Britt Reid (Seth Rogen) je synom jedného z najprominentnejších mediálnych magnátov v Los Angeles. Vedie bezstarostný život plný večierkov a zábavy. Všetko sa zmení v momente, keď jeho otec (Tom Wilkinson) záhadne umrie. Synovi zanechá svoje obrovské impérium. Britt uzavrie podivné priateľstvo s jedným z otcových najpodnikavejších zamestnancov, ktorý sa volá Kato (Jay Chou). Prvýkrát v živote vidí šancu urobiť niečo zmysluplné - bojovať proti zločinu. Ako Zelený sršeň spolu so svojím sluhom ignorujú právny systém a sami sa púšťajú do boja s nebezpečnými zločincami. Kato vytvorí vďaka svojim schopnostiam nezničiteľné auto. Zelený sršeň a Kato si veľmi rýchlo urobia meno a pomocou Brittovej krásnej sekretárky Lenore Case (Cameron Diaz) začnú pátrať po mužovi, ktorý kontroluje podsvetie v Los Angeles. Tento prípad však nebude taký jednoduchý, ako si pôvodne mysleli. (TV Markíza)

Dexter1

Zelený sršeň je poctivá popcornová zábava s jedným veľkým až obrovským ale. Tým ale je Gondry, ktorý dokázal z povedzme si úprimne nie príliš originálneho scenára vydolovať maximum. Boli tam cítiť tie jeho typické prvky a myslím si, že film vôbec kvôli tomu nevyzeral rozbito. A Seth Rogen je proste pán komik a aj jeho vtípky a ich zahratie dopomáhajú tomuto filmu aby som dal 5*. ()

Vědma

Slabší čtyři, silnější tři - nevím. Ale jo, byla to sranda, nebylo tam skoro nic z toho, co mi tak vadilo u Kick Ass a výstup Jamese Franca byl vynikající, škoda ho. Taková nedokonalá, ale s neupocenou lehkostí natočená komedie, u které mi popravdě ani tak nevadil Seth Rogen, což jsem si myslela, že bude (fakt ho nemám ho ráda), ale hlavně Cameron Diaz. Naopak postava, kterou hrál Cristoph Walz byla hodna i ještě lepšího filmu. Teď momentálně bych si dala kafe od Kata. ()

Efik_CZme

Komixová adaptace svým způsobem s nadějí na určitou úroveň kultovnosti. Jinak řečeno: Pro pár lidí super film. Pro pár lidí shit. A pro zbylých 80% českého buranského národa slabá komedie. Obzvláště oceňuji nadhled a vtipnou ironii snímku. ()

Fanucci

Výborná oddechovka udržující si humor od začátku do konce...film nesklouzne do moralistické nebo romantické nudy s poselstvím. A Rogen je výborný. Ve 3D to byl pěkný zážitek a těším se na druhý díl. ()

Dubro

Seth Rogen je vážne nevtipný a jeho úlohy dementných looserov pretrpím len v stave absolútnej núdze o priemernú zábavu. To, čo zachraňuje z filmu Jay Chou, to zostarnutá a k danej úlohe mne vrcholne nesediaca (connection error) Diazka hádže cez palubu len taký jazz. A len aby sa nezabudlo, pánko Krištof Waltz si tiež mohol tohto záporáka odpustiť, poprípade streliť svojho agenta za fľašku Danielsa alebo do nohy. Chvalabohu, film je farebný a daný Renault5 kvalitný. Vytrepať sa na tento priemer do kina, tak si potom celý večer nadávam do Rogenov a Sethov. Fifty a miestami aj sixty. ()

