Aj múdry schybí

(relácia)
Talk-show / Komédia
Slovensko, 1998, 40 min

Zábavná šou, ktorá vás presvedčí, že netreba dať na prvý dojem!  Úctyhodných jedenásť rokov nezabudnuteľná moderátorská dvojica Elena Vacvalová a Oliver Andrásy moderovala divácky veľmi obľúbená televíznou šou Aj múdry schybí, ktorá zábavným spôsobom sondovala znalosti slovenského národa v rôznych oblastiach.
Relácia, ktorá sa nakrúcala v bratislavskom v dnes už neexistujúcom Divadle West, odkrývala smiešno-smutnú nevedomosť ľudí, ktorých pôvabná reportérka či šarmatný reportér náhodne oslovili na ulici a kládli im v podstate veľmi jednoduché otázky, občas striedané nejakým tým chytákom. Elena a Oliver potom spolu so svojimi hosťami sledovali zostrih tých najzábavnejších, najzaujímavejších a najneuveriteľnejších odpovedí - a samozrejme ich nemenej vtipným spôsobom komentovali. (TV Markíza)

helrohir

Jedna z najzábavnejších slovenských TV relácií. Aj keď nie vždy zásluhou moderátorov, ale naši občania dokážu vykompenzovať aj ich mierne zaváhania. ()

VlastaFlaksa

Vždycky když jsem se dívala na Nikdo není dokonalý jsem měla dojem, že jsme národ blbců, ale po tomhle pořadu jsem nabyla přesvědčení, že proti Slovákům jsme národ Einsteinů. ()

borohub

Ale tak proč ne, jako nějaký zvukový doprovod to není špatný, občas tam jsou skvělí hosti, občas slabší. Každopádně ty lidi kterých se ptají jsou buď podplacený aby ze sebe dělali kretény, nebo nevím. 50% ()

fordhont odpad!

Tyhle pořady mi většinou nevadí, ale tady je snad všechno špatně. Už úvodní znělka je jedna z nejhorších a nejprotivnějších v čele s textem, který tam asi nacpalo čtyřleté dítě. Vacvalová (jméno jsem si našel až teď a snad ho už nikdy nebudu potřebovat) je svým výrazem a nulovou vtipností spíše protivnou úřednicí, určitě ne moderátorkou komediálního pořadu. A o výběru dotazovaných nemluvě - co je moc, to je moc. Sonda znalostí slovenského národa? Doufám, že ne. Možná spíš sonda do inteligence tvůrců tohoto pořadu. ()

bohhous22

Nevím,jak dalece je zinscenovaná anketa této TV soutěže,ale každopádně hvězda za bezmeznou trapnost a ještě v jednom z nejodpornějších jazyků na světě!!! ()

DjsVorel

Kdyby tam byly jen ankety, tak by to byla nuda, nadruhou stranu mě moc rozhovory s hosty nebaví. Moderátorská dvojice mně ze začátku nevadila, nicméně postupem času mně především Oliver začal rozčilovat svými oplzlými a přiblblými narážkami. Co se týká dotazovaných. Je naprosto jasný, že se jezdí cíleně na východní Slovensko a mezi dotazovanými jsou sociálové, bezdomovci či cikáni. Nicméně některý hlášky a perly mě odzbrojí na dobrou půlhodinku a ten záchvat smíchu nemůžu zastavit. Podle mě o třídu lepší Nikdo není dokonalý. Samozřejmě přidaná hodnota je nulová, nijaká extra intelektuální podívaná, ale pokud se chce človek nechat poučit od slovenských bratří, ať neváhá. V hlavním vysílacím čase bych s tímto typem zábavy neztrácela čas, ale jako půlnoční pobavení před spaním, proč ne?! A když člověk nemůže spát, tak je to rozhodně lepší než nějaký Věštci, nebo Strip hry, kam se stejně nikdo nedovolá a další ptákoviny. ()

mauik

Celom schopna relacia. Prebrata alebo povodna? Neviem, ale zaabavit sa sem tam pri tom da. Len clovek musi zabudnut, ze si vyberaju tie "vhodne" odpovede ()

ali-n

+++++ Vácvalová, - - - Andrásy, ++++ hostia, - - - - - snaha o zmenu, ++++ odpovede národa, zatiaľ vždy pobaví ... aspoň trošku 3* ()

Huncút

Tento zábavný program mi nikdy neprišiel extra zábavný, rozhodne však musím uznať jeho výdrž v slovenskom televíznom éteri. ()

Swingie odpad!

Je trápne sa smiať na hlúposti vlastného národa, keď zo sto opýtaných vybrali najväčšie socky, ktoré sa nevedia ani podpísať. Ha-ha-ha. ()

zodiak217

Dlho vysielaný program slovenskej TV Markíza, ktorý žal úspechy sa už zrejme definitívne dočkal svojho konca. Čo mi pripadá dosť na škodu keďže to bol okrem televíznych novín najdlhšie vysielaný program a mal mnoho divákov všetkých generácií. Veď kto by sa schuti nezasmial na naivnosti a nevedomosti prostých Slovákov ktorý miestami ani nevedeli koľko je 2x2? Je len škoda že pod tlakom neskutočného vymýšľania a akože "zlepšovania" programu to malo za následok jeho úpadok, no čo asi si to tí tam hore čo rozhodujú o programovej štruktúre už nevedeli predstaviť vysielať v roku 2010. Ja som sa však po minulé roky z chuti bavil a dvojica Vacvalová - Andrásy k tomu rozhodne dopomohla. ()

Desmi

Přestože tenhle pořad nejspíš o inteligenci slovenského národa moc neříká, poněvadž dotazovaní lidé z ulic jsou většinou již od pohledu tak trochu jinde, tak i přesto jsem se královsky bavil, což v televizních pořadech nebývá zvykem...! Nabízí se tu srovnání s pořadem Nikdo není dokonalý... No, u AMS jsem se bavil mnohem mnohem víc, protože některé odpovědi respondentů jsou jednoduše odrovnávající.. =) ()

tuberatanka

Pozeral som to už dosť dávno. Ak ma pamäť neklame, držalo sa to obvyklej schémy televíznej zábavy, kde tá najpodstatnejšia vec (v tomto prípade odpovede vrajže náhodne vybratých respondentov na vedomostné či občas absurdné otázky typu "vybrané slová po š?") tvorí minimum zo samotnej relácie, a zvyšok tvorí kotkodákanie moderátorov a hostí na kadejaké od veci témy (asi sa to volá "talkshow"). Ťažko mi po tých rokoch posúdiť, do akej miery išlo o zábavu a do akej miery o trápnosť, ale no, ako desaťročný som sa na tom bavil. Teraz by som si to už asi nepozrel. ()