Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

aldairek odpad!

Dlouho mě tenhle seriál míjel a registroval jsem ho jen z ukázek. Někteří z mých přátel mi řekli, že je to velká legrace, bohužel si teď o nich myslím něco škaredého. ()

intheend

Výbornej českej sitcom. Podle mě Dejdar ve svý životní roli. Sice je pravda, že některý díly jsou trochu slabší, ale jako celek 90 %. ()

fandula

Vtípky jsou tam někdy suché a někdy to Dejdar kazí,ale zase Dejdar je jedinej,co tam propojuje všechnu tu srandu.Kdyby to byl jen komediální seriál né Sit-com,tak by to bylo 1000x lepší! ()

dochvvv

NA to že to vyprodukovala všemi zatracovaná nova, tak to je opravdu povedený seriál. Rozhodně pobaví a některíé hlášky jsou už opravdu kultovní... na české poměry je to 10/10. A přirovnání k hospodě? Ani náhodou. Hospoda nesahá Comebacku ani po koule. ()

hiroito

První díly ve mě vzbudily velké nadšení, protože takto kvalitní sitcom seriál jsem tu ještě nezaznamenal. Bohužel další a další díly se začínají viditelně opakovat a tento seriál postupem času ztrácí na své zábavnosti. Ale na českou produkci to považuji za velmi dobrý komediální seriál. ()

Vanila01

Opravdu vyvedený seriál! Pořád bych se na jeden díl dívala dokola a přesto bychse směšným scénám smála. Dejdar předvedl skvělý výkon jako Ozzák a všichni ostatní to zahrály taky perfektně! ()

Majklkm

Tento seriál měli po 1.sérii, u které se člověk sem tam i nasmál, utnout. Seriál se momentálně nachází mezi marnotratností a ubohostí. Vtipy spíše nudí jak rozesmějí a hlavně jsou hodně předvídatelné. V 1. sérii se to ještě dalo, ale poslední díly dokazují sestup tohoto sitkomu. Nova by udělala nejlíp, kdyby se držela seriálu z prostředí Hospody:). ()

Chlo0opek

Ozzák tomuhle seriálu dodává ten správný šmrnc. Ale ani další postavy nejsou špatné. Sice trošku slabší, ale nakonec proč nedat 4 hvězdičky. ()

dogrose

Já jsem se skvěle pobavila - nečekala jsem žádné filosofické hloubání ani přesahy, ale gejzír inteligentní zábavy. V tomto směru jsem velmi spokojená. A pro mě je po Takové normální rodince naším druhým nejlepším sitkomem. Škoda jen, že v posledních dílech nahrazovali tvůrci slábnoucí počet nápadů zvýšením imbecility Tomiho Paciho. Co mne však rozčiluje, že TV Nova neustále inzerovala další premiérové díly, do nichž ovšem vplétala i díly již odvysílané, čímž diváky uváděla v omyl. Také si pamatuju, že jednou obsah dílu zpřeházela a neodvysílala jej celý. Rovněž na DVD se nezačíná prvním dílem, který tuším pojednával o koupi nové pohovky. Nicméně díly jako Bruntál či Czech Steh jsou super a už jen za ně dávám čtyři hvězdičky. ()

Raggnar odpad!

Multitrapná multisračka....Nesympatický, trapný, neherecký, bezcharakterní, necharismatický, neschopný šašek Matonoha a z hrobu vykopaný Dejdar. Průjem, se kterým si ani toaleta neporadí. ()

Fenk

Kupodivu nejslabším článkem je maskot Ozzák, který jako by veškeré své charisma vypotil do svého koženého křesla a jen tak zevluje a leje. Naopak svěžím dojmem působí slovní přestřelky mezi T. Pacim a Marcelkou. Ostatně Batulková je pro mě asi to největší překvapení z celýho Comebacku. ()

Linsang

Ano, kvalita dílů je kolísavá a u některých jsem se až tak nezasmála, ale stále je to na zdejší poměry nadprůměrný seriál. Některé díly jsou takřka geniální. U epizody, kdy má jet Tomáš do Bruntálu a Simona jde na Úřad práce, jsem se pobavila jak nikdy :-) Lexa, který byl na počátku můj velký oblíbenec, trochu v posledních dílech ztrácel šťávu, ale zase se docela rozjela Simona, takže to zůstalo v rodině... Hodnotím vysoko a lituju, že už seriál skončil. Na derniéru bych viděla úplně jiné seriály, ale tam se asi bohužel nedočkám... ()

ajfelka

České seriály poslední doby jsou spíše k pláči a sitcomy českým tvůrcům vůbec nejdou (viz Duch český - to byla fakt katastrofa), ovšem musím říct, že Comeback se vydařil. Tvůrci respektují pravidla sitcomového žánru, dialogy nejsou zdlouhavé, ale jsou naopak krátké a vtipné. Některé hlášky mají namířeno k tomu, aby se brzy staly téměř kultovními. Postavy rovněž do sitcomu zapadají - Ozzák žijící ve svém světě, otec - bývalá "hvězda" hudebního průmyslu 80. let, jeho dcera, nezbedná dvojčata ze sousedství a fanynka "hvězdy". Tohle se povedlo. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)