Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scenár:

Jiří Krampol

Účinkujú:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (viac)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

Vxxx

"A pak je tu můj třetí host. No mladší.. mladší o několik generací.. Petr Vojnar" :D Už by mohl vymyslet jiný úvod a dokonce i jiný konec.. "Ty kecy o synagoze umím nazpaměť" :D U mě má sice jen 2* ale i přes to se řadí mezi oblíbené, už jen kvůli soutěžícím... Ale moderátor by se mohl vyměnit. Jeho vtipy, která já řeknu za 10 sekund a normální člověk za 30 sekund on vypráví minutu a půl. Kolikrát je mi za něj i trapně, jak není vtipný.. :( ()

Phobia

Zpočátku neotřelý a celkem zábavný pořad, kdy se dařilo natahat do studia relativně vtipné hosty a z tázaných na ulici často vypadávaly humorné odpovědi. "Kdo osvobodil Prahu na konci II. světové války?" Snaživě odpovídá cca 19-letá blondýna: "1914 až 1918... nó, 1918 tu vznikla ta... ČSSR... Tomáš.. Gerik..... Masaryk???" Pozoruhodné znalosti předvádí někteří občané České republiky! Nejlepší odpovědi obvykle vypadávaly z našich pracovitých, poctivých, slušných, vzdělaných, perspektivních a mírumilovných indoevropských spoluobyvatel, leč z nějakého "záhadného" důvodu se jich postupně moderátoři přestali ptát. Úpadek zasáhl také Krampolovy hosty, o moderátorovi samotném ani nemluvě, nejen ty dotazované nebožáky. Dnes se krampolovinám vyhýbám, dřív mě to však dokázalo rozesmát; člověku tak příjemně povyrostlo ego, když viděl, že jsou na světě i větší idioti, než je on sám:-). 50% ()

MM_Ramone

No niečo otrasné. Prestárnutý seladon Jiří Krampol s hlasom pokazeného robota, chôdzou ako keby mal v zadku zapichnuté pravítko a totálne nehumoristickým prejavom sa snaží zo seba robiť moderátoskú hviezdu ľudovej televízie Prima. Lenže tu nie je chyba len v drevenom Krampolovy, ale hlavne v nepochopení podstaty tohto typu relácie u samotných tvorcov. Na čom sa mám zabávať, keď osem z desiatich odpovedí je správne? Na Slovensku sa obdobná show volá "Aj múdri schybí" a tam, čo respondent, to sprostý somár. Čo odpoveď, to nehorázna perla debility. Veď práve o tom to celé je. "Nikdo není dokonalý" je úplne mimo. Prieskum všeobecnej inteligencie českého národa ma naozaj nezaujíma. * ()

NinadeL

Svého času to nebyla úplně prohra. Krampol měl své klasické historky už ukotvené. Koneckonců i on studoval u Miloše Nedbala a bylo z čeho čerpat. Základy prodal už v SeMaForu, v dalším formátu proto nebyl problém fungovat i autorsky. Některé díly snesou i reprízy, množina samozřejmě byla slabá už v době premiéry. ()

fabecc1222

Výběr tázaných byl po většinou vskutku velkolepý :D Takovou sebranku by mohla kolikrát závidět i Výměna manželek... Největším neduhem pořadu je jeho počet dílů, a díky tomu se již opakující vtipy. Pro starší generace ale určitě velmi pohodový pořad s mnoha jejich oblíbenci. I já jsem po mnoho let rád sledovat silvestrovský speciál, který se pravidelně reprízovat v noci na Nový rok. ()

• Pilotní díl byl natočen s Josefem Lauferem, ale Laufer se v té roli necítil a řekl Jiřímu Krampolovi, že je to pořad spíše pro něj. Produkce Krampola obsadila a pořad měl obrovský úspěch. (sator)
  • Pořad se na obrazovkách na stanici Prima objevoval od začátku roku 1998 do února 2007. Definitivně pak skončil 13. 8. 2013. (chleba24)
  • V díle, kde byly hosty Ivan Vodochodský a Josef Vojtek, Jiří Krampol zapoměl, že má natáčet a byl vyzvednut přímo z restauračního zařízení, lehce jazykově indisponován. Z valné části proto pořad odmoderovali oba z výše jmenovaných hostů. (Fenk)