Fantastický Spiderman

• Česko Senzační Spider-Man (viac)

Peter Parker je docela obyčejný mladík, dokud ho nekousne geneticky upravený pavouk. V té chvíli získá nadlidské schopnosti a je rozhodnutý použít je proti všem, kteří ohrozí jeho přátele nebo páchají nebezpečné zločiny! (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (3)

Fantastický Spiderman (2008)

9,5/10. Jsem velmi spokojen. Tenhle seriál byl prostě perfektní a pro mě se stal mím 3 nejoblíbenějším seriálem. Škoda že není 3 série protože tento seriál by ji fakt potřeboval protože konec byl hodně otevřený. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je perfektní, akce tu je neskutečně skvělá, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. ()

Season 1 (2008) (S01)

9,5/10. První série je hodně dobrá, sice ne tak jako Spider-Man z roku 1994-1998 ale tohle je taky hodně kvalitní. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelně výborná, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera první série je fakt super. Doporučuju. ()

Season 2 (2009) (S02)

9,5/10. Nevím jestli to bylo lepší než první série ale rozhodně to není horší než první série. Škoda že není 3 série protože tento seriál by si ji zasloužil stejně jako Spider-Man (1994-1998), Spider-Man Bez Hranic (1999) a Spider-Man (2003). Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelná, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. ()