Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

Bat55

Ako dokáže takto krátky animák očariť, všakže?:-D... No proste paráda vo všetkých smeroch, animácia a kraťučký príbeh boli dokonalou stránkou tohto animáku. Film o kúzelníkovi a jednom králičkovi, ktorý chce mrkvu, lenže kúzelník mu to akosi nedopraje pred vystúpením. A to naozaj nemal chlapec milý robiť. Fakt nemal. Pretože si pretrpí nesmierne napínavé ale stále dokonale zábavné minúty. Popravde, už dlho som sa takto od srdca nezasmial a preto musím dať plné hodnotenie, pretože za 1.) na nudu nezostane čas a za 2.) nesmierne som sa zabával. :-) ()

duklak2

Simsalabim a je tu pětiminutový animák, který jsem stahoval 10 minut. Ano je to tak. Chtěl jsem si tento "film" vychutnat na celém monitoru a tak jsem vygooglil 70 Mb soubor. Příběh je vskutku nápaditý. Tvrdohlavý králík, který nechce vystoupit v kouzelnickém představení do té doby, než dostane svoji vytouženou mrkev. Mimika postav mě doslova srazila do kolen. Souhlasím s ostatními, že je zde animace jako v Ratatouille. Pixaři zase jako vždy zaváleli. Prostě skoro dokonalý kraťas, kterému dávám čtyři hvězdy. ()

BigDeal

Pre mňa asi najlepší pixarovský kraťas, ktorý obsahuje toľko kreatívnych gagov, až to človeka núti zamyslieť sa nad tým, aké by to bolo, keby tieto mini-animáky neexistovali len samé o sebe, ale vytvorili nejaký animovaný seriálový kult, akým boli napríklad Looney Tunes. Neverím tomu, že by nemali úspech. ()

Deimos

KINO/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +králíček -moc se mi nelíbili titulky/// No teda, to je myslím poprvé co jsem v kině viděl před filmem předfilm :-) No upřímně, chvíli jsem si nebyl jistej jestli nesedím ve špatném kinosále. Protože animace jakoby vypůjčená z Rattatouille a taky trošku připomínající animaci z Walace and Gromit mi vůbec neevokovala příchod Wall-i. No nakonec jsem se dočkal. Nutno uznat, že tohle je zábavnější než film který následoval potom. Možná, že jsem se smýchy netrhal, ale i tak je to dobře vygradované a je to docela zábava. Kdyby jen předfilm byl před každým filmem./// Celkem 78%/// ()

T2

Z dielne Pixar asi najzábavnejší krátkometrážny film čo som videl, kúzelníkov mám od filmu Dokonalý trik čoraz radšej, aj keď tento príbeh bol stvorený len čisto pre zábavu, má veľa čo ponúknuť, vrátane prvotriednej animácie. Kúzelník vs králik veru zabavili a moc. /95%/ __Tento krátkometrážny film "Presto" sa dá vzhliadnúť na DVD disku k rozprávke WALL-e. ()

• Celé jméno kouzelníka - Presto DiGiotagione - je narážka na slovo "eskamotér," což znamená také kejklíř (kouzelník). Jméno králíka - Alec Azam - je narážkou na magické slovo "alakazam." (HellFire)
  • Postavičky Statler a Waldorf z filmu The Muppets (2011) sa objavia na jednom z balkónov. Rovnako si je možné všimnúť jedného z čašníkov z filmu Ratatouille (2007). Je členom kapely aká začne hrať, po tom čo Presto dostane elektrický šok. (LuiCJ)