Úspešná právnička Alexis (Kate Hudsonová) ukončí vzťah s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodne sa poriadne si užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je však do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme svojho najlepšieho kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky najhoršie mužské stránky, čím by sa Alexis otvorili oči a vrátila sa späť do Dustinovho náručia. Cynického Tanka si totiž najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil, a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho, ako boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Lenže vnútri, niekde veľmi hlboko, je Tank romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch. Alexis však svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať... (TV JOJ)

RedFox

Spíš trapný než vtipný. Párkrát se člověk zasměje, ale to je asi tak vše, co si z filmu odnesete. S logikou postav si tvůrci hlavu moc nelámali a příběh ... o tom radši ani nemluvím. No a závěr filmu to totálně pohřbil (ale v celku už mě to ani nepřekvapilo). Tak se mi zdá, že trendem dnešní komedie je nacpat tam co nejvíc vulgarismů, případně nechutností a příběh odstavit na vedlejší kolej. ()

pepa3rd

Film jsem viděl včera večer a už pomalu zapomínám o čem to bylo. Živě si pamatuju tak dvě tři scény a ani jedna se mi dvakrát nelíbí. Na druhou stranu, celkový pocit nebyl zase až tak špatný a byly tam i světlejší momenty, kdy jsem se docela bavil. Nic, na co bych se ale někdy chtěl podívat znovu. 50 % ()

Jakubik odpad!

Tyhle filmy vznikají z jediného důvodu…tady si totiž divák uvědomí proč jsou dobré filmy skutečně dobré protože sračka tohoto typu dokazuje, že se dají a natáčejí i hloupé a debilní filmy…ani dva celkem podařené vtipy to nezachrání…zkrátka jasna odpad! ()

Fleak

Mohlo to dopadnout i hůř (možná i líp ?...težko říct). Občas jsem si připadal jak na horský dráze.....dobrý momenty střídaný trapnejma vtipama. Něco mezi 2-3 * . ()

AdamFogl

Filmu Kamarádova holka výrazně sráží hodnocení předem předvídatelný závěr a neuvěřitelně špatné výkony některých herců (např. výkon Aleca Baldwina). Rovněž velice vulgární scénář je obzvlášť zlý a po chvíli zjistíte, že si zde žádnou postavu nedokážete oblíbit, což není zrovna věc, kterou by se dobrý film mohl chlubit. My best friend's girl je zkrátka film, u něhož by nevadilo kdyby putoval rovnou na DVD nebo ještě lépe nebyl vůbec natočen. 30% ()

DarkoCohen

Jedním slovem zklamání. První půlhodinu jsem se tak nudila, že mi přišlo smysluplnější koukat do prázdna než na samotný film. Pak se to sice trochu rozjelo, ale stejnak to na moji tváři vyvolalo úsměv jen zoufale málo. Holt herecké obsazení není všechno. Zde jsem se o tom znovu přesvědčila. ()

MeaCulpa

Jason Biggs se opět (pokolikáté už) vrací ve variaci nesmělého Jima z prciček, který neúspěšně bojuje o dívku svého srdce. Kamarádova holka je typická komedie snažící se vyvézt na premise, která udělala obrovský hit z Hitche. Jenže tam kde Smith ohromuje charismatem a dobře napsanými dialogy naráží Dane Cook na fuckování, které by svou kadancí spíš jako by vypadlo z Tarantinových či Scorseseho kriminálek. Přesto Cook odvádí solidní práci a film táhne skoro celou dobu sám. Kate Hudson je nevýrazná jako vždy. Naopak velmi překvapil Alec Baldwin, který si svého guru svůdníka neskutečně užívá. 5/10 a Baldwin mentorující Biggse by si zasloužil Spin-off ()

waska

Je to hrozná kravina, svět přece není takhle zkažený, nebo ano? Ale i když se mi komedie tohohle typu vůbec nelíbí nasmál jsem se až běda. ()

Tyna31

Tak tohle byla velká kravina. Kate Hudson je možná docela pěkná, mně se ale zdá silně bezcharakterní. A vůbec...celý film je vystaven jen na trapném humoru, který mi už pár let nic neříká. Hodně slabý film. ()

arkie

Sranda - občas. Většinou ne. Nápad to nebyl úplně špatný, ale někde se cestou ztratil. Přesto - máte-li rádi Dane Cooka, tenhle je jeden z lepších - to nezní jako kompliment... a ani není. ()

Camarro14

Párkrát jsem se zasmál, ale ty 2 hvězdy uděluji především za scénu v kostele, kde si to Dane Cook štramádání s cigárkem v ruce a za doprovodu Johnyho Cashe - When The Man Comes Around - perfect! ()

josieaddms odpad!

Nechápu proč nás Hollywood neustále zásobuje špatnými romantickými komediemi. Vím že je moje vlastní rozhodnutí zda se na ně podívám anebo ne, ale usnadnili by životy nás všech kdyby takové filmy přestali natáčet. ()

FreeDooM44

Tak na pět to není, za mě něco málo přes 4, ale když to má tak nízké hodnocení... Každopádně scénka (možný spoiler): ,,Jsi to nejlepší co jí může potkat." Kdy přichází muž v černém k oltáři a zapaluje si v kostele cigaretu a v pozadí hraje Johnny Cash- The Man Comes Around??? FAKING AMAZING!!! ta mě dostala do kolen.. ()

quip

Náhodou vůbec ne tak špatné, jak by se zdálo! Jason Biggs teda ve filmu hraje takového idiota, že je až bolestivé se na něj dívat, ale jinak dost zábavný (z nějakého důvodu) malý film. Na čisté 4 hvězdy asi ne...ale fuck it. ()

ZnalecH

Právě jsem ve fázi, kdy bych tomu dokázal dát 5* i odpad, takže se omlouvám, ale mé hodnocení přijde až časem. Musím to nechat rozležet. ()