1000 Frames

Krátkometrážny / Experimentálny
USA, 1960, 1 min

Réžia:

George Maciunas

Černobílý krátkometrážní film. Je to velmi rychlý sled bílých čísel na černém pozadí. (zdeny99)

mikulíšek

Oproti 10 Feet trochu bezduché, i když v tom je ta genialita, v tom je to kouzlo. Navíc to napětí, jestli přijde nějaká změna... Bohužel jsem se po půlce filmu (33. vteřina) začal trochu nudit, tak jen 2* ()

Ragdoll

Vidím, že ČSFD má odlišnou definici slova film než já. Zřejmě mi opět nikdo neodpoví, ale i tak se zeptám: jak se tohle proboha dostalo do databáze? ()

Johny303 odpad!

Jo, ty vole, fakticky jsem se bavil. Ani nevím, jestli se mi do paměti více vryla sedmička ve dvacáté sekundě, nebo osmička ve třicáté... Tohle si strč, Jirko, do prdele. ()

Drom

Todle je fakt dobrý a jak tu píše igi B., působí to jako tišící prostředek. Ty oblé tvary a vždy drobný posun, malá nedokonalost... I ty barvy jsou takový změkčený, černá není úplně černá a bílá je až krémová. Geniální nic o ničem. Trochu mi to připomíná seriál 24, jen bez otravných keců a dalších hovadin. ()

BLADER

Jeden, dva, tri... ale mi to pekne ide, pravda??? Nič proti, ale nechápem, ako to môže niekto ohodnotiť. Veď je to... no... ale veď to ani nie je film! A nie je to rozhodne nič, čo by film aspoň zďaleka pripomínalo. ()

playboy_05

velkolepý příběh...herecké výkony hodně nadprůměrné, co se týče efektů a hudby je to skutečně lahůdka...ne teď vážně:D...viděl jsem to na youtube...tohle se snad ani nedá považovat za film...po půl minutě vám z toho začne hrabat ()

uodevr odpad!

Řada cihel na podlaze, černý obdelník v bílém rámu na zdi, a kurevský kvanta čísel na obrazovce. A má to jedno společného - nějaká líná prdel měla tu drzost to nazvat uměním, a několik málo slabomyslných pšouků to těm prdelím sežrala. A ještě jednu věc mají společnou - i na svou ranní stolici se podívám s větším podivem, než na tyhle kousky. ()