Sherlock Holmes Baffled

Réžia:

Arthur Marvin

Kamera:

Arthur Marvin

Sherlock Holmes se utká se zlodějem, který dokáže kdykoliv zmizet. (filmmovier)

Mi Nü-Chai

Chápu, že v roce 1900 byli lidé už tak nějak z principu nadšení, že se ten obrázek na plátně hýbá, ovšem čím měla být tahle ani ne minutu dlouhá zmatená groteska zajímavá pro dnešního diváka, to věru netuším. ()

corpsy

Je mi z pohľadu filmového fanúšika dosť smutno, ak si predstavím koľko stoviek nemých filmov, ľahlo popolom pri požiaroch, či zmizlo kvôli izmom tej ktorej doby. Tento kratučký, 36 sekundový snímok mi síce svojou technickou stránkou nedal nič, svojou výpovednou hodnotou toho vyššie zmieneného, ale dosť. ()

filmmovier

Pěkná minutová věc a první filmový Sherlock, který se utká se zlodějem, který mizí kdy se mu zachce. Rok 1903 a na tu dobu zajímavé triky. Bavil jsem se, lze shlédnout na YouTube. zajímavý filmový zážitek... ()

Kolssteyn

Takto zmatený Sherlock Holmes nebývá ani po svých opiátech. Ale v duchu tehdejších grotesek se jiný nástup detektivního velikána snad ani nedal čekat... Ještě že však kinematografický vývoj holmesovského žánru nešel dál tímto směrem. :) ()

panPsax

Pět let po první neveřejné projekci filmu vůbec tu máme Sherlocka a ještě k tomu pro tehdejšího diváka výtečný stop-trik. Tvůrci ukázali, že převezou i génia Holmese. Povedená miniaturka. ()