Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Lucy0011

Jeden z opravdu mála seriálů, které mám ráda. Comeback je prostě super, konečně nám TV Nova ukázala, že umí natočit i něco jiného než nějakou, s prominuťím, sračku z města - Ulice nebo sračku ze špitálu - Ordinace. Comeback je prostě vyvedený sitcom. Až do této doby jsem nějak nemusela herce Martina Dejdara, ale jako Ozzáka ho miluju. ()

Timy68 odpad!

Další snaha českých tvůrců o 'sitcom'. Dejdara nemusím, takže to je první věc, která mě hned odradí. Když už jsem se ale na nějakej ten díl koukla, tak je to ještě horší, než jsem myslela. Občasné záblesky vtipu jsou opravdu jen občasné a když už, tak jsou většinou dětinské nebo ohrané. 10% ()

uprchlice

Český sitcom, který se od amerických příliš neliší. Vždy se člověk při každém díle dobře pobaví(hlavně s Ozzákem) a nikdy se nezačne nudit. Nejlepší díl jak se učil značky :) ()

Lucka07

Na Tv Nova velmi vydařený počin. Comebacký styl humoru mě prostě baví, zregeneruje a dostane do lepší nálady. Věřím však, že večerní společnost s Ozzákem, nemusí být příjemná pro všechny. ()

prometheusll

Sice strašně jednoduchý sitcom,ale docela i legrační. Něco mi tam jako příde trapný a to snižuje tu jednu hvězdu. Ale ty čtyři hvězdy dávám jako za seriál. Kdybych se ohlížel na hudbu,scenář a podobně tak bych dal jen dvě hvězdy. ()

jonnybe

A třeba si mě mlaťte, pomlouvejte, nebo já nevim co, ale já mám Comeback docela rád a zasměju se zde na rozdíl od některých rádobyvtipných Nováckých výplodů. Dobře úplně skvělý to neni, ale já se bavím. ()

Rudla333

Comeback se nezastaví před níčím... Skvělý seriál s výbornými postavami a vtipným dějem.Viděl jsem všechny díly (hodněkrát) a pořád neomrzelo ()

VilemRousi

Za "Ozzáka", který ten seriál držel tak, že se na to jednou za čas dá podívat. Rozhodně asi to nejlepší co kdy Nova v seriálové tvorbě předvedla ()

xlelusx

Losos, kdo by to řek, vypadá to jako kráva s parohama a chutná to jako kuře. Hlášku do nadpisu jsem dala naprosto záměrně, protože hlášky ať už Ozzáka, Simony či Tomáše jsou tím největším lákadlem co Comeback může nabídnout. Samozřejmě je dobře vymyšlený i děj, kdy proti sobě vlastně stojí brácha metalák a naprosto jasnej popař nebo Saša s Lexou jako naprosté protiklady. Jsou zde i díly, kdy seriál tahá za kratší notu, ale zase naproti tomu jsou díly, které jsou opravdu dobře vymyšlené a hlášky tam padají jedna za druhou. Takže pokud to mám shrnout tak Nově se snad jednou jedinkrát povedlo vyprodukovat něco nového, zábavného a originálního, což přiznejme si není Novy silný šálek kávy. Nejoblíbenější postavy: Simona, Ozzák, Saša ()

mcamino

Původně jsem dal 4*, ale pak jsem si uvědomil, že na to pravidelně koukám a není díl u kterého bych se nesmál jak malej, takže jsem své hodnocení přehodnotil a myslím, že si u mě Comeback zaslouží 5*. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)