Huntelaar

Jsem ohromen. Přes všechnu tu snahu se Sršáň nevyhl škatulky komiksový film, i když jím při vzniku vlastně vůbec nebyl, a od začátku se pak musel potýkat s pozicí toho poslední vzadu, i když šel do kin jako první, protože ho nelanařil Nick Fury ani se nemůže počítat do Justice League. O to víc jsem byl po na vážkách po prvních trailerech, kam se ubere kariéra mého Gondryho, oblíbeného Rogena (on a superhrdina wtf?!) a v neposlední řadě na další počin Hanse Landy. Výsledek pak do sebe zapadl jak puzzle. Rogen už přece v minulosti ukázal, že hlášky umí nejen zahrát ale i napsat, Gondry, že vizuál má zmáknutý snad jak nikdo jiný, a Waltz nedostal Oskara jen za to, že Náckovi propůjčil německý přízvuk. Na jednu stranu bych si chtěl dat nášup, na druhou stranu nemám sebemenší představu, o čem by to mělo být. Pro teď pohodové 4 *. ()

kalap

Ano celkom dobrá akčná jazda, ale mne nesmierne vadil Seth Rogen, ktorý väčšinu času jačal a tváril sa ako opica, ktorú momentálne preťahuje opičiak zo zadu. ()

fmash

Chtělo by to stáhnout tak na devadesát minut. Jednak je to druh filmu, který svou praštěností neaspiruje na věc, se kterou chci trávit celý večer, druhak by se tak mohly vynechat předlouhé pasáže, jež se až příliš detailně věnují popisu, jak moc velký je Britt Reid kokot. Rogen se se svým scénáristickým kolegou nechal unést vlastní roztomilou bezprostředností, budiž, na mě to ale bylo moc. Chtěl bych se při sledování filmu bavit aspoň tak dobře, jako oni dva při jeho psaní. ()

zipexx

Největším pozitivem filmu je Rogen a jeho hlášky. Zbytek je jen průměr. Mé hodnocení sráží 3D provedení, které mě začíná čím dál víc s*át. Díky csfd za free projekci, příště prosím vychytat tu půlhodinovou řadu před kinem a prosím o dvě třídy kvalitnější film (bez nuceného 3D!!!), děkuji. ()

Lord.Jim

No jo, no. Asi chápu, co mělo být na filmu srandovního, ale basta fidli, šlo to mimo. Hlavní hrdina mi přišel téměř odpudivej - jak ksichtem, tak povahou -, asijatský kumpán... to zas bylo "jiný kafčo", ale k čemu to všechno. Na nic. A vůbec nechápu proč 3D? ()

jhr

Zelený sršeň, je podle mě skvěle povedená akční komedie, která si zaslouží pozornost každého kdo má podobné filmy rád. Oba hlavní hrdinové jsou neskutečně zábavní a Kato, předvádí neuvěřitelnou bojovou akrobacii. Ale jednoznačně nejzábavnější je Christoph Waltz v roli mafiánského bosse který má problém se svým jménem Chudnofsky, které jeho oběti nedokáží ani vyslovit a dokonce se ho ani nebojí což ho dost frustruje. Skvělá stylová akce, podařený humor a hrdinové kteří jednoznačně pobaví, prostě nenáročný film který jednoznačně musíte v lednu vidět. ()

tufr

No pro mě velmi osvěžující akčňák, kde se prostě zabijí, když se střílí!! Rogen mě místy velmi mile překvapoval, Chou byl milej a velká bomba byl mafiánek Waltz. Jen prostě ta unylá a zbytečná Cameron... Malý roličky Franca a Wilkinsona potěšily!! Závěrečná doslova jízda v sídle novin je bomba :) Pro mě 80% ()

Cl3ricK

Tahle vyvážená akční jízda mi přesně sedla do noty. Gondry dokázal, že vedle skvělých komedií, umí natočit i dobrý akčňák. Akce je prostě zvládnutá na jedničku, je přehledná a je jí dostatek. Opravdu velkým plusem je perfektní padouch v roli Christopha Waltze. Tenhle Němec se jednoduše narodil pro role bad ass záporáků. Tarantino věděl, proč ho obsadit do Panchartů. Vtipné to bylo tež dost, takže v součtu lepší 4*. ()

maverick10

Mozna uz jsem zhejckanej zbesilou streetcar-akci, ale rozhodne jsem nebyl u vytrzeni ikdyz akce bylo dost a nutno rict, ze byla dobra - ale k dobrymu filmu je treba vic. Predevsim se zbavit sablonoviteho pribehu a ac jsou ve filmu prekvapive chvilky kostra je preci jen porad stejna. Musim ocenit radu originalnich napadu a vykon nejvetsiho pancharta Ch.Waltze. Seth je porad stejne pitomej, ale ne vtipnej a role Cameron je jen povinna soucast kultovniho americkeho hollywoodskeho deditstvi, kde v kazdem filmu musi zadkem kroutit nejaka ta pekna buchta. ()

