten zlověstný bouřkový mrak, to ani dříve nejde ... Temná mračna zvolna mizí a mně se zdá, že už snad začínám chápat i to, co mi ještě včera unikalo. Vidím to docela jasně, přímo na obzoru, blíží se to jako sněhobílý racek ... Na chvilku mě zaplaví radost z poznání ... ... Ale co když je to jen iluze a já ve skutečnosti nechápu vůbec nic? Co když to s mým "prozřením" dopadne nakonec stejně jako s tím rackem?? ... So, again ... ? ... Takové psycho-kotouly dokáže s divákem nadělat málokterý film ... ()

Eygam

Spoilery Jako horor to není nic moc, vzhledem k tomu, že zhruba od třetiny se není moc čeho bát. Jako film založený na časové smyčce je to podle mě ucházející, kdekdo tady píše o dírách v ději, ale žádnou nezmiňuje (navíc podle všeho divák ani nevidí celou smyčku, čímž se dají nelogičnosti odmávnout). Problém samozřejmě je, že zatímco zhruba do půlky se hrdinka (ehm, "hrdinka") chová celkem smysluplně a velmi rychle (až překvapivě) pochopí, na čem je, později je naprosto za blbou a ve své podstatě krok za krokem pokračuje v událostech, kterým chce celou dobu zabránit. Ale největší zásek podle mě je... kde sakra vzala to jabko, co hodí po raccích někde v půlce filmu? ()

BrusVejn

V rámci mindfuck žánru ide o jeden z mála filmov, ktorý vám vytrie zrak ale zároveň nemáte problém ho pochopiť. Škoda len úplne prefetenej hlavnej postavy, mierne amatérskeho looku a niektorých dier v príbehu. ()

MFA

Film který si můžete pouštět pořád dokola, ne ani tak proto že je to taková zábava, ale prostě to tak dává smysl. :-) No fakt. ()

Muf911

Časová smyčka, která sice do sebe zapadá, ale tak trochu nedává smysl. Hlavní postava má možnost udělat věci trochu jinak a tak rotozseknout, proč to teda neudělá? No a jachtaři zase nebudou věřit tomu, že se lodi jen tak v bouři bez nárazu do pevniny ulomí kýl. ()