Giggo

Další akční film, kterej si dokáže dělat srandu ze sebe i všeho kolem sebe a přitom nebýt totálním odpadem. V posledních letech můžeme na tyto "super" hrdiny narazit stále častěji Hancock, Iron Man bohužel né vždy se daří udržet film a uzdě a diváky skutečně bavit. Velmi dobře se to povedlo právě Godrymu a hereckému duu Seth Rogen a Jay Chou. Jejich vzájemný šarvátky člověka skutečně baví a přitom nejsou zakončeny patetickými epickými scénami o záchraně, usmíření a zakočeny objímáním. Ne tento film se tomuto vysmívá a raději vás kopne do ... koulí :) Závěrem snad jen konečně akční komedie, kde vás skutečně baví i "hlavní" záporák, který není jen postavou pro přitroublou zápletku. ()

MartinNDL

Já sem byl asi na jiným fotbale. Mám několik otázek. Proč to točil Gondry, když se jeho rukopis a schopnosti promítly tak do dvou scén v celkové délce 47mi vteřin? Proč to bylo sakra v 3D, když šlo primárně o konverzační film? Btw díky bohu šlo hlavně o konverzaci, protože akční scény byly nudný k uzoufání. Co to připomíná? Ano, Iron Mana. Zelený sršeň ho ale obrátil naruby a sprcal s Batmanam, takže z toho vylejzá taková ta béčková parodie s áčkovým feelingem. Iron man zde není hlavní postavou, ale Alfredem z Batmana, hlavní postava se ale cejtí jako Tony Stark, nicméně má reálný schopnosti spíše Michaela Cery. Na druhou stranu je fér zmínit, že některý klasický rogenovský hláškující dialogy jsou vtipný a komediální složka poměrně šlape. Celkově se jedná o velmi hloupoučký film, kterej jede na vlně poslední geek hollywood módy, což mi už trochu leze na nervy. ()

Innuendo1987

Za poslední dobu nejlepší superhrdinský film. Komediálních prvků bylo víc, než jsem čekal ale nebylo to vůbec na škodu. Green Hornet se nebere moc vážně a je to jen dobře. Mnohem lepší než Ironman 2. Duo Britt Reid a Kato je sakra cool. Hlavního záporňáka Chudnofskyho (Bloodnofskyho) v podání Christopha Waltze si oblíbíte a v některých momentech mu budete i fandit. Prostě komedie jak má být. Kato - Já rozbiju to okno a ty vystřelíš, Britt - Každý na svý triko! ()

Zeleného sršně čeká drsný reboot

Zeleného sršně čeká drsný reboot

16.11.2016

Michel Gondry (Věčný svit neposkvrněné mysli) se v roce 2011 poprvé a naposledy vrhnul na hollywoodský blockbuster. Jeho Green Hornet je celkem oblíbenou komedií, studio Sony ale doufalo v mnohem… (viac)

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

03.07.2013

Tak to asi není představa, kterou by s producenty ze Sony a firmy Naughty Dog sdílelo mnoho fanoušků. Ti si v roli videoherního lovce pokladů Nathana Drakea odjakživa představovali Nathana Filliona.… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

23.02.2011

Michel Gondry, jeden z nejosobitějších současných režisérů, dokázal Zeleným sršněm, že dokáže svůj originální rukopis odstavit na vedlejší kolej a natočit zcela standardní „hollywood“. Máme jej ale… (viac)